Отиди на
Форум "Наука"

Защо акаунтът ми беше затворен?


Guest

Recommended Posts

Защо профилът https://www.forumnauka.bg/profile/11176-vorfax/ беше затворен без да съм получил наказания и без да съм нарушавал форумните правила? Толкова страшна ли се оказа темата ми, в която развенчавах митовете загнездили се масово сред ниско интелигентната част от народа ни, която вярва безкритично в бутафорни измислици и лъжи? Това ли е цената на българското самосъхранение и самочувствие - в цензура над истината, че сме велики не защото сме първи във всичко, а защото имаме достойнства и постижения, които прост българин не може дори да произнесе и му трябва да сме изобретили компютъра, киселото мляко и кацането на Луната?

Може би тук не се толерира истината, ако тя не възхвалява по македонски тертип българския народ? Може би заради това беше посветена много енергия в лични нападки и обиди по мой адрес, вместо аргументите присъщи за хора уважаващи науката и знанието? Може би заради това теми, в които събирах положителното за българския народ пишех само аз, а темата с митове концентрираше вниманието на всички? Ако е така, то това е тъжна равносметка.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ама, как така - затворен? Не можеш да влезеш в него ли?

Имаше разни проблеми с форума на няколко пъти, които може да са засегнали и профила ти.

Въпросът трябва да бъде зададен на администраторите, те може да успеят да открият и да оправят проблема.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор
Преди 21 часа, vorfax# said:

Защо профилът https://www.forumnauka.bg/profile/11176-vorfax/ беше затворен без да съм получил наказания и без да съм нарушавал форумните правила? Толкова страшна ли се оказа темата ми, в която развенчавах митовете загнездили се масово сред ниско интелигентната част от народа ни, която вярва безкритично в бутафорни измислици и лъжи? Това ли е цената на българското самосъхранение и самочувствие - в цензура над истината, че сме велики не защото сме първи във всичко, а защото имаме достойнства и постижения, които прост българин не може дори да произнесе и му трябва да сме изобретили компютъра, киселото мляко и кацането на Луната?

Може би тук не се толерира истината, ако тя не възхвалява по македонски тертип българския народ? Може би заради това беше посветена много енергия в лични нападки и обиди по мой адрес, вместо аргументите присъщи за хора уважаващи науката и знанието? Може би заради това теми, в които събирах положителното за българския народ пишех само аз, а темата с митове концентрираше вниманието на всички? Ако е така, то това е тъжна равносметка.

Ако продължаваш с квалификациите и този профил ще замине ;)

Ние сме доста отворение към всичко, но не търпим лош език и обиди, квалификации и всякакъв негативен и обиден език.

Хайде сега да влезеш и да прочетеш правилата отново преди да продължиш да пишеш: https://www.forumnauka.bg/terms/

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 5 часа, Р. Теодосиев said:

Ако продължаваш с квалификациите и този профил ще замине ;)

Чакам да ми посочиш квалификациите, защото аз обидни квалификации към потребител не съм отправял.

Link to comment
Share on other sites

Ще получа ли отговор? Или просто е неудобна истината?

Аз никога не съм си позволявал такова просташко държание, на каквото съм бил свидетел от други в този форум и преди и сега:

Преди 3 часа, xyz1 said:

Очевидно е пародия, като в нея ти си клоун, а всички останали сме от масовката.

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Какъв отговор искаш?

Преди 3 години един от модераторите те е баннал и тогава и сега не ме интересува защо това се е случило. Щом този модератор е взел това решение значи е имал основателна причина. В този форум много рядко се баннват хора и имаме много търпение към всички.

Ако не ти харесва може спокойно да затвориш браузъра и повече да не влезеш тук - ако искаш да пишеш, то ще се съобразяваш с правилата на форума, а ако не си ги чел няма как да знаеш дали ги нарушаваш.

Правило номер 2: https://www.forumnauka.bg/terms/

2. Да не регистрира повече от един ник във форума. Последното ще се счита за опит за заблуждаване/измама на други потребители на форума.

Още в момента, в който се регистрира наново си нарушил правилата на форума и трябваше да те баннем и изтрием потребителкото ти име, но това не се случи, а ти вместо да си траеш биеш тъпана.

И още от правилата на форума: https://www.forumnauka.bg/terms/

14. Администрацията на форума си запазва правото да блокира без предупреждение новосъздадени профили на бивши потребители с наложено наказание, потребители уронващи престижа на сайта и форума и неговия екип, потребители търсещи постоянни конфронтации с останалите потребители и екипа.

При тенденциозно неспазване на правилата потребителят се заключва за неопределен период от време. Ако смятате, че тези правила ограничават личната ви свобода, има много други форуми, където бихте могли да доказвате превъзходството си.

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...