Отиди на
Форум "Наука"

Проблеми с лаптопа


Recommended Posts

  • Потребител

Здравейте, нуждая се от помоща на знаещите! Скоро си купих нов лаптоп 2GHz, 1 Gb RAM, но той като всички сега продавани беше с "Виста". Преинсталирах на XP2 за да могат да ми вървят програмите, а пък и съм свикнал с тази операционна система. Поблеми:

1. Не мога да си намеря абдейти на Mass Storage Controller в интерес на истината ,не знам какви са тези контролери. Ако някой знае да ме светне и как да си махна гадните ??? в жълто от компа?.

2. Клавиатурата ми си сменя редовете и мястото за писане както си иска. Даже и това , което пиша е с големи трудности. Непрекъснато се връщам и изваждам написаното от междуредието. Пише си където си иска. Ако знаете лек за тези проблеми, ще черпя.

3. Не ми работи ролбана и слотовете за мемори карти.

За сега в другите форуми не можаха да ми отговорят. Иначе лаптопа работи бързо и не се запъва, даже съм с рутер и нета ми е уаерлес. Предварително благодаря на знаещите!

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Какъв модел е лаптопа...

Като инсталира Windows-a сложи ли му драйверите на самия лаптоп...

Питам за модела, за да се ориентирам за драйверите...влез в сайта им и от там виж..., ако има нещо, което не си сложил го сложи...

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Трябва в сайта им да има драйвери и там да намериш решение на проблема...

Аз лично не съм много запознат с нещата, но знам, че Acer имат много добра подръжка от сайта...

Всичко е до драйвери...според мен ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Благодаря за отговора, ама не е до драйвери...мамка му. Нещо друго е и моето образование на електронен инжинер ми подсказва оная смешка..." Има контакт, нема контакт". Това било определението за електрониката според Трънчанина. Зададох въпроса надявайки се да не е това и някой от съфорумците да се преборил с такъв проблем?

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...