Отиди на
Форум "Наука"

Recommended Posts

  • Глобален Модератор

здр на всички историци

съвсем случайно попаднах да един клип от който честно казано тръпки ме побиват,

много фанатизъм има май в него

http://www.youtube.com/watch?v=VJ_11kuZDAY...ted&search=

но това е друга тема май - за турския национализъм и шовинизъм ...

както и да е там има поне 5 такива клипа, но забелязъх, че човекът които ги е пуснал там се е кръстил

AsparuhTurk , а се вижда , че и цял сайт има такъв, не го разбирам този език

но защо това име е в турция какъв е истинския му призход

гледайте и клиповете и дайте мнение

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Дали Аспарух е турско им или клиповете са кьорфишек?

абе за всичко

далеч съм от мисълта че е турско, но ме учди това AsparuhTurk

а в онзи клип някъв пее за узбекистан, казахстан, татари някви и всичко това на фона на турски знамена ( е не само де ), но си е на турски и изведнъж това AsparuhTurk

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

абе те ония здраво надъхани на турчин споменеш ли му за армията им и край, става фанатик

интересно ми е какаво ли пее оня пехливан, но все пак за Аспарух ми е по - интересно

между другуто ротния в казармата ми разпрявя за негов авер български турчин изселник, който зглупил там да кара казарма - то тях ги имат за втора ръка , та оня разправял какви учения им правели закарват ги с хиликоптери някъде из анадола и ги пускат там всеки поотделно с един нож, компас, карта храна за един ден и им казват до еди колко си дни трябва да си в еди коя си база ,ако закъснее е дезертьор, та оня само змии ял няколко дни

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Никой не ни е виновен, че си разсипахме нашата армия.

Но клипчето е забавно. Да речем оня танц - някакви с къси гащи и странно облекло - дали не са от дервишката младеж. :laugh: :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...