Отиди на
Форум "Наука"

Теми


Recommended Posts

  • Потребител

трябват ми есета по няколко теми по право които и да искам немога да напиша защото предмета ми е абсолютно антипатичен и си нямам и на идея за какво става на въпрос и какво трябва да напиша :read: .

ето ги:

1-Съвременни тенденции на гражданското общество.

2-Теории на глобализма

3-Ролята на медиите за държавата

Ще ви бъда много благодарен ако помогнете :v:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Опасявам се, че това не е толкова право, колкото политология и журналистика.

Ако беше право щеше да е нещо от рода "Свободата на словото и правни гаранции за неговата защита", Развитие на демократичната държава..." :v:

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
еми право учим сега вторият срок и ни го дава сега пък колко е право или каквото и да било си нямам на представа :):P

Етика и Право се казва предмета и се разделя на две първия срок учите Етика, а втория Право.

Ако питаш мен не е толкова трудно особено, ако си чел уроците...

Примерно темата "Ролята на медиите за държавата" това е много елиментарно...Просто описваш какво правят медиите (четвъртата влас в държавата) за държавата...(за народа)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ми да мисля че последната тема ще успея да си я напиша.

а за втората вие какво по точно разбирате под теории на глобализма какво трябва да напиша??-какво представлява и с какво се занимава(вижте това дали ще ми помогне-ТУК)

и ми остана само първата ще търся още из нета :):whistling:

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...