Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022-2023 година.


Recommended Posts

Преди 1 минута, gmladenov said:

Закостенялите русороби-сектанти няма как да видят какви ги върши Русия, защото те са

дресирани само да слушкат (и да се кланят). 🙄

Какви ги върши ? Ми, същото, което вършеше и "защитника на мира" САЩ, с нищо не е по-различно. Само, дето тогава не помня, да сте виели на умряло...
Сега, последно... САЩ избивали ли са цивилни или ? Щото след последния спор, толкова много се омаза в лъжи и полуистини, че накрая сам си напусна спора ?

  • Благодаря! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 14k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • scaner

    2628

  • Пандора

    1252

  • sir

    1237

  • resavsky

    968

  • Потребител
Преди 8 минути, Кимон Георгиев said:

Да припомня на уважаемите съфорумци, че тоя изключително умен съфорумец беше предложил, всички русофили, да се направят на веро. Понеже ми стана много смешно, реших да го тествам, дадох си адреса, но "смелчагата" даде назад... Каква изненада !

Мунчо, покажи къде съм предложил да правим русофилите на веро. Това е клевета.

Иначе за "да се разберем отвън": казах ти, не съм малоумник като теб да се бия на открито.
С теб ще се справим мръснишката, много на един. Ще си приключил преди дакажеш гък. 🤣

  • ХаХа 1
  • Неясен 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 2 минути, Кимон Георгиев said:

Какви ги върши ? Ми, същото, което вършеше и "защитника на мира" САЩ, с нищо не е по-различно. Само, дето тогава не помня, да сте виели на умряло...
Сега, последно... САЩ избивали ли са цивилни или ? Щото след последния спор, толкова много се омаза в лъжи и полуистини, че накрая сам си напусна спора ?

 

Тва в Ирак още го търсят  химическо-биологическото оръжие, а то дошло с тях , БритнитУ спиърсЪ го донесла със шушаната....., тва де парчето от хит минус едно:D

Link to comment
Share on other sites

Преди 1 минута, gmladenov said:

Мунчо, покажи къде съм предложил да правим русофилите на веро. Това е клевета.

Иначе за "да се разберем отвън": казах ти, не съм малоумник като теб да се бия на открито.
С теб ще се справим мръснишката, много на един. Ще си приключил преди дакажеш гък. 🤣

Нормално. Такива недоразумения като теб, могат да се "справят" само по такъв начин. Едно нещо ме гложди обаче... Родителите ти, какви грехове толкова са имали, че Господ, да ги наказва по такъв начин ?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 10 минути, Кимон Георгиев said:

Какви ги върши ? Ми, същото, което вършеше и "защитника на мира" САЩ, с нищо не е по-различно. Само, дето тогава не помня, да сте виели на умряло...
Сега, последно... САЩ избивали ли са цивилни или ? Щото след последния спор, толкова много се омаза в лъжи и полуистини, че накрая сам си напусна спора ?

Подобни сравнявания са на нивото детска градина....Но то се вижда и от купата на Лапландеца....🤣

 

  • Харесва ми! 1
  • Неясен 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skubi said:

Подобни сравнявания са на нивото детска градина....Но то се вижда и от купата на Лапландеца....🤣

Нима ? Я дай да видим разликата... :)

  • Благодаря! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 14 минути, Кимон Георгиев said:

Естествено, как... От началото на войната, все чакаме храбрият украински солджър, да контраатакува, ама...

Те са европейци имат акъл, не кат онези иловени из азиатските степи....🤡

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 2 минути, Кимон Георгиев said:

Нима ? Я дай да видим разликата... :)

Ако сравним жертвите само от войните в които официално са участвали СССР/Русия и САЩ след Втората Свет. война до днес,  хАмериканците водят убедително !

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skubi said:

Те са европейци имат акъл, не кат онези иловени из азиатските степи....🤡

Mда, те бяха различни от руснаците... Оня ден, четох част от учебниците им по история. Оказа се, че египетските фараони били с украински произход и тем-подобни интересни неща. Македонците пасти да ядат... Както и да е. Да не забравя, да напиша, че Бандера е герой, и не е антисемит ! ;)

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, laplandeca said:

Ако сравним жертвите само от войните в които официално са участвали СССР/Русия и САЩ след Втората Свет. война до днес,  хАмериканците водят убедително !

Изгарям от интерес, да видим, момчето, как ще отличи разликите между САЩ и Русия. Вероятно ще изтъкне, че великият защитник на мира - САЩ са водили борба с тероризма... ;)

  • Благодаря! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Кимон Георгиев said:

Нима ? Я дай да видим разликата... :)

Каква разлика? От ВСВ в Европа такава кръвополитна война не се е водена....Руснаците бяха свикнали да издрънкат по асфалта в Берлин, Варшава, Будапеща–е тук малко ги изпопекоха😎 пещенските юноши-Прага, и правителствата клякат и си отварят устата и си се навеждат напред си хащат глезените. Това очакваха и сега....Ама сбъркаха и се оплетоха.... 🤣

  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skubi said:

Каква разлика? От ВСВ в Европа такава кръвополитна война не се е водена....Руснаците бяха свикнали да издрънкат по асфалта в Берлин, Варшава, Будапеща–е тук малко ги изпопекоха😎 пещенските юноши-Прага, и правителствата клякат и си отварят устата и си се навеждат напред си хащат глезените. Това очакваха и сега....Ама сбъркаха и се оплетоха.... 🤣

Mда... САЩ не са водили подобна война, ни с Ирак, ни с Афганистан. И не са избивали цивилни ! ;)
Иначе наистина се "изпопекоха". Всеки момент украинеца настъпва към Москва, всеки момент. Въпрос на броени часове...

П.С.
Много е забавно в тоя форум...

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 минути, Кимон Георгиев said:

Mда... САЩ не са водили подобна война, ни с Ирак, ни с Афганистан.

Въобще не са подобни.

САЩ не са грабили Иракски или Афганистански територии и да ги правят американски.
А руснаците точно това правят в момента: грабят украински териотории и организират
псевдо-референдуми да присъединят тези територии към Русия. Така уж не са ги
заграбили, а това е волята на местните хора.

И само не ми казвай, че тези псевдо-референдуми са честни, защото ще се издадеш като
русороб или може би руски агент. 🙄

Редактирано от gmladenov
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 15 минути, Кимон Георгиев said:

Изгарям от интерес, да видим, момчето, как ще отличи разликите между САЩ и Русия. Вероятно ще изтъкне, че великият защитник на мира - САЩ са водили борба с тероризма... ;)

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_wars_involving_the_United_States

https://ru.frwiki.wiki/wiki/Liste_des_guerres_de_la_Russie

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, gmladenov said:

Въобще не са подобни.

САЩ не са грабили Иракски или Афганистански територии и да ги правят американски.
А руснаците точно това правят в момента: грабят украински териотории и организират
псевдо-референдуми да присъединят тези територии към Русия.

И само не ми казвай, че тези псевдо-референдуми са честни, защото ще се издадеш като
русороб или може би руски агент. 🙄

Тоя пак завъртя яростно гъзицата. Сега, това е новата мантра - присъединяването на територии. До момента беше "биенето по цивилни", ама не му мина номера. Както и да е, и тоя пример е изключително подходящ. А, как да приемем мешането на защитничката на мира, демокрацията, свободата и т.н. в чужди работи (държави) ? Примерно в Чили ? В Куба ? В Украйна ;)

П.С.
И тия територии, как може да са украински, като това е изкуствена държава, не става много ясно, ама то в тоя форум сме се нагледали на двойните стандарти... :)

Link to comment
Share on other sites

Преди 1 минута, Skubi said:

Уикипедия ? Това ли ти е отговора ? Стига, бе, човек... дори Младенов се опита, да отговори... Естествено отговора предизвика смеха ми, ама поне опита.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 5 минути, gmladenov said:

Въобще не са подобни.

САЩ не са грабили Иракски или Афганистански територии и да ги правят американски.
А руснаците точно това правят в момента: грабят украински териотории и организират
псевдо-референдуми да присъединят тези територии към Русия. Така уж не са ги
заграбили, а това е волята на местните хора.

И само не ми казвай, че тези псевдо-референдуми са честни, защото ще се издадеш като
русороб или може би руски агент. 🙄

Ха неса бе!?, и БГ е американски , американозападен резерват.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Кимон Георгиев said:

А, как да приемем мешането на защитничката на мира, демокрацията, свободата и т.н. в чужди работи (държави) ?

Значи не броим, че Русия заграбва територия, а САЩ не ... а броим само, че в САЩ бият негрите. Зверове!
Нал тъй, Мунчо. 🤣

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 20 минути, Кимон Георгиев said:

Mда... САЩ не са водили подобна война, ни с Ирак, ни с Афганистан. И не са избивали цивилни ! ;)
Иначе наистина се "изпопекоха". Всеки момент украинеца настъпва към Москва, всеки момент. Въпрос на броени часове...

П.С.
Много е забавно в тоя форум...

Az 1956-os forradalom a nyugatnémet szatirikus lapokban | archivnet.hu Az 1956-os forradalom a nyugatnémet szatirikus lapokban | archivnet.hu Az 1956-os forradalom a nyugatnémet szatirikus lapokban | archivnet.hu Az 1956-os forradalom a nyugatnémet szatirikus lapokban | archivnet.hu Az 1956-os forradalom a nyugatnémet szatirikus lapokban | archivnet.hu

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 5 минути, gmladenov said:

Значи не броим, че Русия заграбва територия, а САЩ не ... а броим само, че в САЩ бият негрите. Зверове!
Нал тъй, Мунчо. 🤣

Смяташ ли, да ми отговориш на въпроса или вече си толкова нацапан от поредните лъжи и глупости, дето ги пляскаш, че не желаеш повече, да се излагаш ?
Ква е разликата ? От едната страна Русия си взима териториите, в другата - САЩ си слага марионетни правителства и да си дърпа конците !?
Примери бол... Куба, Ирак, Чили, както и любимата ви Украйна. Е, не... Зеленски не е кукла на САЩ. Чувал ли си за Салвадор Алиенде примерно ?

Редактирано от Кимон Георгиев
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 минути, Кимон Георгиев said:

Уикипедия ? Това ли ти е отговора ? Стига, бе, човек... дори Младенов се опита, да отговори... Естествено отговора предизвика смеха ми, ама поне опита.

Този стар болшевишки трик, нема да ти мине...По рано трябва да станеш за да ме разиграваш....И другият, да отговаряш на въпрос с въпрос так тоже....Заглавието е "Военните конфликти и войната в Украйна" а не в САЩ.....🤣😂🤡

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 3 минути, Skubi said:

Az 1956-os forradalom a nyugatnémet szatirikus lapokban | archivnet.hu Az 1956-os forradalom a nyugatnémet szatirikus lapokban | archivnet.hu Az 1956-os forradalom a nyugatnémet szatirikus lapokban | archivnet.hu Az 1956-os forradalom a nyugatnémet szatirikus lapokban | archivnet.hu Az 1956-os forradalom a nyugatnémet szatirikus lapokban | archivnet.hu

Тоя е толкова безпомощен, че на последните два опита за дискусия, дори не ми отговаря, а ми поства някакви тотални глупости...

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 6 минути, gmladenov said:

Значи не броим, че Русия заграбва територия, а САЩ не ... а броим само, че в САЩ бият негрите. Зверове!
Нал тъй, Мунчо. 🤣

САЩ заграбиха буквално от войните с Мексико, Хавай и пр. Да не говорим за първичното Заграбване на индианските исконни владения. Тея са перманентни Грабители.

 Да се върнем на броя Жертви, колко милиона имат по сметката САЩ?

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...