Отиди на
Форум "Наука"

Има ли масово изгонени от форума потребители?


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 5 минути, gmladenov said:

Ще ти е криво това бъдеще ако си на страната на варварите.

Победителите винаги определят, че не са варвари и рисуват съответното светло бъдеще. Затова сега Путин не трябва да победи! :)

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 11 минути, Втори след княза said:

Това ме окуражава. Може да не съм убедителен и да не умея да пропагандирам идеи, но бъдещето е на моя страна. По чисто физиологически причини.

Доброто ще победи.

Ха-ха-ха-ха-ха, Путин ще ни надживее всички, така че не съм сигурен в последното

  • ХаХа 2
  • Неясен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 11 минути, nik1 said:

Душко и Скуби също..

Всеки е различен, и  си има номер,  общото е нарцисизма и при тримата

Душко например беше (е) и социопат - пукаше гумите на конкуренцията (нали беше таксиджия във Виена), един  се издаде във форума

Скуби не е сициопат като че ли , но номерът му е  са предизвиква дразнение и емоции на всяка цена..

 

Скуби не е трол, дава доста интересна информация от Унгария, освен това в някои теми си е много точен. Душко, колкото и да беше нетърпим по определени теми имаше информация и доста големи познания и когато загърбваше троленето беше интересен. От него в някои теми несвързани по никакъв начин с Русия или политика доста интересни неща сме прочели. Плашилото си е тотален трол от най-отвратителните, отдавна съм започнал да му прескачам мненията. :) 

 

  • Харесва ми! 4
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, nik1 said:

Путин ще ни надживее всички ...

Между другото, здравето на Путин наистина изглежда доста зле напоследък.

На парада като ходеше той ръкомахаше само с лявата си ръка. Дясната висеше скована
надолу и изглеждаше обездвижена, за да не трепери.

Освен това той единствен беше седнал с одеало на парада. Според мен това е защото има
болки в единия или в двата крака. Одеалото му помага за болките, а не за студа.

А във видеото, което Скенер пусна в другата тема, водещият казва, че Путин не е могъл
да обърне страницата на речта си и като цяло се държал като старец.

Христо Грозев няма вътрешна информация от Кремъл (никой няма), но за едно е много прав:
за какво да си верен на вожда и да изпълниш заповедта за ядрената бомба ... ако се вижда в
какво здраве е вожда и не можеш да разчиташ на закрила от него.

С други думи, лошото здраве на Путин е може би най-обнадеждаващият знак, че до ядрен
удар все пак няма да се стигне.

  • Харесва ми! 2
  • Благодаря! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 34 минути, Atom said:

Ти не си ли го усетил още?  Изключвам фотографските му умения, които наистина са добри. Виж му обаче мненията в другите теми:
- не поства нищо съдържателно.  Информацията която може да се извлече от постовете му е нула.
- употребява много епитети, квалификации и обиди към останалите участници във форума
- непрекъснато  провокира и търси емоции в другите потребители.

Това е типичен профил на интернет трол. Виж определението и характеристиките на трола:  https://en.wikipedia.org/wiki/Internet_troll  Общо взето това е рядко явление и аз лично не се сещам за друг трол във форума.  Ако останалите потребители прекаляваме с нещо, то това е по-скоро проява на спам, но не и тролинг.

Тролът се храни от емоциите на останалите и изпитва удоволствие от това.  В случая нашия герой дори не се крие, а го е декларирал многократно. Избрал си е ник Σκιάχτρο (плашило), непрекъснато говори за емоции и на няколко пъти изрично писа, че не го интересуват темите във форума, а емоциите на останалите. 

Според спецовете, троловете изпитват удоволствие от причиняването на болка и емоционално страдание, а способността им да разстройват или нараняват емоционално другите им дава усещане за сила.  Няма смисъл обаче да му се сърдиш. Всъщност той е по-скоро за съжаление.   Вероятно има някакви проблеми или комплекси и ги избива тук.  Предполагам, че при среща "на живо" въобще няма да е страшилището/клоуна каквато роля се опитва да играе във форума. Аз затова и го каних няколко пъти да се видим на живо, да пием по един чай (може и кафе, бира или нещо по-твърдо), но човекът отказва.  

 

😀

Самоубеждаваш се че не си гарга ли?

Пък аз обичам да снимам гарги, това ме прави лош разбира се, но не съм виновен че гаргите ги има, при това са твърде рошави и забавни.😇

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 8 минути, Димитър Йорданов said:

Скуби не е трол, дава доста интересна информация от Унгария, освен това в някои теми си е много точен. Душко, колкото и да беше нетърпим по определени теми имаше информация и доста големи познания и когато загърбваше троленето беше интересен. От него в някои теми несвързани по никакъв начин с Русия или политика доста интересни неща сме прочели. Плашилото си е тотален трол от най-отвратителните, отдавна съм започнал да му прескачам мненията. :) 

 

😀

Е не може сички ти уйдисват на ъкъла, особено когато по презумпция ти липсва.... 

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, skiahtro said:

Пък аз обичам да снимам гарги ...

Снимките ти са невероятни. Оперделено имаш фотографско око ... но също така
определено нямаш поглед върху някои теми.

В такива случаи умното нещо е да наблегнеш на това, в което те бива ... и да зарежеш
темите, по които имаш объркване. 😎

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 часа, Atom said:

Ти не си ли го усетил още?  Изключвам фотографските му умения, които наистина са добри. Виж му обаче мненията в другите теми:
- не поства нищо съдържателно.  Информацията която може да се извлече от постовете му е нула.
- употребява много епитети, квалификации и обиди към останалите участници във форума
- непрекъснато  провокира и търси емоции в другите потребители.

Това е типичен профил на интернет трол. Виж определението и характеристиките на трола:  https://en.wikipedia.org/wiki/Internet_troll  Общо взето това е рядко явление и аз лично не се сещам за друг трол във форума.  Ако останалите потребители прекаляваме с нещо, то това е по-скоро проява на спам, но не и тролинг.

Тролът се храни от емоциите на останалите и изпитва удоволствие от това.  В случая нашия герой дори не се крие, а го е декларирал многократно. Избрал си е ник Σκιάχτρο (плашило), непрекъснато говори за емоции и на няколко пъти изрично писа, че не го интересуват темите във форума, а емоциите на останалите. 

Според спецовете, троловете изпитват удоволствие от причиняването на болка и емоционално страдание, а способността им да разстройват или нараняват емоционално другите им дава усещане за сила.  Няма смисъл обаче да му се сърдиш. Всъщност той е по-скоро за съжаление.   Вероятно има някакви проблеми или комплекси и ги избива тук.  Предполагам, че при среща "на живо" въобще няма да е страшилището/клоуна каквато роля се опитва да играе във форума. Аз затова и го каних няколко пъти да се видим на живо, да пием по един чай (може и кафе, бира или нещо по-твърдо), но човекът отказва.  

 

😀

Добре де, нека забравим, изключим или абстрахираме, че в конкретните теми обсъждането е абсолютно забранено и се толерират само призиви за конкретен вид насилие и че само войнолюбци, нацита и форумни кифли могат да си развяват там коня или жално да страдат и вайкат...🙂

Въобще какъв смисъл има да се обсъжда, каквото и да било с някой, който е пуснат да пасе трева? Какво съдържание да търсиш у другия, като самия нямаш и елементарната представа и можеш да припяваш само чужди мантри? 

След като допускате крайни елементи, да превземат важни теми, както и същите да превземат с лекота живота ви, защото единствените печеливши в случая са те, независимо на чия страна стоят, не може да очакваш сериозно отношение, но пък ще станеш жертва на такива като мен, емоционални вампири... 😇 Само че, до там си я докарал ти самия! ...Та затова си говорим с теб за плашила и гарги!

😇

Редактирано от skiahtro
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, skiahtro said:

...само войнолюбци, нацита и форумни кифли могат да си развяват там коня или жално да страдат и вайкат...🙂

За да не се превръщате в някоя от посочените категории, за да не ставате съучастници в непочтенни събирания - имате избор и правото да не участвате в подобни режисирани мероприятия..  

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 1 час, tantin said:

За да не се превръщате в някоя от посочените категории, за да не ставате съучастници в непочтенни събирания - имате избор и правото да не участвате в подобни режисирани мероприятия..  

😊

Нищо сериозно от моя страна. В зоопарка не си ли ходил или на цирк? 

😇

Всъщност когато прочетох условията и дадох съгласието си, за участие във въпросния клуб, наистина нямах представа че ще трябва да ставам съучастник в престъпления... А когато осъзнах, за какво става въпрос, вече бях низвергнат...

Уверявам те, ако условията не бяха заблуждаващи и подвеждащи, никога не бих се подлъгал да участвам...

Признавам обаче, че ми е забавно да чета и да реагирам с муцки, защото е весело, храни перверзията ми, за която ти намекна Атом и защото участниците, т.е съучастниците, които останаха там се изживяват и се чувстват като истински герои и истински жертви...🤗

Редактирано от skiahtro
  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
  • Неясен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 12 минути, skiahtro said:

.. защото участниците които останаха там се изживяват и се чувстват като истински герои и истински жертви...

Не съм забелязал някой в клуба да се чувства като герой или жертва. Откакто спря
русофилската пропаганда (слава богу), постингите там са предимно информационни.

И за пореден път: ако в темите за веганство и джендъри има място за алтернативни
перспективи, то в темата за войната няма място за такива.

Няма вариант, в който хем осъждаш убийствата на жени и деца, хем подкрепяш руските
варвари ... които убиват жени и деца.

Време разделно е и трябва да се избере страна. 🙄

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 41 минути, Шпага said:

skiahtro , що ме наричаш "форумна кифла"?😂😂

Човекът е мъжки шовинист,/....абе голяма скръб е :)/

Путинистите са такива, не им обръщайте много внимание. Ланладнецът пък пердашил жената ("лекичко" според думите му), когато не "слуша"..

Редактирано от nik1
  • Харесва ми! 1
  • Благодаря! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 59 минути, Шпага said:

skiahtro , що ме наричаш "форумна кифла"?😂😂

😀

Всъщност ти си единствената която обичам и наистина оправдавам, защото си жена....😉

 

Редактирано от skiahtro
Link to comment
Share on other sites

Преди 1 час, gmladenov said:

Не съм забелязал някой в клуба да се чувства като герой или жертва. Откакто спря
русофилската пропаганда (слава богу), постингите там са предимно информационни.

И за пореден път: ако в темите за веганство и джендъри има място за алтернативни
перспективи, то в темата за войната няма място за такива.

Няма вариант, в който хем осъждаш убийствата на жени и деца, хем подкрепяш руските
варвари ... които убиват жени и деца.

Време разделно е и трябва да се избере страна. 🙄

😇

Ами, глупости, нямало вариант, просто още не си се сетил, да се възползваш и ти....

Например, най-лесно е, като говориш за варвари да се изразяваш и държиш като варварин, а по-трудно е, да сложиш етикет на варварите "руснаци" и по този начин, да оправдаваш всички останали варвари...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 35 минути, skiahtro said:

Например, най-лесно е, като говориш за варвари да се изразяваш и държиш като варварин, а по-трудно е, да сложиш етикет на варварите "руснаци" и по този начин, да оправдаваш всички останали варвари...

Не вярвам Младенов да падне на твоето ниво. Ти си представител на групата която използва този подход - украинци-нацисти, англосакси - източник на всичко зло, украинска хунта  и т.н.  Останалите нямат нужда от слагане на етикети.   Ето ти един казус без етикетчета:

- В страната А се извършва "преврат" (според страната Б)
- част от населението на страната А се чувства застрашено от "преврата"
- Б нахлува в А и окупира част от територията и с мотив за защита на "застрашеното население" и "освобождаването" му.

Какво трябва да направи останалата част от населението на А в тази ситуация?  Да не се съпротивява, да свали гащите и да се одупи на Б.  Т.е. да остави Б да окупира цялата страна А. Или пък да окаже съпротива и да се опита да защити суверенитета си.

Редактирано от Atom
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, skiahtro said:

Признавам обаче, че ми е забавно да чета и да реагирам с муцки, защото е весело, храни перверзията ми, за която ти намекна Атом и защото участниците, т.е съучастниците, които останаха там се изживяват и се чувстват като истински герои и истински жертви...🤗

Хм, гроздето е кисело, а?

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, Doris said:

Ако се върнем на темата - мен наскоро ме бяха изключили от клуба за войната, но аз се записах пак.

Забелязах го това... А някаква информация за причината?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 20 минути, scaner said:

Забелязах го това... А някаква информация за причината?

Не. Но сега за да се запишеш, трябва да се съгласиш с предупреждение, че клубът е за споделяне на информация, а не за изказване на лични мнения. Нещо такова беше.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 1 час, Atom said:

Не вярвам Младенов да падне на твоето ниво. Ти си представител на групата която използва този подход - украинци-нацисти, англосакси - източник на всичко зло, украинска хунта  и т.н.  Останалите нямат нужда от слагане на етикети.   Ето ти един казус без етикетчета:

- В страната А се извършва "преврат" (според страната Б)
- част от населението на страната А се чувства застрашено от "преврата"
- Б нахлува в А и окупира част от територията и с мотив за защита на "застрашеното население" и "освобождаването" му.

Какво трябва да направи останалата част от населението на А в тази ситуация?  Да не се съпротивява, да свали гащите и да се одупи на Б.  Т.е. да остави Б да окупира цялата страна А. Или пък да окаже съпротива и да се опита да защити суверенитета си.

Е хайде да не говорим, за ниво, защото е имало случаи и да си често губещ, особено ако касае вярата ти, както е и в случая...😉

Във всеки случай, ако има проблем, се намира някакво решение, вместо населението да се ползва, за жив щит и целенасочено избива, само за да може да сочи някой с пръст виновника...

Преди 1 час, scaner said:

Хм, гроздето е кисело, а?

Абе кисело, ама гледам го муаш та пушек се дига😀

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

В този форум от много години не сме банвали така както трябва, защото няма да останат хора да пишат тук.

Няма масови банове и не доумявам от къде ти идват такива идеи ;)

Сами факт, че за 14 часа успамихте тая тема е добър признак за свободата във форума ;)

 

  • Харесва ми! 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...