Отиди на
Форум "Наука"

Ксенофобия


Recommended Posts

  • Потребител

http://www.dnevnik.bg/sviat/2012/05/15/1827469_gurci_prebiha_78-godishen_holandec_zashtoto_prilichal/

Интересува ме защо икономическата криза и въобще такива явления предизвикват ксенофобия у хората.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

пияни ора. И в Перник бият по дискотеките без значение холандец ли си, софиянец ли си /макар че по-добре е да им кажеш, че си холандец/. Това не е въпрос на ксенофобия, а на умствен багаж. :bigwink:

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Това не е ксенофобия, предизвикана от кризата, а просто хулиганство. Тия двамата са се дрогирали, а такива си търсят повод за зулум. Той им идва отвътре.

Впрочем на изборите, които пак ще се правят в Гърция, ще победи крайната им левица. Тогава гледайте цирк.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Абсолютно съм съгласен с КГ, такива гамени си търсят с кого да се сбият. Набили са човека, защото са чули, че европейците са лоши. Това сега е модерно, утре пък ще набият някой българин защото ще чуят нещо за България което няма да им хареса.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 месеца по късно...
  • Потребител

1. Икономическата криза не предизвиква ксенофобия

2. Властите предизвикват икономическа криза

3. След като си напълнят гушите властите се опитват да отвлекат вниманието с най различни хватки

4. Опитът да се предизвика ксенофобия е една от тези хватки

5. Опитът да се вмени на народонаселението вина, че е ксенофобско е друга такава хватка

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Не си прав по точка 3. Управляващата каста в България (от всички нюанси на червеното) граби за да има власт и използва властта за да граби. Едно политическо перпетуммобиле.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

аз съм от перник. кога ще те бия :grin:

пияни ора. И в Перник бият по дискотеките без значение холандец ли си, софиянец ли си /макар че по-добре е да им кажеш, че си холандец/. Това не е въпрос на ксенофобия, а на умствен багаж. :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Алвич морето й мокро та да не го закъса винкело. :))

То и Голфът не върви по вода, тъй че Алвата ще го направя на сладководно попче (за тия от Перник - туй последното е риба, а не духовно лице). :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

на 4 юни съм в бургас като нищо шта подпукам и тебе

Алва,

да вземеш се обадиш ли като дойдеш в Бургас? Обещавам, че няма те направя на мат и маскара, приятелю. Все пак ще си гостенин. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...