Отиди на
Форум "Наука"

Конференция посветена на Дж. Р. Р. Толкин


Recommended Posts

  • Потребител

Философският факултет на ЮЗУ „Неофит Рилски", философски клуб „Аргумент" и Толкин обществото в България организират конференция на тема: „Слово и свят в творчеството на Дж. Р. Р. Толкин".

Конференцията ще се проведе на 16.05.2009 г (събота) в I-ви корпус на ЮЗУ „Неофит Рилски", Благоевград.

Заявките си за участие (трите имена, институция, тема и резюме) изпращайте до 30.04.2009 г. на адрес: exentaser@yahoo.com

Каним всички, които имат интерес към някои от аспектите в творчеството на Толкин!

Всички са добре дошли!

Благодаря за вниманието!

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Аз съм присъствал на конференция, посветена на "Злото в творчеството/света на Толкин".

Беше много интересно.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Аз съм присъствал на конференция, посветена на "Злото в творчеството/света на Толкин".

Беше много интересно.

Темата наистина изглежда е била интересна! Нашата цел беше да определим тема, която ще обхване различни аспекти, т.е. лингвистични, исторически, херменевтични и т.н. Полето за избор на теми е огромно :) Надявам се някои да прояви желание, в конференцията ще участват студенти от различни университети, университетски преподаватели и много други съпричастни с творчеството на Толкин :):crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 месец по късно...
  • Потребител

Страхотно. Имам огромно желание да посетя тази конференция. Всъщност, ако не ме лъже паметта май вече ми говориха за нея. Една приятелка е изключително веща по темата. И тъй като за мен би представлявало интерес да присъствам заради интересът си към историята на философията и самата философия, естествено и към самия Толкин, ще отида с нея. :) Браво за инициативата!

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...