Отиди на
Форум "Наука"

Шейсет и една години от рождението на Дъглас Ноел Адамс


Recommended Posts

  • Модератор Инженерни науки

Накой забеляза ли картинката на GOOGLE?

Малко от Уикипедия, за британския писател. Неговата книга "Пътеводител на галактическия" си остава една от любимите ми.

Известен като природозащитник и любител на бързите коли (проотиворечива личност очевидно), фен на Ейпъл Мак и заклет атеист.

Не е вече между живите - почива от инфаркт през 1991 г., мир на праха му

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Любим автор. Освен "Пътеводителя" много обичам да препрочитам негови статии и есета. Препоръчвам "Сьомгата на съмнението"

Една малка поправка-не е починал 1991,а мисля 2001г. или 2000г, както и да е, не е важно. Жалко, че си отиде млад и ненаписал всичко което е носил в себе си...

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Инженерни науки

Любим автор. Освен "Пътеводителя" много обичам да препрочитам негови статии и есета. Препоръчвам "Сьомгата на съмнението"

Една малка поправка-не е починал 1991,а мисля 2001г. или 2000г, както и да е, не е важно. Жалко, че си отиде млад и ненаписал всичко което е носил в себе си...

Починал е през 2001 година, правилно.

Корекцията може да е малка, но неточността която допуснах е съществена.

Аз съм в грешка, моля за извинение!

Благодаря

Да, жалко, че си отиде млад.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...