Отиди на
Форум "Наука"

Вижте и кажете


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Видяхме. Какво да кажем сега? Кажи ти пръв!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това са много древни белгийски монети ................... Къде ги изкопа или са на един приятел?

Редактирано от fixxxsers
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ОК, много як виц, чак аз се засмях :)

Сега да ти отговорим и на теб пич:

Първата е Римска колония на Даидумениан 218 г, или поне аз мисля е колония, тип речен бог на ДЕВЕЛТ.

Голям номинал Бронз 30. Определено една не много често срещана монета, заслужаваща интерес, ......................

Втората е късна корабна марка, като може да се спори за точият им произход, доколкото знам нямат точни каталози или поне аз не знам. малък номинал. Датировка около 17 в.. ..........

Относно заглавието, чесно не пускай повече така кръстени теми защото дразни. Казвайте може да викаш на пазара като си купуваш домати.

А за Стоедин, помня че на мен ми направиха забележка за изказване на цени, мисля че е уместна такава и в момента. Нека не си мисля че някой могат си приказват каквото искат, а други требва да им корегираме постовете

Редактирано от fixxxsers
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Благодаря отново за компетентното мнение на roca. Разбира се, че цени е абсолютно немислимо да се пишат тук. Затова и постовете са модерирани.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Пошегувах се. Не съм искал да засегна някой. Това за цената си беше закачка,нищо повече. Имам усещането,че тук наминават любители иманяри и си сверяват часовника. Това ми е усещането,ако греша сажелявам, но не бива да ги насърчаваме, нали?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Така е не бива. За шегата че е шега го разбрах, просто исках да уточня ще даваме ли цени или не.

А и определение като любители инамяри е глупаво, те или са иманяри, който се занимават само с продаждата или са колекционери прекупвачи от иманяри. Със сигурност първите рядко се интересуват какво точно продават. По-скоро бихме могле да помогнем на часта от любители колекционери, защото сериозните такива едва ли имат нужда конкретно от моята помощ.

Оттук нататък ще се спирам до Датировка и определянето им, ако мога разбира се, което е и мисля същественото, цената не определяща за нищо, а и може да се определи на много други места.

Нека да не спамя повече темата, мисля че тази е приключена , освен ако автора няма други въпроси

Поздрави

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...