Отиди на
Форум "Наука"

Дом-паметник на връх Бузлуджа


Recommended Posts

  • Потребител

Стинка, няма смисъл да ги питаш! Те нищо не могат да ти отговорят. Въртят я, сучат я и го избиват на чувство - туристически обект щял да бъде(!) От този туристически обект, кой ще прави пари - държавата или БСП? Те не са здравомислещи! Ако бяха, нямаше да рухнат от самосебе си (без пушка да пукне). Освен това, никой не може да оспорва решението на партията, защото тя винаги имаше, има и ще има най-правилното виждане, по който и да е въпрос!

Германците приключиха с хитлеризма, защото след войната бяха нетърпими към онези, които докараха тяхната страна до катастрофа. Тука дъртюгите още плачат, че при комунизма олиото било 0.60 ст. литър. Алвасарейро бил добре тогава (или родителите му), но те не са България. Аз също бях добре! Това обаче не означава, че трябва да стана курва. Истината е истина, а тя не търпи никакви алвасарейровци и други подобни "каито били добре!" Те много бяха добре, защото държавата беше червен кръст - хрантутеше всички, включително некадърниците. Нали бяхме равни!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

И какви са според теб авласарейровците? Изменници, които бяха добре тогава, а сега плюят оновоа време и рушат паметниците му, иначе удобно си трайкаха тогава и кимаха утвърдително с глава на партията, а после забегнаха отвъд океана? Това са емгетовците май, объркал си.

Айде да не се сравнява нацизма с комунизма, това са две фундаментално различни неща, и по-висока историческа култура ако може да се има.

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ех, ти ме развесели!

Че, ако е така, то колко стотици хиляди българи са родоотстъпници? Не забравяй, че те напуснаха България, когато вие станахте "бизнесмени"! А и самата държава пропадна, пак когато станахте "бизнесмени"! Ех, не съм кимал, защото бях малък, но на полковника, който правеше интервюто ми в Австрия казах: Не зная, колко време ще продължи да съществува тази система, но тя ще рухне под собствената си тежест. За щастие не след дълго се оказах прав! Нямам нищо общо с Ванга. От вас, другари, не става не х..! Където сте стъпали, трева не никне - само бандюги!

А нацистите са просто любители пред вас! Само че те го правеха много драматично - като онези либиици с мачетите на улицата, а вие бяхте много по-рафинирани в това отношение. Изглежда това е единственото, за което заслужавате шестица!

Пък "паметника" на Бузлуджа - няколко авиационни бомби от по-голям калибър, заложени в основите и да се търкулне чак в Тракийско!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

България е народ от народоотстъпници, прав си. Аз не съм обаче нито бизнесмен, нито комунист, бъркаш ме с някого. А ти си един вандал, рушител на паметници и много ти е голяма устата плюеш чак от Квебек, но где ти куража преди 10ти, аман от пишманактивисти.

боже, оказал се прав наш емгето хаха. Абе то и на малките им деца е ясно, че системата ще рухне, той бил предрекъл, е голям оракул си бе брат.

Биж сега, вместо да дуднеш глупости, почвай да ме четеш, я виж колко теми съм пуснал образовай се, грамоти се.

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз когато говорех с полковника, ти носеше плакатите по 9-ти септември и викаше "КПСС-БКП - Вечна дружба!" А не съм плюл никого, защото бях малък! Не бях в час. Аз сега съм в час!

Редактирано от eMGeto
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

заблуждаваш се да знаеш. Бил съм бебче тогава, ти си носил плакатите, я как знаеш всичко. Аман от пишманкомуняги тука, дето ще ти учат на морал. С полковник говорил, аман от бегълци и страхливци дето търчат като луди навън като стане напечено, твойте другари в полша, чехия и унгария се биеха, умираха и се палеха, той с полковник говорил. Е затова сме в тая ситуация, защото е пълно с емгетовци-бегълци, големи арбапи отвъд океана, няма качествени хора ей.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Щом си бил бебче, значи си бебче на "отговорни" другари и от "отговорно" място!

Пък на техните празници нямаше сила, която може да ме застави да отида! Спомням си комсомолския секретар говори на началника (за мен): От този младеж, комсомолец не става!

Редактирано от eMGeto
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Абе щом са те пуснали да заминеш, ясно е че си агентура, аман от доносници в тая държава ей. Разни полковници, комсомолски секретари все около него, направо агентура си и агентура ще си останеш.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Да, пуснаха ме! Но ако знаеш колко пъти съм поправял колата на полковник Бунзин (от Русе) за бог да прости, няма да повярваш! Какво да правиш - целта, оправдава средствата!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ами така е, с големи чупки в кръста стават тея работи. И никакъв морал. Страх, подмазвачество и агентура ако обича да не ме учи мен как стоят нещата за тебе става въпрос емгето.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ти от кой век си? Кви чупки в кръста? То акъл трябва да имаш!

Ти като ти се счупи колата, с чупки в кръста ли я оправяш? Ами то щот нямаш акъл! Викаш някой да я оправи и плащаш, като арабин!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ами като правиш колата на офицер от ДС та да те пусне да заминеш не се ли мазниш според теб? Май не ти е много ясно какво си парвил точно добре че съм аз да те светна.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Сега дали съм правил чикия на някой от ДС, не е важно. Важното е, че ако разчитах на вас - комунистите, щях да продавам сушенки на някой пазар и да псувам бат Бойко!

Не мож ме победи, защото имам безброй аргументи. Вие бившите шумкари и техните изчадия, всички сте за патлак - Катински стил!

А тези, които ме познават, знаят какъв съм.

Пък и темата е за вашия "Паметник"!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това не е нашият паметник, а национален паметник. И ти ще си първият, който ще полага цветя пред него, явно чупките в кръста ти се отдават агентура такава.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

По-полека юнаци, да напомня че темата не е за установяване на това кой от форума е агентура и кой е правил чупки! Малко по-конкретно го давайте и с по-нормален тон

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

По-полека юнаци, да напомня че темата не е за установяване на това кой от форума е агентура и кой е правил чупки! Малко по-конкретно го давайте и с по-нормален тон

Споко ,не се притеснявай, не нарушаваме цивилизования тон.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ех, цветя, чак толкова сантиментално ли бе? Още малко и ще стана БСП-ист!

Ами ти си бил вече. Ще се върнеш ти към партията-кърмилница, и тя ще те припознае, не се бой.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Да бе, и такъв неблагодарник смятам да си остана!

Като си спомня, какво говореха, а какво направиха, мамка им мръсна, бандюгарска!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ние трябва да сме благодарни на партията за всичко, което е направила, а то не е малко - топлофикация, телефонизация, индустриализация, благоустройство, урбанизация, пътно строителство и още и още.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Хората са го направили под ръководството на държавата. това е много по-важно. Ако няма кой да те организира, стимулира, планира, нищо няма да направиш. Да не говорим, че тази партия изучи цели поколения специалисти, които строиха по цяла африка и латинска америка. Де го това сега?

Нивото на държавност, култура, образование, инфраструктура и какво ли още не по времето на социализма е в категории по-високо от всичко, правено преди и след него. Основният проблем е, че държавата фалира три пъти или четири беше, не помня вече, което предизвика сериозна икономическа криза.

Ами и днес фалират държави, и има сериозна икономическа криза в държави, които не са и помирисвали комунизъм. Значи проблемът не е в него.

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Тая тема защо е тук? Мястото й е най-много в "Съвременна и обща проблематика" или "Най-нова история".

Мозайките са кошмарни, другото не го четох.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Няма ли комунисти??? Бързаш, бързаш да погребеш тази многолика политическа тенденция... Ако нямаше, никой нямаше да се сеща за тях.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...