Отиди на
Форум "Наука"

Как ще се справим...


Recommended Posts

Как ще се справим с типчета като тоя грък (шибан)? На 36-годишна възраст да станеш от православен християнин мохамеданин може да означава 2-3 неща - напр. че любовникът ти турчин много те обича и иска да споделиш и духовния му живот; или че ислямаджиите (всичко което можете да си помислите от такъв термин) са му платили страшно добре за да стане един от тях и да пише това, което четете по-надолу; или че е душевно болен и с напълно сбъркани реакции съм заобикалящия го свят...

Каквото и да е - ето ви статията на това човекоподобно. Ако някой пък случайно се интересува защо аз ВладПомак съм расист - нека се обади и аз ще му обясня. Искам само да добавя, че екземпляри като този Мухаммад Мегалолатис трябва без много шум да се обезглавяват и да се изхвърлят в екарисажите за преработка в трупно брашно с което да се торят нивите. И моля без либерални възклицания!

Нарастващата нужда от Ислямска република на Балканите

Д-р Мухаммад Мегаломатис

В „Американ Кроникъл”

Има много дебати около Босна, както и относно Косово. Няколко гласа напомнят на останалия апатичен свят за нещастието на турското и мюсюлманското малцинства в България, което изгражда 20% от населението. Отделни статии са издадени за тиранията над мюсюлманите от Войводина и Санджак.

Българската омраза срещу всеки, искащ официално признаване на македонско малцинство, показва само малка част от мащаба на големия проблем. Всъщност България е фалшива страна, която просто не може да съществува – от турско-българската граница до българомакедонската – турци, помаци, роми и македонци са превърнати в граждани втора ръка (ако не са и трета). Това положение не може и няма да продължи.

Проблемът е ясен – нечестивите резултати от споразуменията след Първата световна война бяха донякъде поправени след разпадането на югославската чума.

Всъщност всички взривоопасни проблеми, които виждаме в България, Македония, Косово, Албания, Санджак и Босна, са свързани по един или друг начин с колониалния Договор от Букурещ, който превърна мюсюлманското мнозинство на Балканите в много на брой, разделени и неспособни малцинства, обитаващи фалшивите граници на иначе безсмислени национални държави.

Днес балканските мюсюлмани решиха да говорят открито и да изявят ясно несправедливостите. Продължаващите кръвопролития и тирании и дори още по-точно – проблемите от последните 17 години, са някои от последствията на злото споразумение, което трябва да бъде отменено с въздигането на Ислямска република на Балканите. Това е единственият начин за невъзвратим мир.

В настоящия материал искам просто да докладвам, че Балканският симпозиум на ФХП (Фондация за хуманитарна помощ – бел. на преписвача) и речите изнесени тук, са фантастична възможност за много умни и ерудирани говорители да кажат Истината.

[Статията е от 16 ноември 2008 г. и е по повод Балканския симпозиум на ФХП в Истанбул. Публикуваме я със съкращения. Д- Мухаммад Мегаломатис е оэриенталист, историк, политолог, автор на 12 книги. По произход е православен грък и е приел исляма на 36 години.]

ВладПомак

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Нарастващата нужда от Ислямска република на Балканите

Д-р Мухаммад Мегаломатис

В „Американ Кроникъл”

..........................................................................

Проблемът е ясен – нечестивите резултати от споразуменията след Първата световна война бяха донякъде поправени след разпадането на югославската чума.

Някой обяснил ли е на това гръцко дьонме, че и днешна Гърция е "нечестив резултат от споразуменията след Първата световна война" и реално по-северно от Лариса не бива да стига?

Link to comment
Share on other sites

Това е просто поредната провокация и размахване на идеята за ислямски дъги.

Здравей КГ125

Забравих да пиша, че тая статия на дьонмето е сложена в едно каре към една по-обширна статия в същия брой на сп. "Тема" за действията на ФХП в село Галиче. А "поредна провокация и размахване на идеята за ислямски дъги" значи ли че това са кьор-фишеци? Не съм "атакист" (расист съм изцяло на биологически основания!), но за мен има нещо тревожно в засиленото присъствие на ислямски проповедници от арабския смят (носещи при това и много пари) в районите с компактно мюсюлманско население, да не говорим за засилващата се тенденция българомохамеданите да се пишат турци в повечето райони, където те живеят от памти-века. Както и циганите... Ето, гпъцкото дьонме говори за 20% от населението на България, които се определят като небългари. Сигурно е понадут тоя процент, но не чак толкова много, струва ми се...

ВладПомак

Link to comment
Share on other sites

Това е просто поредната провокация и размахване на идеята за ислямски дъги.

Здравей КГ125

Забравих да пиша, че тая статия на дьонмето е сложена в едно каре към една по-обширна статия в същия брой на сп. "Тема" за действията на ФХП в село Галиче. А "поредна провокация и размахване на идеята за ислямски дъги" значи ли че това са кьор-фишеци? Не съм "атакист" (расист съм изцяло на биологически основания!), но за мен има нещо тревожно в засиленото присъствие на ислямски проповедници от арабския смят (носещи при това и много пари) в районите с компактно мюсюлманско население, да не говорим за засилващата се тенденция българомохамеданите да се пишат турци в повечето райони, където те живеят от памти-века. Както и циганите... Ето, гпъцкото дьонме говори за 20% от населението на България, които се определят като небългари. Сигурно е понадут тоя процент, но не чак толкова много, струва ми се...

ВладПомак

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...