Отиди на
Форум "Наука"

Срещата в Давос (Швейцария)


Recommended Posts

  • Потребител

http://uk.youtube.com/watch?v=iPUa9zadINU&...feature=related

Ердоган: г-н Перес от мен си по възрастен, говориш на висок глас. Смятам че това се дължи на чувството ти за вина, на психологична основа. Аз няма да говоря високо това го знай от мене. Ако дойдем на темата убиване. Вие да убивате много добре знаете. Много добре знам как ударихте и как убихте децата на плажовете. Вие имахте двама министър прецедатели във вашата старана от които запомних много важни изказвания. Вие имахте министър прецедател които казваше „Когато вляза в Палестина на танк, Аз чувствам себеси някакси различно щастлив” и сега ти ми даваш някакви цифри. Но тук аз мога да ти дам имена. Ти може би се чудиш

... заради всичко това повече няма да идвам в Давос. След това Ердоган си тръгна от срещатата.

Mr.Peres, you're older than me. Your voice is coming too loud. I know that the reason of your voice's coming this loud is a guiltiness psychology. My voice won't come this loud, know that so.....When it comes to kill, you know how to kill very well. I know how you shot, how you killed the children on plages, very well. Two people who had been prime minister in your country made important statements to me. You have prime ministers who said that "When i get in to Palestine on tanks, i feel myself a different kind of happy." And you're giving me numbers. I can give you names. You may be wonder... I also condemn who acclaims to this grimness......Because i suppose acclaiming the people who killed those children, those people, is another humanity crime. Look, we can not edge out a reality here. I keep a lot of notes here, but i don't have a chance to reply all here. But i only say two words from here.......

First, - Please don't interrupt me!

First, The Torah says in the sixth topic that "You are not going to kill!". There is killing here. Second, -this is also interesting too- Gilad Atzmon: Israel barbarism is on the further side of fiendishness -a Jewish

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Да, голяма полза. Като тази с икономическата криза в САЩ - много хора се радваха, че САЩ са попаднали в такова положение без да се замислят, че това ще се отрази негативно и на нас.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Наистина. Така или иначе гръбнакът на съвременния свят са западните икономики и Япония, отчасти и все повече и Китай. Ако там се появят проблеми, останалият свят така ..прави като вятъра, че има да се чуди откъде му е дошло!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Инцидентът и особено това, което последва, е много показателен за хората, които могат да мислят.

В тази връзка, поздравявам Дениз за идеята да открие темата.

За съжаление, конкретни смислени коментари засега не прочитам.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...