Отиди на
Форум "Наука"

Инвариант на сферата на влияние


st_jordan

Recommended Posts

  • Мнения 110
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител

Браво на модераторите!

Класифицираха темата за правилният форум 'Паранауки' :)

Дали темата е за "пара" или за "непара" науки - не знам. Но че лично ти, професоре Сканер, не успя да я обориш, това се видя.

А ако попитаме модератора Глишев защо е преместил темата тук, той едва ли ще ни отговори с аргументи от областта на теоретичната физика. Но пък с пълна сила ще може да се позове:vertag: на любимото си Средновековие.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Дали темата е за "пара" или за "непара" науки - не знам. Но че лично ти, професоре Сканер, не успя да я обориш, това се видя.

А ако попитаме модератора Глишев защо е преместил темата тук, той едва ли ще ни отговори с аргументи от областта на теоретичната физика. Но пък с пълна сила ще може да се позове:vertag: на любимото си Средновековие.

Шпага, не знам ти на какво викаш 'оборване', при толкова съществени аргумненти против.
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Глишев, страшилището за автохтонистите:elf: може да разпознае всякакви пара- , псевдо- или лъженаучни теории по общите им вторични признаци. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Глишев, страшилището за автохтонистите:elf: може да разпознае всякакви пара- , псевдо- или лъженаучни теории по общите им вторични признаци. ;)

Ясно! Значи вече ще е и страшилището за антирелативистите. Горко им::crazy_pilot:

;):)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

E, това не знам, но тъй като квазинаучните изяви често са съпътствани от тролски изпълнения, определено имат нужда от модераторско внимание.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Здравей г-н Петков, приятелю мой

Виждам, че сте пренесли в пара науки! :biggrin:))) :biggrin: ))))

Удобно ли е тука? на мен ми се вижда страхотно място за правене на анти-релативистична наука!

Искам да те успокоя, че един ден може би... някоя пара наука и да стане наука...

Не злобея ... само малко ми е смешно... А и май ще пием 60 годишното уиски на ст. джордан..

Поздрави и наздраве Б.

Link to comment
Share on other sites

Guest Паk съм тука

Здравей Б.Богданов ,

На нас ни е добре , други се изприщват

Здравей г-н Петков, приятелю мой

Виждам, че сте пренесли в пара науки! :biggrin:))) :biggrin: ))))

Удобно ли е тука? на мен ми се вижда страхотно място за правене на анти-релативистична наука!

Искам да те успокоя, че един ден може би... някоя пара наука и да стане наука...

Не злобея ... само малко ми е смешно... А и май ще пием 60 годишното уиски на ст. джордан..

Поздрави и наздраве Б.

Честно казано на нас тук ни е добре , но модераторите газ пикаят .. Настръхнали за като на зло куче гинеталиите.. :)

Пращам ти копие от отговорът ми до BG-Science :

Здравейте BG-Science,

Да би мирно седяло , не би чудо видяло!

BG-Science каза :

Цитат :

Здравейте,

Първо мислех да не Ви пиша, но след последното ви мнение нямаше как да не драсна два реда.

Първо искам да кажа, че много грешите за това, че които и да е от модераторите и администраторите се ядосват или дразнят от вашите постове. Друг е въпроса, че очевидно това цените. Все пак това ни е работата - да ограничаваме форума от хора като Вас.

За съжаление явно сте образован човек, но имате проблем с начина на изказване, което е проблема и причината, която Ви се ограничава достъпа до форума.

край на цитата .

Аз отговорих :

Аз дойдох тук в тоя форум , не с камък в пазвата , а с цвете в ръката !.. Мойте стремежи бяха да съживя форумът физика и го направих.. Форумът живна ..

Но това че аз и моите сподвижници сме носители на нови идеи недостъпни за закостенялите мозъци на тоя и оня филанкишия сред корифеите физици , а също и обикновенните сноби вбили си в главите , че аберясват нещо от това което ние ортуваме ..

Сега след като не сме вече в клуб физика бъдете сигурни че този клуб ще мухляса както мухлясваше и досега .. А като гледам вие помествате реклами .. предполагам , че са платени .. Кой ли ше плаща за да му публикуват рекламите в един мухлясъл форум .. Но това не е мой проблем .. проблемът на давещите се е проблем на самите давещи се..

Е, махнахме се от клуб физика и уютно се установихме в клуб паранауки (Нас това не ни обижда , в състояние сме от клуб със всяко название да направим едно средище на научни дебати).. То така и стана , клубът веднага живна , но това подразни една сюрия бездарници и те се юрнаха след нас в тоя клуб да ни тероризират.. да изтриват постинзите които са компромат спрямо самите тях ..Глишев например трие 20 пъти вече ето тоя постинг :

Някакво говедо ми е изтрило постингът..

Сеги ше си го съхраня при мен и след всяко изтриване ше го поствам отново с копи -пейсте.. А да видим докоги говедото ше трие постиньите ми !

glishev каза:

Цитат :

"Нараства по маса?! Това дори за хуманитар като мен е абсурдно."

Край на цитата .

Аз му отговорих :

Цитат :

Това че си хуманитар е половината беда .. Голямата беда е дека не си наясно че според СТО масата нараства пропорционално на скороста на дижение спрямо отправното тяло .. И понеже за отправно тяло може да бдеде избрано всяко инерциално тяло то масата на един обект е най различна наспоред изборът на отправна система..

Е, брато .. ми като не ги разбираш тия работи оти си не помълчаваш вместо да се изцепваш тука в издъбнки ?.. А?.. хихихихи

Трие го щото го е срам такъв позорящ го постинг да се мъдри във форум паранаука..

Край на цитата.

Изтрит е и следният ми постинг :

Цитат :

Здравей angelmr,

И ти ли бе Бруте ?

angelmr каза :

Цитат :

Ако под заглявушване се разбира писане на агресивни отговори отклоняващи внимнието от зададения въпрос, то много ще се радвам да продължавате в същия дух.

Аз му отговорих :

Под заглявушване се разбира да прекараш айнщанистчето в логически тетик и да му се изкискаш в лицето ето така :... хихихи.. Това е много яко заглявушване брато .. Ти поне си в безопасност от заглявушване оти не разбираш нищо от темите които обсъждаме тука и затуй тебе нема как да те прекара чиляк в логически тетик .. За тая цел трябва поне малко да знаеш за какво се ортува ..но на теб явно това не ти е дадено.. Така че живей си спокойно, в безопасност си... хохохо..

angelmr каза :

Цитат :

Напоследък много се забавлявам да ви чета мненията. Виждам създали сте истинска наука, и сте достигнали висоти в областта на избягването от конкретни отговори.

Край на цитата.

Аз отговорих :

То па вие като сте задали едни въпроси "не стреляй мамо аз съм!"..хихихи..

angelmr каза :

Цитат :

Мястото на тези обсъждания наистина е тук. Така и нефизици ще могат да пишат глупости без да се притесняват че някой ще им каже че не им е мястото тук.

Край на цитата.

Аз отговорих :

В каквото и място да идем умнико вие все ще се мъкнете подире ни .. Вие шерпите..Това само по себе си говори много.. :)

Но помнете че ние изкачваме върхът а вие само ни мъкнете багажа..Вие шерпите..

Що за страст е това да се трият постинзи в клуб паранаука ?..

Вие ми пишете , че сте ограничили достъпът ми до форумите , но както виждате аз продължавам да пиша във форумите .. Това трябва да Ви подсказва че имам необходимите познания да вляза винаги когато пожелая и да пиша във форумите на БГ-наука.. Но трябва ли да си играем на котка и мишка .. трябва ли аз със копи-пейсте да побликувам едни и същи неща а филанкишията без умора да ги изтрива .. Това носи лоша слава на форумите Ви и по добре ще е да прекратите тази безсмисленна война която на мен няма с какво да навреди , но на вашите форуми със сигурност ще навреди .. Гарантирам Ви,че ако не престанете с тая война ще Ви бъде трудно да триете хилядите постинги с които ще ви обсипя за броени минути ..

И какво всъщност иска оня боклук дето трие постинзите ми във клуб паранаука , нали се махнахме от клуб физика , какво се мъкне тугиз след мене да ми трие постинзите..

Настоящият ми отговор ще го публикувам във форумът паранауки .. надявам се няма да се юрнете и него да триете..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Петков, я се вразуми малко. Това не ти е Дир.Бг. Ако си решил че като си сложил плаващо айпи и си голямата работа вече, че и се правиш на много оригинален с тоновете спам, които изипваш... Е, ще бъдет трит, банван, гонен, докато не се откажеш. Подобна игра още не е спечелена от нито един юзър. Многобройните келеши, които се пробваха по подобен начин да се налагат дори в Дир.Бг не са се задържали дълго там.

Пишете си нестандартните хипотези тук. Но имайте предвид, че ръсейки обиди и вулгаризми на килограм, създавате лоша слава предимно за себе си.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...

Петков, я се вразуми малко. Това не ти е Дир.Бг. Ако си решил че като си сложил плаващо айпи и си голямата работа вече, че и се правиш на много оригинален с тоновете спам, които изипваш... Е, ще бъдет трит, банван, гонен, докато не се откажеш. Подобна игра още не е спечелена от нито един юзър. Многобройните келеши, които се пробваха по подобен начин да се налагат дори в Дир.Бг не са се задържали дълго там.

Пишете си нестандартните хипотези тук. Но имайте предвид, че ръсейки обиди и вулгаризми на килограм, създавате лоша слава предимно за себе си.

Явно се е вразумил тоя бай Петков. Явно е е баннат и изтрит щом ни вест ни кост има тук из форумите от него .

Да не би все пак да е умрял ? А?

Трябва и бай Ст.Джордан да е умрял защото и той не се вижда тъдява. Горките хорица , низвергнаха им темите и те се поболяха от мъка и измряха !. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...