Отиди на
Форум "Наука"

Нещо повече за Wireless


Recommended Posts

  • Потребител

Здравейте.Току що се регистрирах и много моля да ме извините ако вече е коментирана темата. Всъщност се нуждая от малко разяснения относно безжичния интернет. От скоро имам лаптоп, а скоро прочетох във университетския вестник, че на територията на университета има безпланет безжичен достъп. Дори са дадени юзърнейм и парола. Извинете ме ако звуча дилетантски, но наистина досега не съм знаела, че съществува подобна услуга. Предварително благодаря на тези, които ще ми отговорят.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Здравейте.Току що се регистрирах и много моля да ме извините ако вече е коментирана темата. Всъщност се нуждая от малко разяснения относно безжичния интернет. От скоро имам лаптоп, а скоро прочетох във университетския вестник, че на територията на университета има безпланет безжичен достъп. Дори са дадени юзърнейм и парола. Извинете ме ако звуча дилетантски, но наистина досега не съм знаела, че съществува подобна услуга. Предварително благодаря на тези, които ще ми отговорят.

Въпроса ти е ясен а ето и отговора :

Щом имаш Platop добре го разгледай и намери къде е по него се намира бутончето или някакво копче на което или въху него пише WLAN. То има две позиции едната е off а другата е on. Преместваш го на ON. Доло в дясно на екрана ти където ти се появяват иконата за интернет (двете помпютерчета) ще се появи и още едно комютъче то е за безжичната ти връзка. Кликваш бързо 2 пъти върху него и ще ти се появи прозорец. В Ляво на който ще имаш различни опции ти трябва да избереш опция refresh ili restоре list (не си спомням точко как беше). Тогава ако има източник на безжичен интернет около теб компютъра автоматично ще улови сигнала. След като ти излезе дост. на интернет цъкваш веднъж върху него и доло в същия прозирец ще видиш опция или бутон Conection. Кликваш един път. Ако има парола за достъп ще ти я поиска. Пишеш паролата и действаш :)))))))).

Дано да съм ти помогнал с нещо.

Успех !!!

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...