Отиди на
Форум "Наука"

Канал заобикалящ Проливите


niki1973

Recommended Posts

  • Потребител

Да, през София!

Нема лошо, засега само гларуси, нЕкой ден може и саламурата да стигне до там :tooth:

Редактирано от JImBeam
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

http://nauka.bg/forum/index.php?showtopic=10521

Ето тука пуснах един друг проект за плавателен канал, който за съжаление форумната аудитория отхвърли :) иначе щеше да е доста яко.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Интересуваме съществували ли са някакви идеи, проекти за изграждането на канал, заобикалящ контролираните от Турция Проливи?.

Канал през морето?!? И с кого/какво да ни свързва? Ако не нас, то кои?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ето, веднага измислих как ще заобиколим проливите ;) този план не е по-щур от Русе-Варна струва ми се.

post-28-071696300 1340315658_thumb.jpg

Редактирано от Warlord
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ето, веднага измислих как ще заобиколим проливите ;) този план не е по-щур от Русе-Варна струва ми се.

Радо, това на колко бири си го проектирал?:)))

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ето, веднага измислих как ще заобиколим проливите ;) този план не е по-щур от Русе-Варна струва ми се.

Аааа такъв ли канал ;). Сега ми стана ясно! То ние един газопровод не може да направим, та канал ли. Този по Марица ли е? Че така не обикаляме Турция, я го дай по Места ;), белким и София да 'намаже'.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Откъм гръцката страна на Марица ще е ;) изцяло на територията (и акваторията) на ЕС, ако гърците дотогава не са ги изритали.

Редактирано от Warlord
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

А, че какво му е на Радовия канал? При една реформаторска ситуация като нищо би могъл да се построи.

Ако дойде Мао на власт... :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...