Отиди на
Форум "Наука"

Моля за решение !


Recommended Posts

Добро утро в ранния час! Изморен отварям Вашият форум, след многочасова тренировка с надеждата да прочета интересно и разумно, НО какво виждам, отново господин Душко, форумния трол на другаря Путин. 

Ако уважавате Нас и Себе си, моля посъветвайте го да бъде  по <интелигентен>  или го отстранете. Обидно е толкова примитивизъм в дейноста му, това е форум Наука, предполага се тук са предимно мислещи хора, опитите на Душко за нещо си са напълно НЕ адекватни и примитивни, обида към Разума и изобщо към Сътворението! Очакваме резултати.

С уважение един русофил, Лапландеца.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 часа, laplandetza said:

Добро утро в ранния час! Изморен отварям Вашият форум, след многочасова тренировка с надеждата да прочета интересно и разумно, НО какво виждам, отново господин Душко, форумния трол на другаря Путин. 

Стига де, много елементарно!!! Човека има жизнена позиция и не се срамува да я изрази. Що за опити да запушиш устата на несъгласния. Ситуацията ми напомня Сталин се разправя с Троцки.

 

Редактирано от Capitainofmarine
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 1 час, Capitainofmarine said:

Стига де, много елементарно!!! Човека има жизнена позиция и не се срамува да я изрази. Що за опити да запушиш устата на несъгласния. Ситуацията ми напомня Сталин се разправя с Троцки.

Как точно разбираш каква е позицията по темите където Душко пише ...в кашата от тролене?

Какво значи това например като позиция, или позиции?

 

Преди 9 часа, Du6ko said:

При Горби, ЕБН ( Елцин Борис Николаевич )  и през Първата световна война имаше сближаване на Русия и даже сливане до нивото на полуколония със Запада. Какъв благодат се изсипа върху Русия при Горби и ЕБН , живееха както в рая. Но неблагодарниците се отказаха от рая ! А можеха лекарите , инженерите, учители и медицинските им сестри да станат - таксистаджии, келнерки, масажистки и болногледачи на старци, инвалиди и бебета на запад. Можеха дори да станат водопроводчици ! Можеха да берат ягоди в Шотландия или памук на студенстките бригади в САЩ в Алабама например. Проиграха си възможностите златния шанс будалите. 

Гладния демографски гигант Китай се е ориентирал към земи със сходен на Китай климат - Калифорния, Торонто, Флорида , Сиатъл. Реколтите от ориз в Сибир не са подходящи за китайците. 

Още по - гладния демографски свръхгигант Африка се е ориентирал към ЕС.  Брат му ислямския демографски гигант също към ЕС. 

Гладните демографски гиганти Бангладеш, Пакистан, Индия , Нигерия , Зимбабве са се ориентирали към Англия.

Гладния демографски гигант Латинска Америка се е ориентирала на север от Рио Гранде.

По границте със гладните свръхгиганти се строят СТЕНИ от Орбан, Тръмп, Курц и се организират ФЛОТИЛИИ но засега с ограничен успех.  

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Да, забравих и това.

https://www.forumnauka.bg/terms//

В пространството на Форум "Наука" ще бъдат излагани, коментирани и критикувани само теоретични и експериментални проблеми, изложени с достатъчна степен на сериозност и фактологическа обосновка. Целта ни да бъдем полезни като поле за изява на млади учени, място за практическа помощ за студенти и ученици и за обогатяване на най-широк кръг любители ни задължават към такъв консерватизъм.

..

..

8. Често повтарящи се постове с еднакво съдържание, постове със съдържание далеч от темата или теми със съдържание далеч от раздела, в който са създадени, ще бъдат определяни като СПАМ (като нежелани). Такива постове/теми ще бъдат отстранявани, а авторът им ще бъде предупреждаван официално. При доказано наличие на умишлени действия, никът на съответния участник ще бъде деактивиран.

9. Да се придържа възможно най-близо до поставените въпроси по време на дискусията в темите. При особено големи отклонения на мненията от първоначалния замисъл на темата, последната може да бъде разделена на две или повече части. Темата ще бъде затваряна след установено залагане на конфликт в нея и повишаване на напрежението.

Рушене на темите и дускусиите.. демек

 

Плюс..

Във форума е забранено да се коментират теми, тясно свързани с политически въпроси от всякакъв политически характер. Но тъй като тук се забелязва голям интерес за обсъждане на политиката по света и у нас, то създавам този клуб. Клубът е затворен. Въпреки това, всеки потребител на форума може да кандидатства за членство в него, но не всеки ще го получи, а тези, които го получат, ще трябва да внимават какво и как ще пишат.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 17 минути, nik1 said:

Как точно разбираш каква е позицията по темите където Душко пише ...в кашата от тролене?

Какво значи това например като позиция, или позиции?

 

 

 

 

Ники, разбери, аз не искам да споря. Оставете човека на мира. 

Помниш ли библията - какво казва Христос "да хвърли камък - този който е безгрешен". Сам ти си призна че не си цвете. Аз не правя разлика. Хайде да не обръщаме форума във лов на вещици. Щото ако се почне, не се знае до къде ще стигне. Демокрация е! Всеки може да изразва мнението си. Не е задължително мненията да съвпадат. Ако съвпадат става страшно и говори за тоталитаризъм...

Един вожд- една партия - един народ - едно мнение. Мисля че сме го изживяли.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, nik1 said:

Да, забравих и това.

https://www.forumnauka.bg/terms//

В пространството на Форум "Наука" ще бъдат излагани, коментирани и критикувани само теоретични и експериментални проблеми, изложени с достатъчна степен на сериозност и фактологическа обосновка. Целта ни да бъдем полезни като поле за изява на млади учени, място за практическа помощ за студенти и ученици и за обогатяване на най-широк кръг любители ни задължават към такъв консерватизъм.

..

..

8. Често повтарящи се постове с еднакво съдържание, постове със съдържание далеч от темата или теми със съдържание далеч от раздела, в който са създадени, ще бъдат определяни като СПАМ (като нежелани). Такива постове/теми ще бъдат отстранявани, а авторът им ще бъде предупреждаван официално. При доказано наличие на умишлени действия, никът на съответния участник ще бъде деактивиран.

9. Да се придържа възможно най-близо до поставените въпроси по време на дискусията в темите. При особено големи отклонения на мненията от първоначалния замисъл на темата, последната може да бъде разделена на две или повече части. Темата ще бъде затваряна след установено залагане на конфликт в нея и повишаване на напрежението.

Рушене на темите и дускусиите.. демек

 

Плюс..

Във форума е забранено да се коментират теми, тясно свързани с политически въпроси от всякакъв политически характер. Но тъй като тук се забелязва голям интерес за обсъждане на политиката по света и у нас, то създавам този клуб. Клубът е затворен. Въпреки това, всеки потребител на форума може да кандидатства за членство в него, но не всеки ще го получи, а тези, които го получат, ще трябва да внимават какво и как ще пишат.

Казах не искам да споря но понеже ти упорито търсиш създаване на проблем...

Да почнем ли да цитираме питам ? Виж си постовете около вчерашния ни спор. Излиза че за тебе може, а за Душко или за мене не може. Ти да не би да си нещо повече от нас? 

Значи мога да пиша само ако на теби ти харесва, и ти определяш какво е политика и какво не е, или хайде някой друг определя въпреки че ти си човека който редовно предизвиква политически спорове с бурната си нетърпимост на инакомислещите, че с какво се различавате от путинските кръгове тогава. Демократичноста ви е само на думи.

Редактирано от Capitainofmarine
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Just now, Capitainofmarine said:

Ники, разбери, аз не искам да споря. Оставете човека на мира. 

 

Човекът никой не го пипа ...

Това не е мястото за тролене. Има други места за това..

 

Цитирай

Щото ако се почне, не се знае до къде ще стигне. Демокрация е! Всеки може да изразва мнението си. Не е задължително мненията да съвпадат. Ако съвпадат става страшно и говори за тоталитаризъм...

Това е научен форум , с определени правила

Ако не можеш  да гои разбереш сам, няма кой да друг да ти  го обясни

Не виждам  лов на вещици... Тук пишат хора с всякакви виждания

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, nik1 said:

Човекът никой не го пипа ...

Това не е мястото за тролене. Има други места за това..

 

Това е научен форум , с определени правила

Ако не можеш  да гои разбереш сам, няма кой да друг да ти  го обясни

Не виждам  лов на вещици... Тук пишат хора с всякакви виждания

Честно, ето това очаквам да прочета от човек който уважавам за икономическите му анализи и за познанията във психология и социална психология!

PAX Vobiscum!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

И в науката трябва да има хумор, забавление....Тук сме на лавмоабет. Не е редно до всекидвентите стресове и тук да се нагърбваме с допълнителни ядове и със скърцащи от злоба пръсти да бием клавиатурата....

Споко...

Има душички които са маслините или коктейл вишните в леката напитка са отслабване на натегнатите нерви след един труден ден.

Весело....бре хора. Животът е кратък.:cool2:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 36 минути, Capitainofmarine said:

Ники, разбери, аз не искам да споря. Оставете човека на мира. 

Помниш ли библията - какво казва Христос "да хвърли камък - този който е безгрешен". Сам ти си призна че не си цвете. Аз не правя разлика. Хайде да не обръщаме форума във лов на вещици. Щото ако се почне, не се знае до къде ще стигне. Демокрация е! Всеки може да изразва мнението си. Не е задължително мненията да съвпадат. Ако съвпадат става страшно и говори за тоталитаризъм...

Един вожд- една партия - един народ - едно мнение. Мисля че сме го изживяли.

Христос няма нищо общо,не може на всеки коментар да се изливат куп глупости и безмислици и откровени лъжи. Всяка тема която не му харесва са залива от коментари с негови си фантазии и лъжи, форумния шут само дебне за коментар свързан с Русия и започва да бълва. Още повече, постовете са без никакво съдържание, просто си измисля нещо, и го плясва. Една тема няма да не е омазана.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Най-добре всички русофили и русофоби да бъдат изгонени. Щом някои изкаже или намекне политически пристрастия и защити или атакува по политически причини чужда държава, следва да бъде гонен. Разбира се ако не е решено форума да развива и науката политология и свързаните с това политически пристрастия и антагностични враждебни настроения между дискутиращите. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 5 минути, Capitainofmarine said:

Казах не искам да споря но понеже ти упорито търсиш създаване на проблем...

Да почнем ли да цитираме питам ? Виж си постовете около вчерашния ни спор. Излиза че за тебе може, а за Душко или за мене не може. Ти да не би да си нещо повече от нас? 

Значи мога да пиша само ако на теби ти харесва, и ти определяш какво е политика и какво не е, или хайде някой друг определя въпреки че ти си човека който редовно предизвиква политически спорове с бурната си нетърпимост на инакомислещите, че с какво се различавате от путинските кръгове тогава. Демократичноста ви е само на думи.

 Удряш под кръста, без  да се замислиш.

Браво на теб , къде, къде щях бъда ако можех да удрям като теб

Нека да припомня фактите както ги виждам

1. Темата беше започната като политическа, въпреки това че изразих негодование о ттемата и псотвянето и (темата не е военна, дай да не се правим на идоити!)..Ти ми направи забележка, но ооооооооо ти не направи забележка на другите за това че правилата не са спазени от тях..

Колко удобно

Не съм идеален  и се включих в темата.. а и... защо за едни да може, за други не

Освен това - рядко го правя (правя го и скандално, и то е само в отговор и/или провокация..

Скандализирам, когато другите предизвикват скандала.

Правилата за  непускане на политически  теми , другаря са за това, да не стават скандали! Ти много удобно виждаш само моя скадал, а скадалът предидисквикваш моя,  е просто "право  на мнение" или "кой си ти да кажеш", "тролът не е трол, а право на мнение"

с приятели  като  теб... врагове въобще не ми трябват :)

Не пускам политически теми в общия.. защото  съм член на клуб Политика

2. Не спамя, и не троля  (освен в горните случаи които са изклчениер ния) а спазвам основния принцип на форума

"...бъдат излагани, коментирани и критикувани само теоретични и експериментални проблеми, изложени с достатъчна степен на сериозност и фактологическа обосновка"

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 11 минути, bulgaroid said:

,не може на всеки коментар да се изливат куп глупости и безмислици и откровени лъжи

Приятелю, аз съм юрист по образование, но не съм адвокат на Душко, за да се обръщате все към мене, само ще напомня че не е той единствения с купищата безсмислици, полуистини и явни лъжи и излизане от темата, никой неправи изключение, именно поради това цитирах Библията. При положение че се придържаме към официалното становище на политиката или на науката как тогава да си обясним непрекъснатото търсене на нови тези и хипотези опровергаващи "правилната " наука?! 

Мисля че той си е взел бележка от реакцията, критика вече от трима души. Приятелю и тебе те призовавам към толерантност. Има една древна истина, толерантноста предполага толерантност.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, nik1 said:

 Удряш под кръста, без  да се замислиш.

Браво на теб , къде, къде щях бъда ако можех да удрям като теб

Нека да припомня фактите както ги виждам

1. Темата беше започната като политическа, въпреки това че изразих негодование о ттемата и псотвянето и (темата не е военна, дай да не се правим на идоити!)..Ти ми направи забележка, но ооооооооо ти не направи забележка на другите за това че правилата не са спазени от тях..

Колко удобно

Не съм идеален  и се включих в темата.. а и... защо за едни да може, за други не

Освен това - рядко го правя (правя го и скандално, и то е само в отговор и/или провокация..

Скандализирам, когато другите предизвикват скандала.

Правилата за  непускане на политически  теми , другаря са за това, да не стават скандали! Ти много удобно виждаш само моя скадал, а скадалът предидисквикваш моя,  е просто "право  на мнение" или "кой си ти да кажеш", "тролът не е трол, а право на мнение"

с приятели  като  теб... врагове въобще не ми трябват :)

Не пускам политически теми в общия.. защото  съм член на клуб Политика

2. Не спамя, и не троля  (освен в горните случаи които са изклчениер ния) а спазвам основния принцип на форума

"...бъдат излагани, коментирани и критикувани само теоретични и експериментални проблеми, изложени с достатъчна степен на сериозност и фактологическа обосновка"

 

Ники и аз неправя изключение, нищо не ми е чуждо. 

Прощавай ! Пред всички го казвам - Прощавай!

Обръщение към ръководството и собствениците на форума:

Предложение - ако твърдо не бива да се обсъжда политика махнете и закрития клуб " Политика" моля! В кой век живеем - в наше време клубовете за джентълмени са платени. Идеята ми е: или без закрит клуб, или открит клуб, или платен открит клуб.   

Редактирано от Capitainofmarine
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, Capitainofmarine said:

Приятелю, аз съм юрист по образование, но не съм адвокат на Душко, за да се обръщате все към мене, само ще напомня че не е той единствения с купищата безсмислици, полуистини и явни лъжи и излизане от темата, никой неправи изключение, именно поради това цитирах Библията.

In god we trust :ag:  Ами пишеш по темата аз ти отговарям, а иначе си адвокат и използваш гледам и Христос и Бог само и само успееш, манипулация, ако не става така ще стане иначе,нали? :ag: Amicus certus in re incerta cernitur

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, bulgaroid said:

In god we trust :ag:  Ами пишеш по темата аз ти отговарям, а иначе си адвокат и използваш гледам и Христос и Бог само и само успееш, манипулация, ако не става така ще стане иначе,нали? :ag: Amicus certus in re incerta cernitur

Приятелю, ти погледна ли темата как почва, аз да, нещо повече опитах се да проследя защо има този конфликт и откъде идва, понеже си мисля че много от постовете на Душко са неразбрано чуство за хумор, другояче не мога да си го обясня...

Та прочее видях че в последните постове на уважаемия Лапландец също го има това в което обвиняват Душко. Не сме безгрешни затова нека не съдим - аз съм православен християнин по вяра не е лицемерие - помниш ли как единствен защитавах  БПЦ когато неправослани и невярващи атакуваха заради Вартоломей!?

Сега исках да ти пиша нещо още важно, но дойде снахата и се оплаква от доведения брат, кръшкал - сори днес  ме няма търсете адвокат 2.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 17 минути, Capitainofmarine said:

Приятелю, ти погледна ли темата как почва, аз да, нещо повече опитах се да проследя защо има този конфликт и откъде идва, понеже си мисля че много от постовете на Душко са неразбрано чуство за хумор, другояче не мога да си го обясня...

О, не това не е чувство за хумор, това е целенасочено тролене с цел и насока. И понеже знам,че изобщо не си глупав, в случая просто адвокатстваш на Душко. И много добре разбираш за какво става дума, и това не е хумор. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 21 минути, Capitainofmarine said:

Не сме безгрешни затова нека не съдим - аз съм православен християнин по вяра не е лицемерие - помниш ли как единствен защитавах  БПЦ когато неправослани и невярващи атакуваха заради Вартоломей!?

Скъпи приятелю, без да искаш изпадаш в заблуда! Несъзнателно използваш заблудата "фалшива еквивалентност". Написаното от Ник и Душко не е еквивалентно.

Смяташ ли че можем да намерим безгрешен съдия. Ако трябва да търсим безгрешни, няма да има кой да глобява и съди. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 10 часа, laplandetza said:

Добро утро в ранния час! Изморен отварям Вашият форум, след многочасова тренировка с надеждата да прочета интересно и разумно, НО какво виждам, отново господин Душко, форумния трол на другаря Путин. 

Ако уважавате Нас и Себе си, моля посъветвайте го да бъде  по <интелигентен>  или го отстранете. Обидно е толкова примитивизъм в дейноста му, това е форум Наука, предполага се тук са предимно мислещи хора, опитите на Душко за нещо си са напълно НЕ адекватни и примитивни, обида към Разума и изобщо към Сътворението! Очакваме резултати.

С уважение един русофил, Лапландеца.

Хубаво е , че винаги има бдителни другари които следят за Правилното мнение и Генералната Линия ! Спомням си как навремето Кеворк Кеворкян се беше разпасал по Всяка Неделя ! Две бдителни другарки жени стари комунистки написаха възмутено писмо срещу трола Кеворкян и слава богу предаването му беше забранено ! Аз за тия тролове които противоречат на Генералната Линия на РАЗУМА и СЪТВОРЕНИЕТО бих въвел и Светата Инквизиция . Специално дявола ги е пратил да противоречат на Върховния РАЗУМ !

С уважение бореца за СВОБОДА НА СЛОВОТО и врага на троловете русофили от севрните республики.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, bulgaroid said:

Христос няма нищо общо,не може на всеки коментар да се изливат куп глупости и безмислици и откровени лъжи. Всяка тема която не му харесва са залива от коментари с негови си фантазии и лъжи, форумния шут само дебне за коментар свързан с Русия и започва да бълва. Още повече, постовете са без никакво съдържание, просто си измисля нещо, и го плясва. Една тема няма да не е омазана.

Искаш да кажеш , че не Душко почва да пише за Русия а просто доразвива коментара за Русия или просто изказва алтернативно мнение ? Това на нищо не прилича ! От къде накъде може да има и друго мнение освен едно ? 

Колко хубаво беше,когато русофилите от от Съюза управляваха и въсхвалявахе Правилното Мнение и Генералната Линия ! Вземаш вестниците - Работническо дело , Кооперативно село , Земеделско знаме, Отечествен Фронт навсякъде както при булгароид, ник - едно и също правилно мнение ! Нямаше тролене в Работническо дело , Кооперативно село , Земеделско знаме, Отечествен Фронт ! Нямаше тролове империалисти както Душко !

А Българска телевизия 1 и БТ 2 програма ? БРН Хоризонт и БНР Хр Ботев ! Навсякъде хвалби за трактористи, комунисти, Съюща , народната власт и правилното мнения ! Нямаше тролове и така добре се живееше ! Имаше само ЕДНО мнение правилното ! 

Разните тролове слушаха Свободна европа, ВВС, Гласът на Америка и тролеха ! 

Американските империалисти измислиха интернета и се появиха неправилните мнения ) Развалиха ни рахатлъка , дезориентираха ни хората с едно измерение .

Редактирано от Du6ko
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 часа, vvarbanov said:

Скъпи приятелю, без да искаш изпадаш в заблуда! Несъзнателно използваш заблудата "фалшива еквивалентност". Написаното от Ник и Душко не е еквивалентно.

Смяташ ли че можем да намерим безгрешен съдия. Ако трябва да търсим безгрешни, няма да има кой да глобява и съди. 

 

Преди 4 часа, bulgaroid said:

О, не това не е чувство за хумор

 

Преди 2 часа, bulgaroid said:

За какво говорим?!!

Приятелю, през шега ще призная истината, защото навярно имаш право. " Истинно глаголиш син мо-о-ой" . Помниш вица за папагала антикомунист собственост на попа и ченгето от КДС. Аз не съм безгрешен и не съдя никого, но когато почнат да ме съдят -зная да задавам правилните въпроси. Но тука става въпрос за морални категории а не да криминално или вещно право, именно за такива неща в библията е казано " не съдете и не ще бъдете съдени". към това ви призовавам и аз.

😜 За чувствотоза хумор и поднасянето, което не винаги можем да разберем и почти никога не искаме да изтърпим, и за това че ние можем да си го позволим но на опонента не го позволяваме. Ето за това говоря аз , а вие ми пригласяте но от другата страна на барикадата и нямаме слушаемост, лошото е че сме от различни страни на барикада и тази барикада за съжаление не е с политическа съдържаща, защото ако погледнете отстрани ще го разберете. Аз мога да го видя отстрани защото нито Душко, нито ти, нито Върбан, като политика ме дразни или пък не приемам изказано лично макар и политическо окрасено мнение  за тролене. Това е своебразна маслинка в безспирния ни коктейл - прекарване на приятно време в предпочитания форум...

Бъдете здрави! Спирам да пиша в тази тема, безсмислена е според мен. Вие не искате да ме разберете и устройвате колективна от 4-5 човека разправа над Душко, който е безобиден и според собственото си чувство за хумор се шегува над вас, както и вие над него. Приемайте го на сериозно и той ще реагира към вас адекватно - никак даже не е глупав човека.

Господа имах чест!

Link to comment
Share on other sites

Бях ясен, предполагам. Нямам против Душко и негови пристрастия и роли. Призовавам да прави нещата си смислено, на ниво, предполагаемо за този форум, а не в тази си сегашна примитивна форма , сгодна за онези прословути  85, и незнам си колко процента.  Да си следва позиция ,не ме интересува, но  <представлението> му е пълна помия и съвсем неприемливо за мен дори и след 5 та ракия.

п.п Лапландеца не следва спуснатите линии , не е зависим от основните <играчи> в това <предприятие>

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 52 минути, Capitainofmarine said:

Но тука става въпрос за морални категории а не да криминално или вещно право, именно за такива неща в библията е казано " не съдете и не ще бъдете съдени". към това ви призовавам и аз.

Още по зле по млади приятелю.Сега пък откъде ще намерим морално чист човек на земята който да направи забележка на Душко?

Ами то и сред модераторите няма такива така , че всеки може да я кара както си знае.

Преди 1 час, Capitainofmarine said:

  Вие не искате да ме разберете и устройвате колективна от 4-5 човека разправа над Душко, който е безобиден и според собственото си чувство за хумор се шегува над вас, както и вие над него.

 Не само е безобиден, но и приятен за русофилското ухо . 

Преди 5 часа, Du6ko said:

Искаш да кажеш , че не Душко почва да пише за Русия а просто доразвива коментара за Русия или просто изказва алтернативно мнение ? Това на нищо не прилича ! От къде накъде може да има и друго мнение освен едно ?

Твоето не е различно мнение , а тролене! С капитана може да си изказвате различните мнения колкото искате, никой не ви спира.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Просто да се въведе опция за ограничаване до 1, 2, 3 или колкото се прецени, мнения на ден, за потребители, уличени в тролене, за период от месец-два. И проблемът се решава. Налагането на бан, може много лесно да се заобиколи.

-----

И на мен не ми харесва пропагандата на русофилите, но... това е форум... трябва да се дискутира нещо разнообразно, с някого все пак. Иначе от що-годе активен, форума ще се превърне в полуактивен. Естествено трябва да се избягва превръщането му във вестникарски/новинарски форум и да не се използват само пропагандни клишета и каруцарски език.

Редактирано от новорегистриран2
Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...