Отиди на
Форум "Наука"

Проблем с форума

Recommended Posts

• Потребител
Преди 13 часа, scaner said:

Съвсем случайнно забелязах един много странен проблем...

Реших да пиша нещо във "Фън тема".

Преглеждам форумите и подфорумите, не я намирам.

Обаче около пет часа преди това бях писал там. Така че по-внимателно преглеждам форумите и подфорумите, променени за този интервал. Пак не я намирам.

Тогава решавам да погледна в "Моята активност" за да намеря линка към нея. Няма я и там.

Спомням си потребители, които съвсем скоро бяха писали там, поглеждам в тяхната активност - няма я.

С търсенето по форума, след като знам как се казва, я намирам.

Докато се мотая по този проблем, пак поглеждам в моята активност - и хоп, появила се!

Търся я във списъка форуми - да, отново е там.

Успокоявам се, изтривам започнатият тук въпрос. Преди малко пак поглеждам списъка форуми - пак я няма. Сега поглеждам - там си е. Пробвах с няколко браузера, за сигурност че проблемът не е от тях или версията, повтаряемо.

За мен е много странно. Тази тема е в Начало/Общи/Общи/Свободен раздел/Фън тема. В периодите когато темата изчезва от списъка с форумите, линка към "Свободен раздел" ми казва "We could not locate the item you are trying to view". После се появява нормално... Доста случайно поведение.

Нищо не е случайно Др Ватсон. Най-много Вие да не знаете всичко......И да искаш да търсиш нещо ти дава Гуглето и търси в свеселана....Така, че отваряш нова тема или оставяш в майната мнението си.....

Аз друго ми е интересно....Когато седя си спокойно, гледъм си пъпа и........изведнъж се появвяват отгови в теми на които последният коментар е бил в 2007, 2011 и тнт отразлични  години....Само се пуля и чудя....Или има нещо прегъване на време-пространсво контиунита или...... аз тук между извънземните пътувам с тях.....

• Потребител
Just now, Doris said:

Може би тази тема е прекалено дълга и зареждането и надхвърля зададените времеви лимити от сайта или сървъра. 

Ролинга позволява само 2 сраници назад.....По рано можеше да въртиш колкото искаш......

• 1 year later...
  • Потребители
Преди 12 часа, Р. Теодосиев said:

Да, в момента имаме технически проблем и се опитвам да го оправя :)

2021-07-03_101815.thumb.jpg.8de98a560312a3b3defdda97a0ca6d76.jpg

много досадно е, откъдето и да опитвам да отворя "активност" ми излиза това :)

• Администратор

Да, за сега така излиза.

Опитваме се да оправим проблема, но ще се забавим, че американците излизат почивка, а те се занимават с поддръжката на форума.

• Администратор

Вече не би трябвало да има проблеми, но ако намерите нещо сигнализирайте тук.

Има и нови неща, които ще ги видите в движение :)

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

Вече 15 години "Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За контакти:

• Create New...