Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година. - Продължение


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 6 минути, др-бр said:

И къде ги следиш тези настроения? Щото ако се вреш в дир. бг и разни подобни клоаки, където нормален работещ човек не влиза, точно на това ще попаднеш. Разбира се, че голяма част от населението подкрепя Русия. Но не е чак такова количество. А и тия са основно диванни герои. Виждал ли си протестите за Русия? Копейкин ги събира с няколко автобуса от страната и ги стоварва да развеят патриотично руски знамена и Z пред парламента. А сетне обикалят по магазините. Нищо общо с шествията в подкрепа на Украйна, които се организират свободно в интернет

Е има две основни разлики. На шествията в подкрепа на Украйна присъстват голямо количество украинци. И второ, повечето такива прояви са в София, има огромна разлика между София и нормалната част на България, справка- ваксинацията и маските.

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 5,4k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

Преди 1 минута, др-бр said:

..Предполагам, че знаят и кой ще спечели следващите избори? Можеш ли да споделиш?

Предполагам знаят, все пак сегашния ви президент е разработван от тях..........

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, skiahtro said:

Не виждам някакъв съществен интерес, нито склонност към разбиране...

О, защо!? Имам много съществен интерес. Виж, колко пиша само до теб. Само в един пост съм писал повече отколкото всичките ти последващи отговори. И все ти задавам въпроси. И ме боли, че така и не ми отговори. Дори за този изобретателен неологизъм за фактите. Та много искам да те разбера, но ще ми помогнеш ако се върнеш назад и ми отговориш на въпросите. 

Link to comment
Share on other sites

Преди 1 минута, laplandetza said:

Предполагам знаят, все пак сегашния ви президент е разработван от тях..........

И не само, бившият военен министър и кандидат партиец, гнома от ДСБ, Ицето Иванов, Мая и пр.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, Konche said:

Е има две основни разлики. На шествията в подкрепа на Украйна присъстват голямо количество украинци. И второ, повечето такива прояви са в София, има огромна разлика между София и нормалната част на България, справка- ваксинацията и маските.

Ок, София с нейното двумилионно население, най-развита икономика и образование  не е нормалната част от България. Коя е нормалната част от България? Може би Борован или Вълчедръм? Къде са митингите в подкрепа на Русия в "нормалната България". Коцето, тия стотина души, които специално води пред парламента би трябвало чисто статистически(3/4) да ги намери и в София. Ама нещо........

  • Харесва ми! 3
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, laplandetza said:

И не само, бившият военен министър и кандидат партиец, гнома от ДСБ, Ицето Иванов, Мая и пр.

Ооо, какви приятели имаш. Щях да кажа, че моят тати...ъъъъ приятели могат да бият твоите. Но ти ме съкруши с аргументи.

Мен друго ми е интересно. Щом от тези ти приятели си почерпил съответните статистически данни, можещ ли само на мен да кажеш как го правят? И КГБ и ЦРУ се опитваха да четат мисли от разстояние. Но нашите хора са го постигнали. Хвала на родните ....приятели

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 25 минути, scaner said:

Неправилно задаваш въпроса. Трябва да питаш - в чий интерес е да се убиват невинните хора. И най-простият отговор е - в интерес на "специалната военна операция", за да се постигне целта - денацификация и т.н. И като проследиш тази връзка, да - в интерес на руските солдати, командири и политици, нали това им е изначалната цел?

Пълни глупости но какво да се очаква от кон с капаци, при това вързан за коневръза значи предубеден.

Именно така разсъждават юристите, правилен въпрос, в Чий интерес е! 

ДА-А Русия е най-заинтересована от това хиляди групаци като коня от къневръза да я уплюват и създават имидж на фашисти. Достойно за златен скунс! ДА-А Русия е заинтересована да настройва собствените си граждани против себе си! Втори златен скунс! Да-а Русия иска да настрои срещу себе си населението на Украйна и да има партизани в тила си и милиони волонтери във ВСУ /нещо което досега реално не се случва, не че няма доброволци и партизани но са пренебрежимо малко все още/ а при това планира да присъедини към себе си малорусия и новорусия. Гениално бре, направо брилянтен сукнс!

В чий интерес?!

Твоят отговор  е неправилен и предвзет и ти на оставяш място на читателя ти сам да реши, всъщност ти не предлагаш фактите а прелагаш извода, защото това и се иска от убийците, реалните - ако това са наистина убити хора, възможно е да са убити а възможно и не или даже микс от трупове и възкресенци като онази която я погребаха а се оказа жива, следва въпросът, кой и защо, и кога. Но това са свежи трупове, ако са трупове а руснаците се изтеглиха 48 часа до откриването на труповете.

Та кого ползва ами украинското правителство е големият получател на дивиденти - жертва е народа му и получава симпатии и антируски настроения също помощ при това материална и финансова защото всъщност това е целта на актьорите в управлението - направи си справка личното състояние преди и сега...

Но теб това не те интересува, ти се опитваш да създадеш спор, да пренаправиш интереса и да оставиш това твърдение като за доказано. А ТО НЕ Е! Тепърва ще излиза на бял свят, ще се налага ексхумация и съдебномедицинска експертиза...

За тебе е важно да уплюеш орките, и всъщото време проповядваш превъзходство над руснаците, те са пияници, мародери, страхливци и прочие. Да ама не. Ти си в тази позиция на страхливец и празен дърдорко  по форумите. Факт!!! 

 

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, др-бр said:

Ок, София с нейното двумилионно население, най-развита икономика и образование  не е нормалната част от България. Коя е нормалната част от България? Може би Борован или Вълчедръм? Къде са митингите в подкрепа на Русия в "нормалната България". Коцето, тия стотина души, които специално води пред парламента би трябвало чисто статистически(3/4) да ги намери и в София. Ама нещо........

Мога да ти сравня стандарта на живот в София, Пловдив и Казанлък. Както съм ги написал в обратен ред са, живял съм и пътувам всяка седмица до трите града. В Пловдив болшинството (хехе) е със сигурност в подкрепа на Русия, в Казанлък по обясними причини се надяват, ако може никога да не приключва войната. А защо на митингите на продажника Костя има по-малко от на митингите на продажника Ристю? Защото Костя ги прави в 12 на обед в сряда, а Ристю в събота вечер.

Редактирано от Konche
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 2 минути, Konche said:

Мога да ти сравня стандарта на живот в София, Пловдив и Казанлък. Както съм ги написал в обратен ред са, живял съм и пътувам всяка седмица до трите града. В Пловдив болшинството (хехе) е със сигурност в подкрепа на Русия, в Казанлък по обясними причини се надяват, ако може никога да не приключва войната. А защо на митингите на продажника Костя има по-малко от на митингите на продажника Ристю? Защото Костя ги прави в 12 на обед в сряда, а Ристю в събота вечер.

регистрирали сме се да пишем глуповати опорки, м?

  • Харесва ми! 4
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

темата тотално се отклони от войната в Украйна, израждайки се в обмяна н а тролски опорки.

Заключвам я на този етап и ще преценя по-късно дали да я изтрия съвсем или да я поразчистя от идиотизми /ако ми се занимава, де/.

Лека вечер и се постарайте да я изкарате по-ползотворно.

 

  • Харесва ми! 7
  • Благодаря! 2
  • Неясен 1
  • Тъжен 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...