Отиди на
Форум "Наука"

Кой ще стане на трето място във Мондиала


d@40

Кой ще бъде на трето място  

  1. 1. Кой ще бъде на трето място

    • Германия
      3
    • Португалия
      2


Recommended Posts

  • Потребител
Ние управихме финала и световната купа, пък сега и тези за 3-4 място. :)  :)  :)

Еми то аз пуснах темата за финала. Обаче днеска нали е за 3-то място и се сетих че няма такава тема :) и реших да пусна :P

А кой е гласувал за Португалия ?!? Само питам :hmmm::hmmm:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Аз съм за ГЕРМАНИЯ

1. Защото е европейска

2. Защото Португалците не играха воабще на ПУЛУ-ФИНАЛА ( както и французите) .

Ами същото важи и за Португалците - и те са "европейски", а германците също се изложиха на полуфинал, та даже и по-здраво ги напердашиха.

Но въпреки това гласувах за Германия, комбинациите между Клозе и Подолски според мен ще са по ефективни от Фиго, който вече е пред пенсия ;)

п.п. Клозе и Подолски са поляци ама тва да не ви прави впечатление, за сравнение отборите на Англия и Франция са все негри :doh::whistling: ..."национални отбори" :punk:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Ами същото важи и за Португалците - и те са "европейски", а германците също се изложиха на полуфинал, та даже и по-здраво ги напердашиха.

Но въпреки това гласувах за Германия, комбинациите между Клозе и Подолски според мен ще са по ефективни от Фиго, който вече е пред пенсия ;)

п.п. Клозе и Подолски са поляци ама тва да не ви прави впечатление, за сравнение отборите на Англия и Франция са все негри :doh:  :whistling: ..."национални отбори" :punk:

Е да ама немците са си чисти европейци , а тия чернишки нещо не са ми много европейски . А и ГЕРМАНИЯ РУЛЗ , ПОРТУГАЛОЯ СЪКС

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Хаха, коментарите са напълно в духа на футболните фенове.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Аз още от ранно детство съм по стадиона. Баща ми често ме е водил на мачовете на местния " Чумерна " - Елена. Майка ми е по-голям запалянко дори от баща ми. Естествено и аз и брат ми да се интересуваме от футбол. Много хора подценяват Протугалия, но тя може да изненада всички.

Преди 12 години България също изненада света. Тогава объркахме на много хора сметките.

Запалянко Ема ;):);)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Последна прогноза - 2:1 за Германия ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Warlord може да искараш някви пари като гадател , обаче 3:1 за ГЕРМАНИЯ , е честито като цяло можем да кажем че Европейския Саюз е на 1-во 2-ро и 3-то място

Браво на ЕС за класацията .

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Дойчланд юбер алес! :)

п.п. Португалия също е в ЕС.

Редактирано от Warlord
Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...