Отиди на
Форум "Наука"

Среща на форума


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Администраторите вече се заселиха в Шопландия, наближава рождения ден на списанието, няма да е зле да се срещнем най-накрая наживо на по бира някъде :)

Предлагам в събота (24 ноем.) срещата да е от 18:30 на Попа, само че за по-удобно не при самия паметник, а в дясно от него пред кино Одеон, за да избегнем навалицата :)

Поканени са всички, всеки който има желание да се видим и да приказваме на най-различни научни теми и въобще каквото се сетите е добре дошъл. Ще се радвам да се запознаем. Пишете тук които смятате да идвате за да имаме представа за бройката и да резервираме евентуално маса в някоя бирария :drinks_cheers::gathering2::gossip::guitar:

Едит: датата е променена.

Редактирано от Warlord
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 320
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Глобален Модератор

добра идея, но аз лично в петък няма да мога, надявам се по-нататък пак да има такава среща и да не я пропусна

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ами няма проблеми стига желание да има. Важното е сега първия път да стане, пък после вече ще тръгне, може и редовни срещи да започнат веднъж в месеца примерно :bigwink:

п.п. Ако и на повечето от останалите им е неудобно този петък да казват, можем да променим датата.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ами добре - тогава го правиме събота :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

За съжаление аз до края на този месец не мого да мръдна от морската столица. А след това сигурно ще се прибера вкъщи, че не съм си ходила от близо година в Елена.

Това ще рече не ме бройте за сбирката. Ако беше тук във Варна щях да дойда, но не е. Съжалявам. Надявам се, това да не е последната сбирка.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Скрих част от мненията, които няма смисъл да се виждат...

Срещата официално ще се състой на 24.11.2007 г. (Събота) "от 18:30 на Попа, само че за по-удобно не при самия паметник, а в дясно от него пред кино Одеон, за да избегнем навалицата :) "

От сега ни е освободен графика за този ден и с радост ще чакам да се съберем и видим :)

Новина в сайта...

Нека всеки, който ще дойде да "Пише тук които смятате да идвате за да имаме представа за бройката и да резервираме евентуално маса в някоя бирария..." или някое друго заведение ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ех жалко, имах огромно желание да се видим, но 23-25 съм на озеленяване в Кнежа. Приятно и плодотворно събиране, пък следващия път ще гледам да съм на линия.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Ех жалко, имах огромно желание да се видим, но 23-25 съм на озеленяване в Кнежа. Приятно и плодотворно събиране, пък следващия път ще гледам да съм на линия.

За мен важи абсолютно същото, с тази разлика, че вероятно ще съм на Гюлечица и няма да озеленявам. :) Така, че ви пожелавам да си изкарате чудесно и това да даде добро отражение върху сайта.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Явно няма как просто да го измислим всички да са свободни в един ден, но се надявам следващия път и вие да можете да дойдете.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Аз и Bridget ще пропуснем с голямо прискърбие тази среща.

Но се надяваме в бъдеще да има нови срещи.

Ако искате, следващият път може да се видим в Пловдив...

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Утре е срещата и за това ще кажа хората, който ще дойдат, за да се знае приблизително кои ще бъдем там.

KG125

Warlord

stavropoll

Anahronia

Deniz

Maya - пише статии за списанието - изкуствовед

cracking

Bathory

Sirius - човекът създал сайта!

Zvezdichko

Всеки друг е добре дошъл въпреки, че не се е записал мястото и времето на срещата са известни!

Редактирано от Bathory
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Айде аднат си :) аз нещо съм на антибиотици и се очертава да не изпия нито една бира утре, което за мен си е пълна трагедия, ама ше видиме :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Айде аднат си :) аз нещо съм на антибиотици и се очертава да не изпия нито една бира утре, което за мен си е пълна трагедия, ама ше видиме :bigwink:

:bigwink: Споко аз не пия по принцип и ще ти правя компания! Бирата не е единственото вкусно за пиене на света ех начиииии!!! Трагедия чак пък!

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Космически науки

Леле хора, много съжалявам, няма да успея да дойда. Тази нощ бях на рожден ден в Петрохан и не съм спал и цял ден ми се повръща. Но от понеделник нататък който иска да ме види да ми уговори среща.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Сигурно си изкарвате добре!

Много съжалявам, че не мога да дойда, защото съм сигурна, че се забавлявате, но ми е малко далечко!

Имам обаче друго предложение:

:!!!: Ако има желаещи - да правим събирания по градове...

Сигурно няма да е същото, но пък предполагам, че тази вечер всички на сбирката са от София (или почти всички)....

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Хайде, като изтрезнеете, да разкажете как е преминала срещата...

Предполагам, че е преминала в колегиален и конструктивен дух... Хапнали сте, пийнали сте и сте обсъдили параметрите на бъдещото развитие на сайта и форумите към него. Нямам търпение да разбера какви изненади ни готвите...

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Здравейте!

Вчера беше наистина много добра среща и много съм щастлив, че се събрахме и че дойдоха повечето :)

Ето снимки от вечерта :bigwink:

P1090595.JPG

P1090596.JPG

P1090597.JPG

P1090598.JPG

P1090599.JPG

P1090601.JPG

P1090602.JPG

P1090603.JPG

P1090604.JPG

За мен беше...много голямо и приятно събитие..., но нека другите кажат как беше? :):v:

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...