Отиди на
Форум "Наука"

Ако лигрите са възможни какво да мислим за човеко-маймуните


Recommended Posts

  • Потребител

Дарвинизмът крие доста важни неща за маймунския произход на човека. За да бъде разбрана истината, трябва да се отчете и познанието за произхода на човека, закодирано в Книгата. Спорът креационизъм-дарвинизъм е угоден на злите сили.

Според Книгата, дъщерите от рода на новия вид влизали в кръстоски с някои същества.

Та трябва да се досетим, какви са съществата. :bigwink:

Похожденията на голокожите женски с косматите грубияни били прекратени, но в новите времена се срещали хора, които не са от Рода, като Мелхиседек.

При много от античовешките режими има податки за успешни кръстоски на човек и маймуна - и при червените кхмери и при сталинисткия режим, пък вероятно и при нацистите. Но забележете - тези режими са експериментирали с кръстосването секретно!

Но дарвинистите крият силния си коз. Иначе ще излязат козовете на креационизма и публиката ще разбере играта.

liger.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Да се прави опит да се кръстоса човек с маймуна е не само незаконно и неморално. То е безсмислено. Успешни опити едва ли е имало, но винаги ще има легенди за такива успешни опити. Не знам, някой по-запознат да обясни защо големите котки - лъв, тигър, леопарта от род ПАНТЕРА(може би защото са от един род) примерно коня и магарето могат да дават хибридни поколения. Знам само, че това е заради силното междувидово генетично сходство. И пак кръстоската е СТЕРИЛНА. Както повечето подобни хибриди. Да кръстосваш представители от едно семейство canidae, felidae, Perissodactyla е възможно само ако видовете са в един род, така знам аз, друго е да кръстосваш представители на различни родове- обикновено не става. Хората са в дори в отделно семейство (семейство ли е, род ли е?) - хоминидите - те са толкова далече от човекоподобните маймуни, колкото е далече рисът от лъва. Кръстосай лъв или тигър с рис, гепард(който дори е отделен в свое семейство - NIMRAVIDAE тъй като еволюционно се е отдалечил от семейство фелис) или домашно коте, или с каракал! Нищо няма да стане. Все едно да кръстосаш бухал с чухал! Или щъркел с малка бяла чапла! За това рисът вероятно може да се кръстоса с коте, но не и с лъв!

Приеми, че между нас и шимпанзето сходството е като между лъвчо и рисчо - близки, но от различни родове. Доказано е, че имат еволюционно сходство и генетично сходство, но не толкова колкото на представителите на род Пантера по между им.

Редактирано от Lion Queen
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Да се прави опит да се кръстоса човек с маймуна е не само незаконно и неморално. То е безсмислено. Успешни опити едва ли е имало, но винаги ще има легенди за такива успешни опити. Не знам, някой по-запознат да обясни защо големите котки - лъв, тигър, леопарта от род ПАНТЕРА(може би защото са от един род) примерно коня и магарето могат да дават хибридни поколения. Знам само, че това е заради силното междувидово генетично сходство. И пак кръстоската е СТЕРИЛНА. Както повечето подобни хибриди. Да кръстосваш представители от едно семейство canidae, felidae, Perissodactyla е възможно само ако видовете са в един род, така знам аз, друго е да кръстосваш представители на различни родове- обикновено не става. Хората са в дори в отделно семейство (семейство ли е, род ли е?) - хоминидите - те са толкова далече от човекоподобните маймуни, колкото е далече рисът от лъва. Кръстосай лъв или тигър с рис, гепард(който дори е отделен в свое семейство - NIMRAVIDAE тъй като еволюционно се е отдалечил от семейство фелис) или домашно коте, или с каракал! Нищо няма да стане. Все едно да кръстосаш бухал с чухал! Или щъркел с малка бяла чапла! За това рисът вероятно може да се кръстоса с коте, но не и с лъв!

Приеми, че между нас и шимпанзето сходството е като между лъвчо и рисчо - близки, но от различни родове. Доказано е, че имат еволюционно сходство и генетично сходство, но не толкова колкото на представителите на род Пантера по между им.

Доколкото поразрових, има рестриктивни мерки, това да се прави и с лъвове и тигри.

Кръстоските на човек и маймуна обаче са истинския коз на дарвинизма. Много повече, отколкото Пилтдаунския човек.

А Книгата, като една мъдра книга, разказва за началните моменти на Рода и забежките на дъщерите от Рода по "недоизваяните човеци".

Та в Ноевия ковчег е останало място и за "недодяланите човеци". Авраам даже приема техни наследници с дъщерите от Рода за съжителство. Това се утвърждава и при другите Ноеви колена отпосле.

600px-TrinityBosomAbraham.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Остави книгата настрана. Какво е закодирано там е тема за друг раздел.

Не виждам защо изобщо става дума за хибриди между хора и маймуни. Вярно е, че има разни съобщения, че такива опити са правени ( строго секретно, и то не защото е открито някакво тайнство, а защото са извън всякаква морална норма, етика и т.н.), но каквито и да са резултатите не биха разкрили нищо ново.

Хибридизацията се среща всъщност по- често отколкото се предполага и то в естествена среда. А относно големите котки: така казано излиза, че хибриди има защото са от един род ( което винаги е малко относително) и на мен ми изглежда като да сложеш каруцата пред коня. Просто видове, които са по- близки по- лесно се хибридизират. Хибриди може да има както в самия вид- между различни подвидове, така и между различни видове от един род, та дори и между видове от различни семейства ( което си е цяла бездна). Разбира се в повечето случаи поколението е стерилно и само от един пол. Няма нужда да се хибридизира човек, за да се доказва дарвинизма, същата работа вършат и другите видове - логично е щом могат да се получат хибриди да имат родство.

enarei, престани с тези окултни изпълнения! Относно хибридизацията вземи прочети нещо за закона на Халдейн.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Остави книгата настрана. Какво е закодирано там е тема за друг раздел.

Не виждам защо изобщо става дума за хибриди между хора и маймуни. Вярно е, че има разни съобщения, че такива опити са правени ( строго секретно, и то не защото е открито някакво тайнство, а защото са извън всякаква морална норма, етика и т.н.), но каквито и да са резултатите не биха разкрили нищо ново.

Хибридизацията се среща всъщност по- често отколкото се предполага и то в естествена среда. А относно големите котки: така казано излиза, че хибриди има защото са от един род ( което винаги е малко относително) и на мен ми изглежда като да сложеш каруцата пред коня. Просто видове, които са по- близки по- лесно се хибридизират. Хибриди може да има както в самия вид- между различни подвидове, така и между различни видове от един род, та дори и между видове от различни семейства ( което си е цяла бездна). Разбира се в повечето случаи поколението е стерилно и само от един пол. Няма нужда да се хибридизира човек, за да се доказва дарвинизма, същата работа вършат и другите видове - логично е щом могат да се получат хибриди да имат родство.

enarei, престани с тези окултни изпълнения! Относно хибридизацията вземи прочети нещо за закона на Халдейн.

Хибридизацията на човек с маймуна е отдавна известен феномен, мноого преди дарвинизма.

При обособяването на Адамовия(човешкия) род, на борда са се качвали и други адамуподобни мъжкари.

Някои са изритвани обртно при животинските общества, но други били възприети в обществата на новия Род.

Доколкото знам, известни са и хибриди между човекоподобните маймуни.

Хибридите подготвят генетични миксове за последваща екстракция.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Разликата е, че ти вземаш разни такива писания за чиста монета. Аз казвам, че това са пълни глупости, тук науката няма място.

За хибриди между между примати има данни, но между човекоподобни маймуни не съм чувал.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Разликата е, че ти вземаш разни такива писания за чиста монета. Аз казвам, че това са пълни глупости, тук науката няма място.

За хибриди между между примати има данни, но между човекоподобни маймуни не съм чувал.

За човекоподобни иде реч - те имат и еднакъв брой хромозоми.

Не може да наричаме "глупости" неща, които са забранени(поне пред широката публика).

Пък и когато говорим за йети, оранг пандек и т.н., трябва да се сещаме за хибриди.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Пак започваш със забранените неща. Нищо не е забранено, нищо не се крие, няма конспирация. Продължавам да твърдя, че това са глупости. А йети и тем подобни, докато не се открие такова същество то не съществува и не могат да се градят теории за произхода му.

Разбрах, че за човекоподобните иде реч и продължавам да твърдя, че за хибриди между тях няма никакви данни. Еднаквия брой на хромозомите не означава, че могат да се хибридизират - има доста други фактори.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Пак започваш със забранените неща. Нищо не е забранено, нищо не се крие, няма конспирация. Продължавам да твърдя, че това са глупости. А йети и тем подобни, докато не се открие такова същество то не съществува и не могат да се градят теории за произхода му.

Разбрах, че за човекоподобните иде реч и продължавам да твърдя, че за хибриди между тях няма никакви данни. Еднаквия брой на хромозомите не означава, че могат да се хибридизират - има доста други фактори.

Ако науката не се дирижираше от синове на инквизиторите, щеше да имаш право за това, че нищо не се крие.

Йети ако е хибрид, има да те чака да го откриеш, а медиите ще кажат цялата истина, от игла до конец.

Я ми представи заключение от експерименти, че човекоподобните не могат да се хибридизират помежду си!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не знам да има такива експерименти. Ако има, науката е достигнала до такова ниво, че дори може и да се получи нещо. Важното е дали това се случва в природата, а не с експерименти.

Мисля, че аз трябва да те питам - за заключение от такива експерименти, че могат да се хибридизират, но както вече казах това изобщо не е важно. В природата такива хибриди не се получават.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Не знам да има такива експерименти. Ако има, науката е достигнала до такова ниво, че дори може и да се получи нещо. Важното е дали това се случва в природата, а не с експерименти.

Мисля, че аз трябва да те питам - за заключение от такива експерименти, че могат да се хибридизират, но както вече казах това изобщо не е важно. В природата такива хибриди не се получават.

Точно в природата предполагат, че се е случило. Погугли малко!

В природата, доколкото я има, се случват интересни биологични феномени.

А и освен пчелите, по растенията, има и много други "генетични лаборанти".

Генетичните лаборантите по животните живеят предимно във водата.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
При много от античовешките режими има податки за успешни кръстоски на човек и маймуна

Податки и нито едно доказателство!

Хибридизацията на човек с маймуна е отдавна известен феномен, мноого преди дарвинизма

По-скоро отдавна известна измислица.

Доколкото знам, известни са и хибриди между човекоподобните маймуни.

Ами не - не са известни. Различните видове примати (включително човека) не само, че не са от един вид, но не са и от един род, т.е. те са от различни семейства и отдавна вече несъвместими. Докато коня и магарето, както тигъра и лъва са от един и същи род и общата им еволюционна връзка стои по-близко в миналото преди да се разклонят, затова в някои случаи все още е възможно да дават някакво хибридно поколение.

Така че обръщай повече внимание на тези елементарни неща, а не на това което пише в твоята книга (поне не и когато говорим тук за наука) !!!

Редактирано от Warlord
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
....

Ами не - не са известни. Различните видове примати (включително човека) не само, че не са от един вид, но не са и от един род, т.е. те са от различни семейства и отдавна вече несъвместими. Докато коня и магарето, както тигъра и лъва са от един и същи род и общата им еволюционна връзка стои по-близко в миналото преди да се разклонят, затова в някои случаи все още е възможно да дават някакво хибридно поколение.

....

От колко отдавна не са съвместими?

Колко милиона години има между магарето и коня и колко между човека и маймуната?

Фактите и възможностите не липсват - налице са забрани и укриване.

...

http://blog.m1k3y.com/?p=422

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Дай да го опишат това същество и после ще говорим.

какво имаш предвид под

Генетичните лаборантите по животните живеят предимно във водата

хайде най- накрая да се разберем какво се укрива, а ако се укрива защо ги знаеш тези толкова добре скрити тайни! Какво всъщност целиш да покажеш с тази хибридизация? Дори да се е случвала ( на което не вярвам) какво се доказва с това? При хибридизацията, която си мислиш, че се е случвала хибридите биха били единични без никакъв шанс да оцеляват, да се развият като отделен вид.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
...

хайде най- накрая да се разберем какво се укрива, а ако се укрива защо ги знаеш тези толкова добре скрити тайни! Какво всъщност целиш да покажеш с тази хибридизация? Дори да се е случвала ( на което не вярвам) какво се доказва с това? При хибридизацията, която си мислиш, че се е случвала хибридите биха били единични без никакъв шанс да оцеляват, да се развият като отделен вид.

На което "не вярваш"!!!

Когато се говори за йети, оранг пендек, снежни човеци, бигфути и др., най-логичното обяснение са хибриди.

Вместо това се говори за извънземни, за неоткрити видове и всякакви дивотии.

Не става въпрос за кръстоски на октоподи и хора все пак!

Нали сте праведни дарвинисти!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Кръстоските на човек и маймуна обаче са истинския коз на дарвинизма. Много повече, отколкото Пилтдаунския човек.

А Книгата, като една мъдра книга, разказва за началните моменти на Рода и забежките на дъщерите от Рода по "недоизваяните човеци".

Та в Ноевия ковчег е останало място и за "недодяланите човеци". Авраам даже приема техни наследници с дъщерите от Рода за съжителство. Това се утвърждава и при другите Ноеви колена отпосле.

600px-TrinityBosomAbraham.jpg

Това картинката какво трябва да представлява ? На релефа се виждат просто грозно пресъздадени, брадати хора!

Това с йети ще го пропусна!!!

Видел някой мечка в гората, па после Йети, та Йети...

Сега ще кажеш, че елфите са кръстоска на хора с .какво???

Аз просто не разбрах що си назовал темата "ако лигрите са възможни" а не ако Катъра и Мулето са възможни, защото то е горе доле същото :annoyed:

Дълбоко си в грешка, че сходствата ни с човекоподобните маймуни са толкова големи. Съвсем е очевидно, че дори два вида човекоподобни не могат да направят хибрид. А насила то "и баба" знае да прави хибриди, които са на всичкото отгоре бъгави! Сложи едно шимпанзе и една орангутанка да са си гаджета и чакаай... Ще има да чакаш, колкото ако те сложат с орангутанката теб - вярвай ми, колкото й да я любиш тя дете няма да ти роди! ахаххахах!

Редактирано от Lion Queen
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Това картинката какво трябва да представлява ? На релефа се виждат просто грозно пресъздадени, брадати хора!

Това с йети ще го пропусна!!!

Видел някой мечка в гората, па после Йети, та Йети...

Сега ще кажеш, че елфите са кръстоска на хора с .какво???

Аз просто не разбрах що си назовал темата "ако лигрите са възможни" а не ако Катъра и Мулето са възможни, защото то е горе доле същото :annoyed:

Дълбоко си в грешка, че сходствата ни с човекоподобните маймуни са толкова големи. Съвсем е очевидно, че дори два вида човекоподобни не могат да направят хибрид. А насила то "и баба" знае да прави хибриди, които са на всичкото отгоре бъгави! Сложи едно шимпанзе и една орангутанка да са си гаджета и чакаай... Ще има да чакаш, колкото ако те сложат с орангутанката теб - вярвай ми, колкото й да я любиш тя дете няма да ти роди! ахаххахах!

Това е Авраам. Елвис има песен по тоя библейски мотив.

......

Дарвинистите комай дават задна в случая?

Хибридите и автозачатието(да не вземе някой фарисей да съ обърка нарочно) не им понасят нещо.

Да не говорим пък на фанатицте, колко параграфа ще им се нарушат. :head_hurts_kr:

То, ако не се отключи нещо, има да се чака до 55тото пришествие маймуната да стане човек. :smokeing:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

МАймуната никога няма да стане човек. Прародителят на човека е бил дребосък, по-скоро приличащ на лемур, отколкото на маймуна, който се храни с насекоми. Същия прародителят и на маймуната. Само че после от него се развили маймуни, които са прародители на днешните маймуни, а хората и техните прародители тръгнали по друг път. Маймуните и хората са две линии на две различни еволюции. Ако еволюират в нещо маймуните то в никакъв случай няма да е в хора! Защото ако си въобразяваш че маймуните са просто "по-назад" в еволюцията си хора нещо се бъркаш.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не ме разочаровай енареи, мислех, че си с по задълбочени познания в областта. Ти май смяташ дарвинистите за някакви сектанти. За мен такова понятие не съществува- или си с науката и се съобразяваш с нейните открития, с нейния напредък или си четеш Книгата ( както ти я наричаш ) и си стоиш в средновековието, макар че по- често тълкуването е някакво химерно същество - комбинация от някои нови открития и стари схващания.

И с какво дарвинистите ( как я мразя тази дума) са дали назад? Всяка хибридизация с нейните особености само доказва еволюционната теория. А нищо не започва от Дарвин, теорията се допълва, често научаваме нови и нови неща свързани с еволюцията, но не елементите в случая са важни. Важното е, че еволюцията се случва, и че тя движи света.

Относно йети и целия отбор измислени герои: ами точно защото се придържаме към науката и нейните открития казваме, че такива същества са измислени, а ако има и най - малка вероятност да съществува нещо такова то няма да е хибрид. Кои пък ти говори за извънземни? Човекоподобните маймуни ( да не говорим пък за човека) имат сложно брачно, социално, сексуално поведение и това е първата пречка за хибридизация. А ако се случва пак питам какво от това, какво ще ми докажеш? Хайде най- накрая разясни своята теория, нахвърляй я на бързо.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Енарей, имам чувството, че в последна сметка знанието, което искаш да споделиш и теорията ти, са по-скоро на мистична, сакрална основа, отколкото да имат някаква фактологична и научна база... Ако имат такава, то я представяй коректно. Ако е другото обаче, те каня в сектора за философия, макар и там все пак да се налага да се съобразиш с фактите... Както и да е. Аз подозирам, че интуицията ти повече, отколкото реалните факти те водят към твоята идея - и жълтите, пикантни псевдонаучни новини са ти по-интересни, отколкото сериозната наука.

Ние тука не се делим на Дарвинисти и Почитатели на Линей!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
МАймуната никога няма да стане човек. Прародителят на човека е бил дребосък, по-скоро приличащ на лемур, отколкото на маймуна, който се храни с насекоми. Същия прародителят и на маймуната. Само че после от него се развили маймуни, които са прародители на днешните маймуни, а хората и техните прародители тръгнали по друг път. Маймуните и хората са две линии на две различни еволюции. Ако еволюират в нещо маймуните то в никакъв случай няма да е в хора! Защото ако си въобразяваш че маймуните са просто "по-назад" в еволюцията си хора нещо се бъркаш.

Приличащ на лемур значи... :whistling: Няма да ти искам факти - може и така да е.

Аз не държа маймуните да еволюират в хора.

Дарвинистите са много смешни - за тях винаги първовидът трябва да е отдавна отмрял. Що ли?

Аз мога да ти дам пример за "родоначалник" на птиците запазен(съществуващ) до наше време.

Не е нужно първовидът да е отмрял преди милиони години.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Не ме разочаровай енареи, мислех, че си с по задълбочени познания в областта. Ти май смяташ дарвинистите за някакви сектанти. За мен такова понятие не съществува- или си с науката и се съобразяваш с нейните открития, с нейния напредък или си четеш Книгата ( както ти я наричаш ) и си стоиш в средновековието, макар че по- често тълкуването е някакво химерно същество - комбинация от някои нови открития и стари схващания.

И с какво дарвинистите ( как я мразя тази дума) са дали назад? Всяка хибридизация с нейните особености само доказва еволюционната теория. А нищо не започва от Дарвин, теорията се допълва, често научаваме нови и нови неща свързани с еволюцията, но не елементите в случая са важни. Важното е, че еволюцията се случва, и че тя движи света.

Относно йети и целия отбор измислени герои: ами точно защото се придържаме към науката и нейните открития казваме, че такива същества са измислени, а ако има и най - малка вероятност да съществува нещо такова то няма да е хибрид. Кои пък ти говори за извънземни? Човекоподобните маймуни ( да не говорим пък за човека) имат сложно брачно, социално, сексуално поведение и това е първата пречка за хибридизация. А ако се случва пак питам какво от това, какво ще ми докажеш? Хайде най- накрая разясни своята теория, нахвърляй я на бързо.

Дарвин защо не си е нахвърлял теорията набързо?

Пък и ако утвърждаваш, че той е измислил маймунския произход на човека...

Йетитата се нуждаят от периодично обновяване.

За тях е противопоказана и маймунската и човешката среда.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

първото изречение: аз пък мисля, че много на бързо си е нахвърлил скелето на теорията- като озарение е било след всичко видяно, но после дълго време е доизграждал, разсъждавал, беседвал. Както знаем по същото време до подобни идеи е достигнал и А. Уолъс ( жалко, че името му не се споменава заедно с това на Дарвин)

второ изречение: абсолютно не разбираемо за мен, моля за превод

трето и четвърто изречение: все едно говориш за малките зелени човечета от Марс дето живеят сред нас. Йети просто няма!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Приличащ на лемур значи... :whistling: Няма да ти искам факти - може и така да е.

Аз не държа маймуните да еволюират в хора.

Дарвинистите са много смешни - за тях винаги първовидът трябва да е отдавна отмрял. Що ли?

Аз мога да ти дам пример за "родоначалник" на птиците запазен(съществуващ) до наше време.

Не е нужно първовидът да е отмрял преди милиони години.

Дори древни видове като костенурките и акулите са еволюирали от "първовида"...Виж сега първовида не може да остане постоянен, защото средата се мени... Първовид не е точна дума. Ако тръгнем регресия да правим ще стигнем до някое рибе!! После до някое едноклетъчно и така та до твоя "първовид"

Ако не ти харесва лемур, тогава на сънливец хихихи - важното е, че е бил насекомояден бозайник с остро муцунче и мустачки ахахахх!

Ето ти факти. Аз много обичам фактите, защото те могат да освежат обстановката: от първичните насекомоядни се минава през тупаите - междинка между първичните насекомоядни и приматите. Първичните насекомоядни са дедо и на слона между другото :)

Та за тупаите има и в уикипедия. Аз знам за тях от моята енциклопедия.."Животът". Ако те интересува по-подробно може да ти снеса още инфо, сега обаче е късно и наистина няма смисъл.

Та тупая прилича на някакво там лемурче

ето лемурче

Male_black_lemur_tree.gif

Ето тупая:

270px-Stavenn_Tupaia_glis_00.jpg

Ptilocercus%20lowii.jpg

Ей на тия същественца е приличал "първо" дедо ти :) Къде виде йети хехехе!

За тупаите можеш спокойно да си провериш в интернет!

Ето има и в Уикипедия!

http://bg.wikipedia.org/wiki/Scandentia

Ето отде произлизат легендите за горските духчета хехех!

Редактирано от Lion Queen
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Дори древни видове като костенурките и акулите са еволюирали от "първовида"...Виж сега първовида не може да остане постоянен, защото средата се мени... Първовид не е точна дума. Ако тръгнем регресия да правим ще стигнем до някое рибе!! После до някое едноклетъчно и така та до твоя "първовид"

Ако не ти харесва лемур, тогава на сънливец хихихи - важното е, че е бил насекомояден бозайник с остро муцунче и мустачки ахахахх!

Ето ти факти. Аз много обичам фактите, защото те могат да освежат обстановката: от първичните насекомоядни се минава през тупаите - междинка между първичните насекомоядни и приматите. Първичните насекомоядни са дедо и на слона между другото :)

....

Бре! Ти почна да разпознаваш сред живите предците!

Бозайниците не произхождат от един вид бозайници.

Има формула за появата на бозайници - от яйценосни, като партеногенетичната майка предава автогенезата(и хетерозиготността) на сина.

Ако хранителните вещвства на яйцето придружаваха гаметата, организмът нямаше да е мъжки.

Хранителните вещества стават диференцирани - имаме бозайници.

По тази формула няма нужда и морските бозайници да са щъкали из сушата, пък после да са загубвали незнайно как по някое крайниче.

Нито пък торбестите са получили торбичките си при многократна бременност в пъпа. :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...