Забелязахме, че използвате Ad Blocker

Разбираме желанието ви за по-добро потребителско изживяване, но рекламите помагат за поддържането на форума.

Имате два варианта:
1. Регистрирайте се безплатно и разглеждайте форума без реклами
2. Изключете Ad Blocker-а за този сайт:
    • Кликнете върху иконата на Ad Blocker в браузъра
    • Изберете "Pause" или "Disable" за този сайт

Регистрирайте се или обновете страницата след изключване на Ad Blocker

Отиди на
Форум "Наука"

Warlord

Глобален Модератор
  • Брой отговори

    11933
  • Регистрация

  • Последен вход

  • Days Won

    285

ВСИЧКО ПУБЛИКУВАНО ОТ Warlord

  1. И аз така мисля
  2. Това ми прилича на новородена игуана, ама надали е толкова лесно
  3. Те повечето големи художници са шашафци но талантът си е талант.
  4. Абстракцията, а даже и експресионизма са пълна загуба на време, че дори и на материали за пълни глупости. Причината такива безмислици да съществуват е в стремежа към оригиналност, различност, екстревагантност и тн., както и в отегчението от реализма, което се появява в индустриалната епоха.
  5. Тази е изключително добра, досега не я бях виждал и е странно, че не е сред популярните му картини.
  6. Точно така - гренландската акула - мършояд.
  7. Не се карайте момци, важното е че Дойчланд гази наред, сега се очертава на четвъртфинала да срещнат маляките, където с огромен кеф ще гледам как им начукват канчетата
  8. Егати историята - десните от Нова Демокрация до момента водят с 29%, доста неочаквано поне за мен. Само че единствения им реален шанс засега да сформират правителство е коалиция с левичарите от ПАСОК, много ми е интересно как ше се спогаждат, а цирка стана пълен като се разбра че и неонацистките шашафци от Златна зора ще влезнат в парламента със 7%.
  9. Гьоте. Немски. Абсолютен шедьовър!
  10. Не, коментара за Нова Зеландия беше по повод миналата загадка. За настоящата - не се шегувам, въпреки, че съм също толкова стъписан колкото и теб: Дорис е на ход.
  11. Съдиите трябва да бъдат изцяло заменени от камери и радари! Това няма да коства нищо на никой... обаче явно не е удобна такава неподправима прецизност...
  12. Е да ама какъв?
  13. Ще си призная, че единственото за което се досетих е, че е някой от Новозеландските ендемити и от там вече по един каталог го изнамерих, абстрахирайки се от подвеждащия рекурс на тази снимка От мен нещо, което предполагам е лесно за вас, но мен много ме учуди като го открих наскоро:
  14. Всъщност сега като разрових архивите се оказа, че все пак съм правил вече опит за карта на предколониалните държавни образувания в Африка доста грубо и схематично, но все пак...
  15. 1937 г. - Цар Борис ІІІ - командир на танк! По време на мащабното военно учение при Попово.
  16. Военен лагер над Инджекьой, до Чаталджа. В този момент само 40 км делят българската войска от Истанбул!
  17. Пощенска картичка с изображение на Фердинанд и атакуващи "На нож" български войници на заден фон.
  18. Какви са били недостатъците на делтовидната концепция, че са я зарязали?
  19. Аз доколкото слушам коментарите мачовете на това първенство са с рекордно ниска посещаемост, дори на Франция-Англия трибуните са били полупразни.
  20. Маняшко е. Ама те си работят в екип тия пичове и явно бая си разбират от работата. Давай смело с валовете, пък каквото се получи, винаги може да се доъпгрейдне Аз да ви върна малко на бургаския пиргос с едно предложение и от мен за възстановката му. Не видях сред твоите варянти такъв - тип западноевропейски турел. Идеята е входа към моста да минава през порта в самата кула, така достъпът до него ще бъде максимално защитен. И понеже много настоявахте, че корабите са се качвали по реката до Девелт, сложих спускащ се дървен мост, защото иначе няма как да минат мачтите. Засега е грубо нахвърляна скица, но ако има интерес мога да довърша рисунката и да пробвате да я направите в 3Д варянт
  21. Но са спрели поради достигането на тавана на ресурсите и потенциала в техния ареал.
  22. Кой ти каза, че са се "излюпили изневиделица"? Такова нещо няма Нормално е пирамидите, както и цивилизациите да са възникнали първоначално покрай тропичния и субтропичния пояс, по ред природно-географски причини, които вече споменахме за пореден път. Ама за пирамиди в Босна и под ледниците забрави

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...
×

Подкрепи форума!

Дори малко дарение от 5-10 лева от всеки, който намира форума за полезен, би направило огромна разлика. Това не е просто финансова подкрепа - това е вашият начин да кажете "Да, този форум е важен за мен и искам да продължи да съществува". Заедно можем да осигурим бъдещето на това специално място за споделяне на научни знания и идеи.