Отиди на
Форум "Наука"

Относно "Новите мнения"


В.Павлов

Recommended Posts

  • Потребител

Здравейте, когато цъкна на "Новите мнения"

Получавам това:

The error returned was:

Sorry, but we did not find any matches to display. Try again and broaden your search criteria. If you were searching for new posts since your last visit, it's possible that there are none to show.

Понякога сработва но в повечето случаи връща тази грешка.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Понякога това е индикация, че няма пуснати нови теми и нови мнения в старите теми, след като си излязъл от форума.

Много пъти обаче на мен ми е излизало, че нови мнения след последното ми излизане няма, което съвсем не е така, тъй като на сайта се виждат поне (!) 10 нови мнеия и/или теми.

Влизайки във форума, може да провериш актуалните теми за деня. Но ако не си влизал няколко дни... Може и да пропуснеш нещо интересно. А може и да не пропуснеш, ако се пише само по 1-2 теми, които са ти известни. Най-често такива са темите в разделите, посветени на историята и на политиката.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Понякога това е индикация, че няма пуснати нови теми и нови мнения в старите теми, след като си излязъл от форума.

Много пъти обаче на мен ми е излизало, че нови мнения след последното ми излизане няма, което съвсем не е така, тъй като на сайта се виждат поне (!) 10 нови мнеия и/или теми.

Влизайки във форума, може да провериш актуалните теми за деня. Но ако не си влизал няколко дни... Може и да пропуснеш нещо интересно. А може и да не пропуснеш, ако се пише само по 1-2 теми, които са ти известни. Най-често такива са темите в разделите, посветени на историята и на политиката.

Здрасти!

Няколко дена при влизане в една тема, най-долу се появявяше сруктурата на потребителите кой на кого е отговорил. Беше много удобно да видя накъде има смисал да разгледан няколко сраници. Сега пак изчезна. Моя вина или нещо са правили.

:post-20645-1121105496:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Най- вероятно си пипнал горе в дясно (като влезеш в някоя тема ) ОПЦИИ - и там ИЗГЛЕДИ

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ISTORIK-Мисля, че същото нещо се е случвало и при мен, всъщност горното съобщение точно това гласи.

Възможно ли е да получавам това съобщение, ако потребителската сесия примерно се приключва само когато дам "излизане" ?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не знам, администраторите трябва да ти отговорят.

Според мен, това е проблем или на сървъра, или - на кукитата.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...