Отиди на
Форум "Наука"

Как се правят езера.


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Едно добро решение на проблема с недостига на водоеми в пустинята .

Ядреният взрив, само че в празните им глави, несъмнено е решение за малоумността на комунистите.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Най-големия проблем с насатъпването на пустините ще се реши по този начин. Оставете настрана това, че лесно и бързо ще се образува голяяяяяма дупка насред пустинята. И вода ще докара ме със ЗИЛ-ове. Работата е там, че радиацията ще помогне да израстат глухарчета големи колкото боабаби и петунии с размери на топола. Гущерите ще станат крокодили, а крокодилите- динозаври. Добре дошли в Юра. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Мдааа, буржоазията не прави такива работи...сигурно щото буржоазната радиация е по-опасна от съветската.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ядреният взрив, само че в празните им глави, несъмнено е решение за малоумността на комунистите.

Не казвай обиди ... това е разградно и деградивно за обществото и води до битово разложение ...

Ти не можеш да възприемеш прогреса...

Виж само какъв РАЗМАХ , каква идейност ...

Няма ги побърканите природо - защитници , дето да пазят каманаците и гадинките в горичките ... а за хората да не дават пукната пара .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Пиши писмо на другаря Путин да метне една бомба край село Пробуда, Търговище, че от години хората са на воден режим. Има подпочвени води, има жадни и неумити добре хора, само бомба си нямат. Нека братушките освободят хората от жаждата, както от турско са ги спасили. Другарю сталинист във вас ми е надеждата!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

:):):):):)

Всъщност прав е Т34, че в това време на технически прогрес никой не мисли за екологията. Пък то дори доведе до големи достижения от двете страни на океана.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не казвай обиди ... това е разградно и деградивно за обществото и води до битово разложение ...

Ти не можеш да възприемеш прогреса...

Виж само какъв РАЗМАХ , каква идейност ...

Няма ги побърканите природо - защитници , дето да пазят каманаците и гадинките в горичките ... а за хората да не дават пукната пара .

Глупости Товариш.

Това е материал на агитпропа. В действителност събери 3-4 милиона мъже, жени на маленкий робот и всичко ще ти направят...Всички глупости които от водката изкуфяли болшевишки кратуни могат да измислят... :laugh::tooth::w00t::crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Т 34 внася известна наивистка свежест в този форум на страдащи от Weltschmerz фашистки изверги...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Глупости Товариш.

Това е материал на агитпропа. В действителност събери 3-4 милиона мъже, жени на маленкий робот и всичко ще ти направят...Всички глупости които от водката изкуфяли болшевишки кратуни могат да измислят... :laugh::tooth::w00t::crazy_pilot:

http://www.youtube.com/watch?v=nXD019IEdrs

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Т 34 внася известна наивистка свежест в този форум на страдащи от Weltschmerz фашистки изверги...

Аз не съм наивист ... Комунизма е нещо съвсем истинско , реално и материализиращо се в действетелноста .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Аз не съм наивист ... Комунизма е нещо съвсем истинско , реално и материализиращо се в действетелноста .

Хм, ужасно се мразя като правя така, ама... СССР се разпадна, Китай не е баш комунистически, КНДР и Куба гният, СИВ вече не съществува, ФРГ прилапа ГДР, а Полша, Чехия, Словакия, Унгария, Румъния и България са в ЕС и НАТО. И финансовата криза май взе да отшумява, а еврото е що-годе стабилно. Мъже и жени на по двайсет-трийсет години ходят по свое желание в неделя на църква. Мутренската БСП е всичко, което остава от БКП, ако не броим пет-шестима старци, които се карат кой от тях има правото да се нарича генсек на... апартаментчето си в кв. Младост. Годината е 2010. Ползваш Интернет. Барак Обама взе нобелова награда за мир, а най-популярният руски писател е Борис Акунин, който пише носталгични романчета за старата империя. Почти никой не знае кой е Енгелс. Комунизмът не само е мъртъв, ами е и забравен...

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

O, рано е за забравяне. По-скоро е опитал да мимикрира из целия ляв, център-ляв, екологичен, правозащитен и не знам какъв още днешен спектър. Правел го е и преди и после се гордееше с това.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

O, рано е за забравяне. По-скоро е опитал да мимикрира из целия ляв, екологичен, правозащитен и не знам какъв още днешен спектър. Правел го е и преди и после се гордееше с това.

Аха, ама форумният танк няма да го разбере. Тъй че го карам опростенчески - комунизмът умря, да живеят модерните леви! :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Глишев, за съжаление не си прав. Комунизма, фашизма, националсоциализма са живи, жизнени и по гладни от всякога. Ренесанс...Скоро. Такива като другаря Т са много и при това искрено вярват в дивотиите на Маркс. Бернщайн е напълно забравен, не Енгелс. Фланелки и всякакви аксесоари с лика на Че, надписи СССР, сърпове и чукове и пр. Комунизма никога няма да умре за съжаление, защото това е Дявола. Изкушението на слабите духом да намерят лесните отговори на трудните въпроси. Комунистите са едни преписвачи, които когато ги хванеш, че преписват подпалват училището, за да те опровергаят. Другаря Т не е пролетарий, но това не пречи да мечтае за революция. Убеден съм, че мечтае за ядрена война, която да унищожи Европа и да почнем на чисто....Нали така, другарю физик-сталинист-танкист?

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Мутренската БСП е всичко, което остава от БКП...

Де да беше така. Къде ги забравяш политическите ГМО на ДС партиите ДПС, Атака, НДСВ и ГЕРБ?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

ОК, но тия партии са водени от престъпници на едро, а не от шумкари. Такива не горят мандри - те ги придобиват. В този смисъл са по-малко страшни. Истинските наследници на бай Тошовия режим са едри собственици, като се замислиш - доста буржоазни.

А червенеещите се млади внучета на комунисти-неудачници, които не са успели да се вредят при Лукановите куфарчета, не ме притесняват. Това са последното люпило трицератопси. С радост присъствам на тъжното мучене на един от тях, напразно зовящ другарите от изчезналото стадо.

Така че самият комунизъм, какъвто си го знаете по-възрастните от мене, с първомайските манифестации, жителството и вечната дружба е добре изгнил. Пардон, социализъм. Комунизмът остава за в светлото бъдеще. Искрено се надявам Бог да Се е погрижил добрите хора като умират, да отиват в Рая, а комунистите - в комунизма.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...