Отиди на
Форум "Наука"

Recommended Posts

Все повече се чудя кой от кого бяга повече от тази среща. Според мен нашия има малък шанс да победи, но дали англичанина се блазни само от парите?! Или все пак има и леко притеснение от нашия боксьор.

Всички боксови специалисти са на мнение, че Джошуа ще победи Пулев, ето тук са събрани мненията в дъното на страницата - https://betcredo.net/joshua-pulev/, Боб Аръм обаче казва че Пулев ще нокаутира Джошуа. Аз лично съм на мнение че нашия си има своите шансове, макар и Джошуа да е фавори. Нашия има страхотен джаб и силе, точен десен прав. Освен това Кубрат е по-опитния боксьор, има повече мачове.

На фона на световното паникьорство такъв мач може и да няма. Или да се играе без публика ха-ха-ха.

Преди 3 часа, Skubi said:

Българо - Унгарският мач /ако ще има въобще/, ще бъде пред затворени врати.....

При положение че и двете страни вече са в някакъв пълен локдаун, май е ясно, че такъв мач няма да има.

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

Вече 15 години "Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За контакти:

• Create New...