Отиди на
Форум "Наука"

изпит по математика 2006/2007


Recommended Posts

  • Администратор
И като имаш предвид че повечето са получили 2 на това  :hmmm: Кой е виновен за тези неща  :hmmm: Министрите, учителите , майките  :hmmm:

Самата система е сбъркана!

http://bg-science.info/forum/index.php?showtopic=665&hl= ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това ми напомни :

Веднъж бях написал една подобна тема в Дата.БГ и нямате представа кви постпве имаше , че Масоните са виновни че са Илюминантите , че е Цру че САЩ какво ли не казаха

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

а не е ли всъшност мързела на децата да седнат след училище да си пререшат задачите от урока днес да си напишат домашните и това щеше да им е достатачно да решат тези "задачи"

при това на първата се получаваха точни сметки...

emot-suicide.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 месеца по късно...
  • 4 седмици по-късно...
  • Потребител

Леле,доста са лесни!Аз като кандидатствах бяха доста по-трудни

:icon_rolleyes::mad:

Миналата седмица беше приемният изпит на ПЧМГ(Първа Частна Математическа Гимназия) и СМГ(Софийска Математическа Гимназия)

Беше под формата на Тест заради предстоящия национален изпит . И задачите СА ПО-ТРУДНИ ОТ ТЕЗИ НА НАЦИОНАЛНИЯ ИЗПИТ и това е гарант . Еми ще ви препиша задачите и от вас очаквам да си зададете въпроса :"А от това по-лено има ли ?" Защото аз не се сещам !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 месеца по късно...
  • Потребител
Миналата седмица беше приемният изпит на ПЧМГ(Първа Частна Математическа Гимназия) и СМГ(Софийска Математическа Гимназия)

Беше под формата на Тест заради предстоящия национален изпит . И задачите СА ПО-ТРУДНИ ОТ ТЕЗИ НА НАЦИОНАЛНИЯ ИЗПИТ и това е гарант . Еми ще ви препиша задачите и от вас очаквам да си зададете въпроса :"А от това по-лено има ли ?" Защото аз не се сещам !

има елементанро обяснения кой нормален в днешно време ще тръген се занимава с математика? Не че съм много голям де но просто хах днеска никой не с еинтересува отлквоа от науките ...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
има елементанро обяснения кой нормален в днешно време ще тръген се занимава с математика?
Интересно ми е да го чуя??? Нормалните в днешно време са тези, които отиват и се боцкат с наркотици. Или пък купуват всичко, което се рекламира по телевизията, дори е да е последния буклук - добре известния овчи синдром. Междо другото да те "светна", че информатиката и физиката са математически специалности - т.е. такива в които се разработва математика (а не само да се използва, например като в инженерните специалности). А например без информатика няма начин да създаваш новите компютърни архитектури, а без физика не могат, например, да се изстрелват спътници. Това, заради което ме подразни забележката ти, е че я пускаш в сайт, който рекламира науката, а ти я антирекламираш!!!

Не че съм много голям де но просто хах днеска никой не с еинтересува отлквоа от науките ...

Това е напълно вярно, а от друга страна без наука съвремените технологии не могат. Работата е там, че ако имаш достатъчно мозък, то почти елементарно е да изкараш достатъчно много пари, за да си живееш като цар - ако се занимаваш с наука, то това не е възможно.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...