Отиди на
Форум "Наука"

Градския транспорт


Градския транспорт  

7 потребители са гласували

  1. 1. Колко трябва да струва билета за градски транспорт?

    • 70 ст.
      0
    • 50 ст.
      3
    • 30 ст.
      4
    • Няма да платя и стотинка!
      0


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Неспазване на разписания, разбити автобуси, претъпкани до пръсване, хайки от контрольори-рекетьори. Това удоволствие ни струва 70 ст., съгласни ли сте?

Айде СТАРТ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ясно е,че на всеки му се иска услугата да е безплатна,но тъй като безплатен обяд няма,не можем да очакваме,а и нямаме основание да искаме безплатен градски транспорт.Все пак и автобуси,трамвайи и т.н. искат подръжка,гориво,ел енергия,заплати,както се казва има си разходи за които от някъде трябва да дойдат пари.При сегашното състояние на градския транспорт в София(темата е конкретизирано за столицата ни) аз не бих дал повече от 30 ст(друг е въпросът кой ме пита),но ако имаме нормален градски транспорт не бих прежалил и 1 лв,друг е въпросът,че за редовните "клиенти" си има карти,но аз в месеца 2 максимем 3 пъти идвам до софия и ползвам градски транспорт.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Всъшност, отговорът на анкетата означава следното: не билетът да поевтинее два пъти, а доходът да се покачи два пъти.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Чудесен отговор и невъзможно практическо приложение към днешна дата.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Потребител

Понеже темата за Градския транспорт като цяло предизвиква негативни емоции,реших да постна тоз виц като отговор,тъй като изобретателността на пътниците спрямо някои ужасно нагли контрольори с годините става все по-усъвършенствана :biggrin: :biggrin:

Разговор между контрола и пътник в автобус:

- Вашето билетче!

- Моето билетче?

- Вашето билетче!

- Моето билетче?

- Вашето билетче!!!

- Моето билетче?

- Вие други думи знаете ли?

- Знам! Прахосмукачка...

- Да не сте болен?

- А Вие да не сте доктор?

- Не съм доктор!

- Аз пък не съм водопроводчик.

- Май Ви хлопа дъската...

- Що, да не сте дърводелец? А, ето я и мойта спирка!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Хаха, един приятел пък в тази ситуация не беше чак толкова изобретателен и остроумен, но за сметка на това още по-нагъл и хладнокръвен и от контрольора:

- Вашето билетче?

- А незнам, аз съм Мишок! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

:biggrin: :biggrin:

Българина определено се отличава с голяма доза чувство за хумор,но за съжаление повечето случаи "черен хумор".Преди живях 5 години в София и съм имала какви ли не емоционални преживелици с въпросния градски транспорт и милите контрольори,та сега като видях темата и спомените се надигнаха на талази с най-топли оттенъци :vertag:

Гласувах за 30-те стотинки,но ми е ясно,че чета твърде много фантастични романи :v:

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...