Отиди на
Форум "Наука"

všechno nejlepší k narozeninám, AcidBurn!


Стоедин

Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Více jedno pivo :drinks_cheers:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Честит от мен.. Много здраве и щастие! Б.Б.

Link to comment
Share on other sites

Честито младо и хубаво сладурче ! Скрито зад пошли фотографии! Показваш и умност, опасна за много, недостойни мъже! Успехи, мога да ти бъда дядо, но уви, не сме се уцелили с баба ти.:tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ЧРД и от мен! :)

Харесва ми арт погледа ти върху нещата, определено липсваше подобно нещо във форума!

Понякога, когато ти чета постовете, просто ми оправяш настроението...

Пожелавам ти да имаш смелостта да следваш пътя си!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Чакайте, чакайте, че аз уж си бях казала, че няма да празнувам 21-вия рожден ден (стара съм вече за онези диви купони :tooth: ), и взех, че се завлякох на концерта на Yann Tiersen, за сметка на това и докато се добера до интернет да ви благодаря...

Така. Мерси изключително много за приятните пожелания - усмихнахте ме широко! Особено, имайки предвид, че съм отскоро във форума на БГ наука и не чак толкова активна (и за това си имам подобаващото оправдание :laugh: ).

Пожелавам ви дългогодишно и непоклатимо здраве, за да можете да се радвате на малките, но изключително важни неща от живота!

П.П.: dedenze, искрено (и гласно) ме разсмя :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...