Отиди на
Форум "Наука"
amigdal

Найстина ли човек е стъпил и ходил на луната или е измислица заради надпревара?

Recommended Posts

Преди 10 минути, amigdal said:

Стъпването на луната измислица ? Защо се рее знамето на Америка след като там няма атмосфера ?

Ти в кое вярваш? Но понеже това сме го обсъждали в танто форуми, мигновенно ще ти сложат темата в отдела на разните заговори......

Чети, разгледай, виж кой на какво е привърженик и после отваряй нови теми/които са стари/.....СМСМ

Преди 1 минута, Skubi said:

Ти в кое вярваш? Но понеже това сме го обсъждали в танто форуми, мигновенно ще ти сложат темата в отдела на разните заговори......

Чети, разгледай, виж кой на какво е привърженик и после отваряй нови теми/които са стари/.....СМСМ

Аз не вярвам, може ли линк към темата ?

Благодаря за линка, но това не е в този форум? Аз искам да видя нашите съфорумници какво ще кажат по темата, ако има проблем с темата ми може да се махне или премести, но не виждам причина защо? Аз не вярвам хората да са били на луната, защото технологията тогава едва ли е била така напреднала като сега, а защо няма към днешна дата други мисии до там ? Не съм Особено информиран по тази тема за това искам да ви чуя и вас. Благодаря ви.

Преди 25 минути, amigdal said:

Благодаря за линка, но това не е в този форум? Аз искам да видя нашите съфорумници какво ще кажат по темата, ако има проблем с темата ми може да се махне или премести, но не виждам причина защо? Аз не вярвам хората да са били на луната, защото технологията тогава едва ли е била така напреднала като сега, а защо няма към днешна дата други мисии до там ? Не съм Особено информиран по тази тема за това искам да ви чуя и вас. Благодаря ви.

SAlexandrov

• SAlexandrov
  • Модератор Космически науки
  • team_staff.png
  •  1226
  • 1750 мнения

Половин век след големия скок на Армстронг, някои хора все още не вярват, че човек е бил на Луната

Edgar-Mitchell-astronaut.jpg

На снимката - астронавтът на НАСА Едгар Мичъл по време на престоя си на Луната на 6 февруари 1971 година. Credit : NASA

Поредица от статии, оборващи лъжетеорията, че човек не е бил на Луната.

Кацането на Луната. Част 1. Голям Холивудски филм?

Кацането на Луната. Част 2. Технологичният напредък

Кацането на Луната. Част 3. Пречила ли е радиацията?

Кацането на Луната. Част 4. Лунните снимки

Какви видеозаписи от лунното кацане са изгубени?

Защо е толкова трудно да се завърнем на Луната?

Лунната конспирация и ефектът на Дънинг-Крюгер

Как да сме сигурни, че лунните кацания са истина?

https://www.forumnauka.bg/topic/19094-програма-аполо-става-на-50-години-какво-знаем-за-нея/page/2/

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂