Отиди на
Форум "Наука"

Как да изберем името на нашата фирма?


Recommended Posts

  • Администратор

Нашите приятели от СуперХостинг са направили един много подробен наръчник Как да изберете уникално име на фирма? [наръчник]:

https://blog.superhosting.bg/unique-business-name.html

В него може да намерите отговори на два основни въпроса:

  1. Как да проверя за свободно име на фирми?
  2. Как да измислим уникално име на фирма?

А аз искам да Ви споделя моя опит. Преди много години когато навърших пълнолетие веднага с брат ми си създадохме фирма. Тогава си спомням, че @КГ125 предложи фирмата да се казва "Братя Теодосиеви". Фирмата я кръстихме "Българска Наука" - така и до днес тази фирма си съществува и развия своята дейност, а именно списание "Българска Наука".

Днес разбрах, че имам приятел, който е създал фирма с интересното име ЗаДругияПът и ми разказа следната история. Отива той в един магазин и го питали дали иска фактура и той каза:

- Да, ЗаДругияПът.

Мгазинерката му отговорила - Не може за другия път- сега трябва!

Та, като цяло няма значение много как ще се казва фашата фирма, важното е тя да работи и да се развива!

 

Link to comment
Share on other sites

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...