Отиди на
Форум "Наука"

Спектрофотометричен мeтод за биоанализ на биопродукти и класификация.


dk_raven

Recommended Posts

  • Потребител

Здравейте всички! :biggrin:

Имам нужда от малко помощ. Видях, че ROCK пише страхотни неща и в една от темите е изредил методи за биоанализ. Имам нужда точно от такава информация.  :)  Трябва ми нещо за спектроскопските методи за биоанализ на биопродукти. Много ще съм ви благодарен за помоща! :)

p.s. : Колкото повече информацията толкова по-добре :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 седмици по-късно...
  • Потребител

Здравейте всички! :biggrin:

Имам нужда от малко помощ. Видях, че ROCK пише страхотни неща и в една от темите е изредил методи за биоанализ. Имам нужда точно от такава информация. :) Трябва ми нещо за спектроскопските методи за биоанализ на биопродукти. Много ще съм ви благодарен за помоща! :)

p.s. : Колкото повече информацията толкова по-добре :)

Мога да ти напиша нещичко но ако ти е спешно няма да успея , че точно сега имам повечко неща за вършене и ще се забява. Като го напиша ще го публикувам във тази тема Разделяне и анализ на биопродукти, И ако може кажи нещо повече за това което ти трябва защото тези теми като цяло са доста обширни.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Приятелю "angelmr" оценявам готовността ти да ми помогнеш, но просто нямам възможност (свободното ми време е кът) да преснимам и после тепърва да започна да пиша. :( Затова ми трябва информация в електронен вариант. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Потребител

Не, не, не! Нямах това предвид, това ми трябва за реферат по един предмет, по който сме карали само един път и в края ни дадоха един списък с теми. Не уча химия. А коренно различни неща от химията. Аз съм електроинженер и сега следвам магистратура. Просто ни го натресоха този предмет. Уча задочно и работя, затова нямам никакво време. :( Не, че искам наготово да препиша и: "Готовоо аз съм намбър уаан, йее!"

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Науката Броматология се занимава с анализ на качеството на хранителните продукти а също и със страничните вещества, които се откриват в тях.

Това може би ще свърши работа.

http://download.pomagalo.com/41779/bromatologiya+znachenie+na+hranata+za+choveka+/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...