Отиди на
Форум "Наука"

Приятни и романтични неща, които би могъл да напра


Recommended Posts

  • Потребител
Тука имаме един лаф:

"Българките в Германия са като местата за паркиране: хубавите са заети, а останалите са за инвалиди!"

Еми тогава План Цвай ( 2 ) Хубави Българки завеждаш една в Германия и там се жените и си правите дечица :P Между които да има и момченца и дъщерички дето ще си живеят райски със бая гаджета и със баща дето може да им каже всичко за Астрологията и Физиката и майка ,подбери си фиоложка за да нямат проблеми в училище . Аз май прекалих с фантазийте :P

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Когато сте влюбен/а:

1. Не стойте с широко затворени очи! Не стойте като кон с капаци.

Отваряйте си очите не на 4, а на 16!

Любовта ни прави слепи за някои недостатъци и несъвършенства на партньора ни, които, ако не бяхме влюбени, щяхме да забележим. По-добре е да прекратим връзката навреме, отколкото да понасяме разочарованията в бъдеще и да съжаляваме за изгубеното време, което сме могли да инвестираме в собственото си личностно израстване.

2. Не съдете партньора си за миналото му! Той е станал такъв, какъвто е в момента (такъв, в какъвто сте влюбен/а), благодарение на миналите си преживявания.

3. Не се опитвайте да го променяш радикално!

4. Да погледнем от висотата на камбанарията на медицинската психология!Всяка промяна на съзнанието води до промени на личността и всяка промяна на личността води до нови промени на съзнанието.

След известно време, ще осъзнаете, че самите вие вече не ста същата личност, спрямо някакъв минал момент. Същото се отнася - със същата сила - и за партньора ви! В даден момент, може да се окаже, че сте обичали дадена личност, а в момента до вас седи непознат/а...

Интересното е, че отново ще се опознавате взаимно. Но може да се окаже, че сте опознали някого, когото не бихте желали да познавате.

5. Когато разпитвате половинката си, внимавайте много, какво точно я питате!

Не задавайте въпроси, чиито отговори не желаете да научавате!

6. Ценете собственото си време и времето на другите! Не стойте в компанията на хора, които не ценят времето си, прекарано с вас! По-добре, инвестирайте собственото си време в комуникация с хора, които ценят вас - като личност - и времето си, прекарано с вас!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Дaли човекът до вас е вашата сродна душа?

Можете да проверите това...

Eто ви два теста...

http://www.biolovematch.com/

http://kaerlighedstest.dk/

На първия тест напишете рожденните си дати, а на втория - имената си - първо на латиница, а после - на кирилица (дава различни резултати!).

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз не вярвам на тези , Навремето като луд праштах някви

Ако изпратиш това на 10 човека ще ти се случи еди какво си  и еди какво си
ама вече не им вярвам, просто защото са глупости , по хубаво да отидете на една врачка ( ама истистинска дето наистина вижда нещо друго освен парите) и тя ще ви каже . Или другият вариант е да си карате както ви дойде живота , без да си знаете бъдещето, проценти любов и всякви такива ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не, в тези тестове става дума за съвместимост между двете личности.

Не мога да гарантирам, че методиката на изчисление дава винаги верен резултат.

Аз не съм нумеролог, нито - футуролог, за да прогнозирам бъдещето на една връзка, а историк.

Но може да се позабавлявате с резултата.

Едно момче и едно момиче се пробваха да тестват своите рождени дни с тези на много потребители на един от българските форуми.

Накрая се оказа, че тяхната съвместимост (един с друг) е почти 100%.

Станаха гаджета - ей така - на майтап, да видят, какво би се получило, ако...

И до сега са заедно и много се обичат.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Аз не вярвам на тези , Навремето като луд праштах някви  ама вече не им вярвам, просто защото са глупости , по хубаво да отидете на една врачка ( ама истистинска дето наистина вижда нещо друго освен парите) и тя ще ви каже . Или другият вариант е да си карате както ви дойде живота , без да си знаете бъдещето, проценти любов и всякви такива  ;)

ХАХАХА...абе човек всичко зависи изцяло от теб, ако започнеш да се оповаваш на тези простотии, то къде ще му дойде края...?

Не, в тези тестове става дума за съвместимост между двете личности.

Не мога да гарантирам, че методиката на изчисление дава винаги верен резултат.

Аз не съм нумеролог, нито - футуролог, за да прогнозирам бъдещето на една връзка, а историк.

Но може да се позабавлявате с резултата.

Ами то просто да обиеш номера...

Едно момче и едно момиче се пробваха да тестват своите рождени дни с тези на много потребители на един от българските форуми.

Накрая се оказа, че тяхната съвместимост (един с друг) е почти 100%.

Станаха гаджета - ей така - на майтап, да видят, какво  би се получило, ако...

И до сега са заедно и много се обичат.

Ами така става някой път... :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Едно момче и едно момиче се пробваха да тестват своите рождени дни с тези на много потребители на един от българските форуми.

Накрая се оказа, че тяхната съвместимост (един с друг) е почти 100%.

Станаха гаджета - ей така - на майтап, да видят, какво  би се получило, ако...

И до сега са заедно и много се обичат.

Според мен това не трябва да стане с някъв тест , а ти сам да разбереш че имап чуства и да започнеш да сваляш другия и той да разбере че и той има чуства .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
ХАХАХА...абе човек всичко зависи изцяло от теб, ако започнеш да се оповаваш на тези простотии, то къде ще му дойде края...?

Аз никога не съм се оповавал на тези глупости няма и да го правя , имаше един период мисля беше 6-ти клас когато нищо не разбирах от любов и разпространявах някви съобщения тип : Ако изпратиш това на 10 ....... От тогава никога не съм искал да си разбиран съдбата или да знам процент на съвместимост между мен и еди кой си , според мен това са глупости и

1. Никога не съм им вярвал , защото врачки като Ванга са 5% от световните ЕКСТРА-СЕНСИ

2. Защото не искам да си знам бъдещето , действам както намеря за добре а не както няква гледала ми на ръка ми е казала .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Аз пък от това си правя заключение, че Историка я е водил на всичките тези места и със сигурност е било много гот :)

Трябва и аз да заведа моята приятелка на планина за няколко дена най-накрая. Верно, че като останем по-дълго време само двамата в повечето случаи се изпокарваме за глупости, ама сред природата е друго ;)

За съжаление, ИСТОРИКА още не ме е водил на всички тези места, но не е било поради липса на желание, а поради липса на време и то от моя страна.

Дааааа, май аз съм тази, в която ИСТОРИКА е влюбен :wub: и го кара да бъде такъв романтик. А също и успява понякога да го измъкне от паяжините на историята и древния свят, за да го заведе на разходка на Гребната база, например.

Всъщност, не е толкова важно къде ходите с приятелката/приятеля си - на Айфеловата кула или в градската градина, важно е как се чувствате с нея/него, докато сте заедно. Да се "изпокарате за глупости" винаги се намира време, аз ви пожелавам да намерите повече време да си казвате, че се обичате и искате да сте заедно, защото това е най-хубавото нещо на света! :hug:

P. S. А за хорото и наследниците има време. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Права си :good: Добре дошла между другото :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Права си :good: Добре дошла между другото :)

Благодаря, Warlord, за приветствието. :grin: Трябва да кажа, че ми е твърде интересно да чета писанията ви. :book::clap::clap::clap: Ще драсвам и аз нещо, стига да имам време.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Благодаря, Warlord, за приветствието.  :grin:  Трябва да кажа, че ми е твърде интересно да чета писанията ви.  :book:  :clap:  :clap:  :clap:  Ще драсвам и аз нещо, стига да имам време.

Има доста да четеш :) Надявам се да ти е интересно

Абе ИСТОРИКА кво се умълча , я кажи нещо , гаджето му дойде и избяга :P

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не съм избягал. Просто имах среща с нея... :)):

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Потребител

Ехеее,много романтика,много нещо! :bigwink:

Аз пък имам някакви доста объркани разбирания за романтика-астрални срещи,споделени сънища...такива работи.С моя приятел сме заедно от година и нещо,и това си е направо прецедент в личната ми история,ако се съди по скоропостижно споминалите ми се връзки в миналото.Имали сме 100% съвпад на сънища,предчувствия и прочее окултни забележителности,но най-вече ми прави впечатление,че има мноооого здрави нерви,за да е с мен толкова време :biggrin:Веднъж се наканихме да ходим на кино,но беше валяло,и като излязох ме,пътеката между градинките пред входа бяха целите в бясно препускащи охлюви,които бяха решили да гостуват на охлювите от съседната градинка...Приятеля ми се зае да ги мести до заветната цел,понеже хората щели да ги стъпчат в тъмното...Зарязахме киното,и местихме охлюви.Как да не му се нахвърлиш после на такъв човек?!? :animatedwink::046::blush::bwush::iloveyou::kiss1::wub::wavetowel2:

Преди време,ако някое момче дойдеше да ме вземе от вкъщи да му разхождаме кучето,или да излизаме на кино,майка ми ни изпращаше с думите "Добре,взимай я,но...РЕКЛАМАЦИИ после НЕ ПРИЕМАМ!",и ни пожелаваше приятна вечер.Роднините пък се чудеха,туй нащу,няма кой да се задържи дълго около него,виж го къв е дзвер,и все такива мили нещица.

Иначе съм благ характер,една такава,както казва леля ми "Понякога съм бяла и добра,но по-често само бяла" :tooth::crazy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Потребител

Само искам да спомена за съществуването на едно изживяване, без което животът ви би бил просто една безсмислена разходка оттук дотам и обратно.

Става въпрос за СВИРКАТА ПОД ВОДА! /от тук нататък по цензурни съображения ще се нарича СПВ / Ако още не сте изживели този божествен миг на върховна наслада, най-добре е да си направите сепуко или секуро, или там каквото си правят шибаните самураи.

Защото именно СПВ е връзката между реално и приказно, между земно и небесно, между тукашно и отвъдно...

Тя е химн на сетивата, тържество на красивото над посредственото, на атипичното над делничното...

СПВ е нужна на мъжа, тъй както слънцето и въздуха на всяко живо същество! Ще се убедите, че - когато ви дарят с нея - вашето “същество” ще се усети по-живо отвсякога... Но не бързайте да оплескате пейзажа! Бавно, свръхчовече, бавно... На първо място СПВ е взаимност.

Дори и да не ви се иска, за това си трябват двама души. Всички опити да се направи подводна авто-свирка са завършили с вода в белите дробове.

Историците твърдят, че именно този стремеж е поставил началото на скоковете във вода от 12 метрова кула – в началото скачачите се опитвали “да свържат двата си края” във въздуха, след което да изживеят оргазма под вода. Но уви...

Най-важното за СПВ е, че тя е ЛЮБОВ . Дори и най-долната к...а няма да рискува да се удави само и само да ви докара до нирвана. На това е способен само човек, който истински ви обича и е готов дет се вика да ви умре на к..а от любов!

Използвайте този железен аргумент и поискайте от половинката си да ви докаже чувствата си! Веднага! СПВ е среща на стихиите . Тя е мястото, където свършва въздухът и започва водата. Тя е природен кръстопът, на който е жизнено важно коя посока ще избереш. Още преди да се потопи, подводната свиркаджийка трябва да бъде твърде наясно с баланса “въздух-вода”, защото това съотношението се променя с течение на времето. За съжаление въздухът в белите дробове (дори в тези на Монсерат Кабайе) е крайно количество – т.е. въздухът свършва, а водата – не. Този научен факт налага едно периодично прекъсване на блаженството, ако разбира се държите да продължите да предавате на живо.

Затова, пичове, не й натискайте главата, за Бога! И не мислете, че като си държите устата широко отворена, тя някакси ще успее да поеме кислород през шнорхела. Оставете я, макар и за секунди, да излиза на повърхността и да си поема въздух.

За по-интересно може да направите като в мафиотските филми - там винаги така изтезават добрите: топят им главата във вода, докато признаят къде са парите.

Ето защо, докато тя е над водата, можете да й задавате въпроси, на които иначе едва ли бихте изтръгнали отговор: “Чела ли си Яворов?” – потапяне – “От кой отбор си?” – потапяне – “Колко е корен квадратен от 517?” – потапяне – “Спа ли с водопроводчика?” - потапяне – “Гот ли ти е, а?” – потапяне. Може да се спори по много въпроси. Но спор няма за едно: СПВ е природосъобразен начин на живот. Водата е естествената среда за свирката. Защо иначе на к..а ще му викат “патка”, а?

Всички дарвинисти, дървари и дори простите пънове знаят, че животът се е зародил във водата. И макар тук да не става дума за зачеване на живот в биологическия смисъл на думата, ще чуете всеки, комуто правят СПВ, да казва: “Ех, нов живот живея! СПВ е поезия. Когато за пръв път я преживях, аз разбрах какво означава “всичко, писано от философи и поети” да се сбъдне. И септември беше май. И октомври беше май. И тя еб..е май. И май на тоя басейн не му сменят водата...

Е, мога и да продължа, но ако с всичко дотук още не съм ви убедил – знаете ли какво: духайте го под вода!!!

P.S. Авторът предупреждава че СПВ е опасно начинание и не е зле да ви е под ръка уред за обдишване

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...