Отиди на
Форум "Наука"

Карибски Пирати : Сандъкат на Мъртвеца


Хареса ли ви Карибски пирати  

7 потребители са гласували

  1. 1. Хареса ли ви Карибски пирати

    • Да , Страхотен е
      7
    • Да , Добър е
      2
    • Да, не е лош
      1
    • Не , не ми хареса
      0
    • Не, много е тъп
      0


Recommended Posts

  • Потребител

Моля кажете си мнението за филма , аз днеска го гледах и ви казвам СТРАХОТЕН Е

но трябва да сте гледали първата част за да разберете някои от смешките :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Аз съм гледал само първата част и много ме изкефи. Ще гледам да си намеря и втората.

Още в българия го няма на хубаво Xvid-че аз го гледах на кино и мога да ви кажа много е по-добър от 1-вата част

:beer::beer::drinks_cheers::drinks_cheers::drinks_drunk::drinks_drunk::drinks_drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: 15 души в ковчега на мъртвеца Йо-хо-хо и бутилка ром :drinks_drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 месеца по късно...
  • Потребител

Според мен ако не беше прекрасната актьорска игра на Джони Деп филма нямаше да е същия.

Гледала съм и двете части досега, но първата си беше най-добра. Жалко, че решиха да го правят трилогия...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 месеца по късно...
  • Потребител
Според мен ако не беше прекрасната актьорска игра на Джони Деп филма нямаше да е същия.

Гледала съм и двете части досега, но първата си беше най-добра. Жалко, че решиха да го правят трилогия...

Мдааа,той Джони си е простооо Звездата!Но Орландо и кийра също са много добри.И режисьора,и продуцента...абе направо целият екип е страхотен!!!Вярно,че първата си е най-добра,ама нищо не загубихме от другите два филма,не могат да развалят удоволствието от първия!

СандъкЪт на мъртвеца е много готин,ама беше нещо като вметка,сякаш е правен ей така,колкото да свърже смислово първата и третата част.От трите той е най-безличен.И пак е страхотен!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Много ме изкефиха! Първо отлагах да ги гледам че заглавието ми се струваше тъпо. Така излязоха две от частите. След като се наканих най-после и го изгледах на един дъх едва издържах около месец търсих и най-после гледах третата част. Мисля че филма е толкова добре направен, че дори има заявка за продължение

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...