Забелязахме, че използвате Ad Blocker

Разбираме желанието ви за по-добро потребителско изживяване, но рекламите помагат за поддържането на форума.

Имате два варианта:
1. Регистрирайте се безплатно и разглеждайте форума без реклами
2. Изключете Ad Blocker-а за този сайт:
    • Кликнете върху иконата на Ad Blocker в браузъра
    • Изберете "Pause" или "Disable" за този сайт

Регистрирайте се или обновете страницата след изключване на Ad Blocker

Отиди на
Форум "Наука"

Skubi

Потребител
  • Брой отговори

    12430
  • Регистрация

  • Последен вход

  • Days Won

    57

ВСИЧКО ПУБЛИКУВАНО ОТ Skubi

  1. И колко години има независима българска държава? Колко филма, романа, пиеси са поръчани, направени по тази тема? Колко степендии, доктората научни конференции са изписани организирани по този въпрос?
  2. Ей ви още помощ. Защото не ви върви нещо с историята. Знамето на острова....
  3. Интересно.... За това и аз не бях чел много-много... Но като гледам е било ужасно голяма победа и принос за запазване от арабско нахлуване европа поне за стотица години.... Даже унгарското вики е по-изобилно от българското.... А в света нито романи, нито пиеси, нито филми.... Западняците за много по-нищожни работи правят дозина филми, романи, комикси, креатират легенди, уискит.... А ние? Мълчим. Поне един рок фестивал или нещо свързано с коне, яздене, лъкове, бира и кебабчита фестивал поне....
  4. Не им вярвяй. Лъжеха, лъжат и ще лъжат. Сутрин, денем и нощем. Без перерив!
  5. Пише: Ако БГ Наука Ви харесва - дарете и помогнете. Със събраните пари ще купим камера и ще започнем заснемане на редица документални филми! (http://video.nauka.bg)
  6. Кофти, че не са професионални снимки....Лошо са осветлени, снимани чрез стъкло..... Би трябвало да се повика професионален снимач да направи снимки, и да се сканират. Така, чокек може виртуално да ги обгледа, при една виртуална разходка на музея. И ако му се хареса да снеме локацията на месторазхождането, да я впише в джипиеса си. И следващият път кат фарчи на там ще му сигнализира, че има тук нещо интересно за което си струва да поспреш.....
  7. Не се вълнувай! И това ще мине....Ахмаците политици мислят, че могат дълго да манипулират....Цялята работа е те на ново да бъдат избрани за да могат още да цицкат обществените пари.... ....
  8. Нищо ново... Чист плагюм. Поне аз занм за 2 филма саsтата тема.... Еврейски футболисти, или пленници, срещу окупатори. И винаги горките побеждават на играта, но нали злите окупатори.... Кога сте видим филм за мачовете на Гулазите или в Сребреница? Two Half Times in Hell http://en.wikipedia.org/wiki/Two_Half_Times_in_Hell http://www.youtube.com/watch?v=D1shnGAoipc Escape to Victory http://en.wikipedia.org/wiki/Escape_to_Victory http://www.youtube.com/watch?v=4i5KjchN3I8 :whistling:
  9. Незнам кой е бояджията, но освен националният етусиазам да покаже геройството.... Например конниците не използват прав меч или сабя. Не е годна за бой от кон. Корабите са викингски. Къде са печенегите? те са номадски народ, конници не? На картината виждам Кръгъл голям -наверно викинг щит, капкообразен -наверно руцки на тежката пехота, и малък кръгъл- наверно на конниците. Но конникът е рус. Вижда се от перчема му. Кой с кого е? :post-20645-1121105496:
  10. Един търговец /полубългарин/ търговец на зелезми отпадъци получава на един чужд остров да събира железни отпадъци от стари кораби, машини за обработване на китове. Той понеже е голям националист опъва своето национално знаме. Местните власти го изгонват, след неуспешно предупездение да го снеме.... След това почва война.... :post-70473-1124971712:
  11. FYI http://www.youtube.com/watch?v=JKRkCsi3Fbg :post-70473-1124971712:
  12. Facebook. Hriszto Botev Bolgár–Magyar Általános Iskola és Gimnazium Csesztit, praznik. ): ): ): ): ): ): ): http://www.youtube.com/watch?v=icuLcBdF68U&feature=related :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:
  13. Но найнапред глътнете 1-2 успокоителни хапчета и/или хапчетата против кръвно.... Да не ви се дигне случяйно и да ви направи беля след траса... :post-70473-1124971712:
  14. Pernik, Radomir, Studena. V Italia sashto. http://www.foldrenges.hu/
  15. BulgarRenault R8-10 1966.- 1990. godisno 20 000 Moszkvics- Rila. Lovecs 408- 412- ot 1987- 2141 Aleko http://nol.hu/kep/755677 Great Wall Bahovica Lovecs ):
  16. Защо не питате директно от комисията, който е разраболтила събитията съвместно с унгарским специалисти на място... Моята връзка ....д-р Анатолий Прокопиев полковник Ангелов, Г. S. Раковски отбраната и академия военни изследвания История на отдел изследовател, полковник Марко Иван Златев, Васил Левски на Националния военен университет на Оперативния отдел и тактически професор Румен Димитров alezrdes Пенчев, Г. S. Раковски отбраната академията логистичен център колега, Димитър Димитров студенти Александров, Васил Левски на Националния военен университет, завършил студент и офицер кадет Vancislav Жеков г-н Георгиев, "Българска армия" вестникарски журналисти..... :whistling:
  17. Не е чудно. И те са една такава мусака от разни националности, че се стараят да намерят нещо оригинално руско.... :good:
  18. Декларация за Оценка генетичен произход (родословно дърво) Будапеща, 2012 г. 14 май ..... Комюнике ха фирмата във връзка със скандала Един ледар от партията Йоббик си е направил генетична проверка. Резултатите от това са сироко публикувани и разпространявани, с това че няма нито следа от цигaнски и еврейски гени в семейството му.... Kuruc info :lac:
  19. Ей. Първият скандал. http://www.nagygendiagnosztika.hu/ Тази фирма е дала сертификът на edit политик (подсети се от коя страна), че няма нито цигaнски, нито еврейски гени..... Иначе се занимават с проверка на наличието на такива гени които са отговорни за наследтстени болести.
  20. EUR/HUF 0,13% (289,10) 346 eur- 100 000 HUF :117:
  21. Cca 100 000- 150 000 HuFt 78 000 Ft. www.dnsteszt.fw.hu 95 000 Ft. www.genoid.hu 99 000 Ft. www.genetech.hu :post-70473-1124971712:
  22. И обратно... 120 години византийско, 500 години турско... Колко ли семена са разпръснали тези визатийци, турци... :happy:

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...
×

Подкрепи форума!

Дори малко дарение от 5-10 лева от всеки, който намира форума за полезен, би направило огромна разлика. Това не е просто финансова подкрепа - това е вашият начин да кажете "Да, този форум е важен за мен и искам да продължи да съществува". Заедно можем да осигурим бъдещето на това специално място за споделяне на научни знания и идеи.