Отиди на
Форум "Наука"

Отговор на македонския форум


d@40

Recommended Posts

  • Потребител

Преди време cracking беше показал на сайта ,една глупост в македенски форум ,

аз им написах едно писанце ето го : http://forum.kajgana.com/showthread.php?p=391539#post391539

Озаглавил съм се bylgarinat (сещате се защо) а ако случайно изтрият написаното ето

го :

Драги братя македонци ,

пиша ви на български надявам се да ме разберете ,

все пак навремето и вие сте били от Българското Царство ,

и уважавайте Борис I защото той и вас е покръстил , тогава не е имало македония била е една страна - България , и това е един велик цар направил много за държавата . Признайте си че сте били българи и още сте .Стига с вашия шовинизъм .

С уважение Йордан

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Добавих нещо към текста си в отговор на един македонец (тъп македонец но това само в скобките) :

http://forum.kajgana.com/showthread.php?p=...ed=1#post391556

Българската държава съществува от 681 година , а преди това сме имали две държави в Азия , Българите и като народ и като нация съществуваме още преди новата ера , а вие сте българи , нямаме нищо словенско, ние както и вие сме Славяни , Прабългари , Траки и имаме римска кръв , не говорете глупости България е имало много отдавна и още съществува и вие сте към нея .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Реших да отговоря и на още един "македонски гений" който казва че Българи е синоним на Вулгари т.е на Вулгарност , гениалната му мисъл просто ме разби :

http://forum.kajgana.com/showthread.php?p=...ed=1#post391580

Ти от история си нямаш и понятие ПИШЕШ ГЛУПОСТИ . Българи идва от древно понятие . Корените на нашата държава идват от древността. И вие сте българи , вие македонците сте българи а НЕ римляни ,ние като народ имаме общо със римската империя .ВЛАСИ , ТАТАРИ , РОМИ , СЪРБИ това са хора нямащи нищо общо с македония , нито сте татари нито сте сърби нито сте власи ВИЕ СТЕ БЪЛГАРИ И ТАКИВА ЩЕ СИ ОСТАНЕТЕ ДО КРАЯ НА ЖИВОТА .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ейто още един македонец който ме обиди . Ако искате превод от македонски мисля че мога да преведа :D

http://forum.kajgana.com/showthread.php?p=391595

bylgarinat е сеуште без репутација

Номинално

Цитат:

Напишано од Струмикс

Муахахаахахахахахахахах.Оооооооооооох, ме изнасмеа бре несаглам бугар. Или на сила се правиш глуп, или си стварно глуп, шо е и поверојатна варијанта.

Македонци сме и такви ке останеме до крај на животот, а сме постоеле и пред вас, и ке постоиме и дооооолго после вас.

Ај сега умри од мака.

За твое сведение Македонците навремето са били БЪЛГАРИ . Твойте обиди не ме засягат .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

И сега ми забраниха да им влизам в форума . Еми ако са писали нещо по май адрес ще ви помоля да ми кажете . Явно страхът им от истината ги е принудил да ме изхвърлят македонска му работа .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Как ми се иска да избухне една балканска война или нещо по голямо и да си върнем всички територии които през годините не справедливо ни отнеха.

Ето какво е писано:

Струмикс - Оди фрли се у некој бунар бе

Macedalien - Стерилни дискусии... Не знам како не ве мрзи.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз на тоя Струмикс искам да му кажа нещо ама айде че ще има цензури . А и искам да му струмна един по челото да се научи кое значи БЪЛГАРИЯ .

Аз се питам как са си създали тоя шовинизъм през тея години . Дали докато бяха към Югославия или сега като са свободни :hmmm: незнам ама ако има няква война тия така ще ги пометем със цялата им татарска , славянска ,власка , ромска и дето са били целия Южен Рим навремето :w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t: просто ме разбиват , те слад малко ще кажат и че Зевс е македонец а и Господ и Граф Влад Дракула и Симеон Велики . Прост народ са :(

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

А не къде да си завършат образуванието , в македония не съм чувал да има признат по-целия свят университет какъвто е СУ , то воабще аз не съм чувал за техен университет сигурно се казва МАКЕДОНСКИ УНИВЕРСИТЕТ ЗА ИЗУЧАВАНЕ НА МАКЕДОНСКАТА ИМПЕРИЯ МАКЕДОНСКИТЕ ИМПЕРАТОРИ МАКЕДОНСКИТЕ ОТКРИТИЯ И ДОКАЗАТЕЛСТВА ДОКАЗВАЩИ ЧЕ БЪЛГАРИЯ ГЪРЦИЯ РИМ ВИЗАНТИЯ СЪРБИЯ РОМЪНИЯ АЛБАНИЯ НАВРЕМЕТО СА БИЛИ ОТ МАКЕДОНСКАТА ИМПЕРИЯ . Или под съкращение университета МУИМИМИМОДДБГРВСРАНМИ .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Оооо аз още тогава им написах, но веднага след това ме баннаха и истриха поста ми....нищо чудно... :laugh:  :whistling:

Нищо чудно както Йода ( от Star Wars) е казал : СТРАХЪТ ВОДИ ДО ГНЯВ , ГНЕВЪТ ВОДИ ДО ОМРАЗА , ОМРАЗАТА ВОДИ ДО СТРАДАНИЕ .

Или в нашия случай :

Страхът от истината ги вбесява , затова те ни мразят , затова на балканите нямат нито една страна приятел а всички ги мразят и искат да ги завземът .

Те дори са въвели латински символи в азбукатаси за да се различава от българската. :Oo: СТРАНЕН И ПРОСТ НАРОД

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Абе що си губиш времето с тия? Ползата е съвсем никаква.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Трябва да се спре това отвратително нещо , предлагам БГ-НАУКА да се обяви против ОМО ИЛИЕНДЕН и всички други неща подкрепящи съществуването на Македония като отделна държава, и нейната соц-азбука , измислена от Москва , и имаше днес ( събота за повече инфо )по Сейзмограв точно един от ВМРО и един от ОМО ИЛИЕНДЕН , и направо размазаха ОМО-вците

ОБЕДИНЕНИЕ С МАКЕДОНЦИТЕ , СМЪРТ ЗА БОНТУВАЩИТЕ , ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ :bg:

П.П. Тва за смъртта беше на шега не е сериозно ,не съм :Oo: споко

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...