Отиди на
Форум "Наука"

Какво става с Animal Planet..?


Recommended Posts

Гледали ли сте наскор Аnimal Planet? Къде отидоха животните? Реалита от сорта Rocky Mountain Bounty Hunters и The Pool Master, а когато пуснат някое предаване за животни е фантасмагория за чудовищта от сорта на Shark of Darkness: Wrath of Submarine и Megalodon: The Monster Shark Lives???
Може би е време да си сменят името на Human Planet...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Кой ти гледа телевизия изобщо? За мен анимала умря с ловеца на крокодили.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

И на мен някои предавания не ми допадат, но още има какво да се гледа.

Освен това има нешънъл джиографик уайлд, само ,че не е HD, като Анимала.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Discovery-тата вече са под всякаква критика вече, Animal Planet включително. Нешънъл Джиографик правят по-качествена продукция, но пък някой път като ги прихванат разни НЛО-та, полтъргайсти и други глупости...

Link to comment
Share on other sites

Да Viasat Nature май е най качествения и по научно издържан канал. NG Wild и те през повечето време се подават на шоуманията с преобладаващи разни класации, търсене на гигантски тарантули ядящи пилета и други от сорта на The Incredible Dr. Pol. Animal Planet до преди няколко години си беше класика почти достигащата нивото на BBC Nature със Sir David Attenborough, жалко че я съсипаха.

Редактирано от Karan
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Биология

Телевизиите не са толкова виновни - те просто си гонят рейтинга и гледаемостта.

Всичко, простичко, подсказва и показва нивото на зрителските желания.

Жалко, защото това показва колко изпростява самото общество.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Малко се и по изчерпаха, затова е според мен.

Като си спомня как и по дискавъри, пък да не говорим за Анимал планета постоянно даваха Саваната -лъвове, зебри, гепарди... и така с години е в един момент трябваше да омръзне. То латиноамериканските сериали омръзнаха.

Както по хистори ченълите дармадан я направиха тази Втора световна война, с години ката ден филм е то...

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Биология

Скапването на научно-популярните телевизии е явен сигнал, че Интернет убива телевизията...

Е, едва ли интернет "убива" телевизиите.

Каквото си "върви" по ефира, такова си "тече" и в интернет каналите на телевизиите.

Горе - долу съм си направил труда да проверя. Доста пътувам и е по - лесно почти всичко да ми минава през лаптопа.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Тънкият момент е, че човек в Интернет може да си подбира какво да гледа и какво не, не е задължително да гледа онлайн каналите на телевизиите, има ред качествени канали в Youtube.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Биология

Тънкият момент е, че човек в Интернет може да си подбира какво да гледа и какво не, не е задължително да гледа онлайн каналите на телевизиите, има ред качествени канали в Youtube.

Така е. Съгласих се.

Да не забравяме, обаче, огромната пасмина видиотени човекоподобни, за които компютъра и интернет са отвлечени понятия и за тях тИлИвизора е инстанция.

Към тях да прибавим и хората над определена възраст, които просто заради годинките си, имат "страннен" мироглед.

В сметката слагаме и домакините.

Трите основни целеви групи към които се стремят телевизионните компании.

Затова в ефира вървят разни бълвочи, гледани от нашата камбанария.

И това не важи само за Енимал Планет, Дискавъри или Нешънил Джиографик.

пп:

Мястото на тази тема не е тук!

Ще я преместя където е нужно.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...