Отиди на
Форум "Наука"

Защо няма българи/ки сред най-висшия елит на Османската империя

Recommended Posts

• Глобален Модератор
On 17.09.2021 г. at 1:19, tantin said:

Ха, чудна работа! Досега в тая тема изобщо не съм писал. Не помня и да съм се обаждал за нещо даже.. Влизам да погледна  и Хоп! Пак моето име се спряга, и пак Сър е начело! Мерси за вниманието господа! 

Сигурно само в тази не си писал.

Да ти бере гайлето Росен и онези, дето имат нерви да спорят с уикипедийните ти знания.

В добрите стари времена трол ботовете ги чистехме отрано, за да не замърсяват форума с глупостите си.

Дерзай и прави трафик. Друго в този форум кажи-речи не е останало.

• Мнения 153
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

• Потребител
Преди 1 час, Aspandiat said:

Да ти бере гайлето Росен и онези, дето имат нерви да спорят с уикипедийните ти знания.

В добрите стари времена трол ботовете ги чистехме отрано, за да не замърсяват форума с глупостите си.

Е, все пак мисля че са останали няколко качественни хора. Или поне има хора в този форум, чието мнение е достойно за уважение.

От друга страна обаче, ми е жал за Вас модераторите. Трябва да можете да четете всички глупости, докато аз спокойно си ги поставям под "карантина".

• Потребител
Преди 19 часа, Aspandiat said:

Това аз го разбирам като потвърждение на подозрението, че от известно време за ръководството на този форум най-важно е да се върти броячът на мненията. Дано поне да имат някаква финансова кирия.

Жалко.

• 4 седмици по-късно...
  • Потребител
On 18.09.2021 г. at 13:58, Евристей said:

Категорично не съм съгласен.

Темата остана без отговор. Не приемате идеята, че България е твърде централна за да се позволи някой да се издига с национално самочувствие. Моля да повторите своето решение на задачата :) 

Аз се връщам на българина Стефанаки Богориди, към когото българите се отнасят доста враждебно, защото не е помогнал нито на българи, нито на България като везир. "Пази боже, сляпо да прогледа" е за него. Османците са издигали хора, които милеят за Империята и това не е чудно. Римляните също. Ако сега Кристалина започне да милее за България- умряла е. Просто такива са изискванията за издигане в която и да е многонационална държава. Държавата над народността. Изглежда българите не са се вписвали.

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

Вече 15 години "Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За контакти:

• Create New...