Отиди на
Форум "Наука"

Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Античните са много красиви и величествени - тази статуетка на божество с хипопотамска глава за първи път я виждам :) колкото до джамиите изглежда по-горните са отосманския период, доста по-скромни като архитектура от последната, която е характерна за арабския свят.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Привет, не може ли да се даде някаква информация всяка снимка от къде е моля!? Ако е възможно ще е много полезно..защото аз се ориентирам в статуетките на божества но не знам фараоните примерно кои са а ми е интересно, както и самите архитектурни обекти.

Много хубави снимки и тема! Т.е. дори ако някой потребител знае да даде някое описание. :)

Редактирано от Lion Queen
Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Снимките са така и наистина за голямо съжаление няма информация за всяка снимка, но ние сме започнали една поредица от материали, която обхваща голяма част от културата на древните народи, като в най-скоро време ще направим и за Египет. Тогава ще стане ясно кое какво е в този толкова мистичен период и народ ;):)

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...