Отиди на
Форум "Наука"

mitaca

Recommended Posts

  • Потребител

Чехия спечели стотното юбилейно издание на неофициалното Световно отборно първенство за мъже - купа Дейвис.

Преди 15 минути ветерана Радек Штепанек спечели финалната точка (мачбол) срещу Алмагро и спечели срещата с 3 на 1 сета. Преди това първата ракета на Чехия 6-ия в света Бердих загуби и така Испания изравни 2-2. Вчера Томаш Бердих и Радек Щепанек победиха на двойки Марсел Гранолерс и Марк Лопес с 3:6, 7:5,7:5, 6:3 и отново поведоха след като в първия ден пък Бердих би, а Штепанек падна.

Браво! Не че обичам чесите, ама си падам по чешките ;), а пък никак не обичам шпаньолите (освен кокерите).

Надал не игра.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Романе, то е ясно, сънародниците ти не са го измислили ;), а твоите интереси са чисто римски все пак. А да знаеш аз колко неща не обичам!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 месеца по късно...
  • Потребител

Щурман от поне 35 години практикувам. Тук нямаше с кого, но си обучих едно българче, една словачка и една чешка за да играем каре ;).



На българчето, който ми беше колега и ми е приятел (сега пак идва при мен) даже ракета купих и му я подарих за рожденния ден два месеца преди него, имам снимки, ама във фейса, тук не, прекалено лични са ;).

Link to comment
Share on other sites

Ти си от старата гвардия, доста такива познавам, разправят голям ентусиазъм било, въпреки лошите условия.

Как няма с кого? Освен ако си в много малък град.

Предлагам ти дуел, не съм в добра форма в момента, бях сутринта на турнир за любители и отпаднах още първия кръг. Залога да е един бан примерно. :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

И как, ако падна ще ме баннеш ;)? Не съм даже в град, в село съм и повечето пъти съм бил в село, но поне един корт имат, виждал съм села и с 4-ри корта.

Ми заповядай, в Краловице , корта е изкуствена трева, но на 20 км. има 8 корта шамот или клей, даже нямат пластмасови линии, очертаваме ги ръчно ;). Ако се задържиш, на 17-ти има двойков турнир, таксата е прилична 250 кч, 20лв. давай да бием чесите ;).

Link to comment
Share on other sites

Мали ти си се забил в страшно място. Но поне има корт, това е учудващо. Явно има причина да си в това село, но губиш, че няма хубави кортове и много играчи. Плащаш ли нещо?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ми, то е така, защото скъсах 'амбриажния' (хахаха) ремък. Кортове има във всяко село дето съм бил. Аз съм сервиз-мрежа играч, така че не ми пречи изкуствената трева.

Че как иначе ;). 200кч за ходину ;). Или 16 лева на час, скъпичко, ама ако си член на клуба е на половина, това е за корта де, дели се на две, ако сте двама или на 4 ако сте каре.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...