Отиди на
Форум "Наука"

"Мракът и дъщеря ми" - безплатна е-книга с фантастика


Recommended Posts

  • Потребител

mrakyt-i-dyshterya-mi-download.png

Книгата "Мракът и дъщеря ми" от Сибин Майналовски съдържа 50 разказа и есета, написани в интервала между 1997 и 2011 години. Някои от тях са добре известни на читателите и любителите на фантастика, фентъзи и хорър по публикациите в сп. "Върколак", "Зона F", "Наука и техника" и др. Книгата се предлага за абсолютно безплатно изтегляне: файловете са незащитени с парола, без DRM, без ограничения за разпечатване, копиране и публикуване на други места в Интернет (естествено, като се цитира името на автора).

Ето и всички места, откъдето може да изтеглите напълно безплатно електронния вариант на книгата "Мракът и дъщеря ми":

1. Във формат EPUB:

1.1 Masters-TB torrent tracker - изтегли

1.2. Elit-BG torrent tracker - изтегли

1.3. RuTracker.org (Русия) - изтегли (всички формати в един торент)

1.4. P2Pbg.com torrent tracker - изтегли

1.5. Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли

2. Във формат Adobe PDF (незащитен с парола, готов за печат):

2.1. Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли

2.2. RuTracker.org (Русия) - изтегли (всички формати в един торент)

3. Във формат FB2:

3.1. Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли

3.2. RuTracker.org (Русия) - изтегли (всички формати в един торент)

4. Във формат TXT (обикновен текст, неформатиран):

4.1. Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли

4.2. RuTracker.org (Русия) - изтегли (всички формати в един торент)

5. Във формат DOCX (Microsoft Word):

5.1. Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли

5.2. RuTracker.org (Русия) - изтегли (всички формати в един торент)

6. Във формат MOBI (Amazon Kindle):

6.1. Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли

6.2. RuTracker.org (Русия) - изтегли (всички формати в един торент)

Книгата "Мракът и дъщеря ми" съдържа 50 разказа и есета, написани в интервала между 1997 и 2011 години. Някои от тях са добре известни на читателите и любителите на фантастика, фентъзи и хорър по публикациите в сп. "Върколак", "Зона F", "Наука и техника" и др.

Ако книгата ви е харесала, ще се радвам да почувствам и вашата финансова благодарност под формата на дарение за ПРОИЗВОЛНА сума чрез банков превод:

IBAN: BG16PRCB92301029645115

BIC: PRCBBGSF

Банка: ПроКредит Банк

Клиент: Сибин Симеонов Майналовски (296451)

Може да превеждате дарения и чрез PayPal на акаунт merlin74@gmail.com, както и през българската система ePay, като за целта цитирате клиентския идентификационен номер (КИН): 8712033344. На сайта на Българския Арт Портал има и онлайн-формуляри, които препращат директно към гореспоменатите две системи.

Благодарен съм ви за всяка сума по ваше усмотрение!

:) Няма прекалено малка величина за изразяването на благодарност към автора, дори да е на цената на едно кафе или една бира...

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...