Отиди на
Форум "Наука"

Лазерна технология


Recommended Posts

  • Потребител

Здравейте

Искам да започна с това, че съм мъж и размишлявам за лазерна епилация на зона шия. Въпреки че това може да изглежда необичайно за някои хора, искам да споделя мотивацията си зад това решение.

За мен врастналите косми в областта на шията са източник на неприятство. Това не само води до дискомфорт при бръснене, но и предизвиква раздразнения и възпаления на кожата. Понякога се чувствам неудобно, когато косъмчета са видими под дрехите, особено при носене на ризи с висока яка.

Аз съм чувал за мъже, които са се подлагали на лазерна епилация, и са били много доволни от резултатите. Това ме подтикна да разгледам възможността за себе си.

Един от основните въпроси, които имам, е свързан с продължителността на ефекта след завършване на пълния курс процедури. Зная, че ефектът може да варира от човек на човек и зависи от много фактори, но бих искал да чуя мненията и опита на онези, които вече са изпробвали тази процедура.

 

Това студио дали е добър изборhttps://secretsaesthetic.bg/product/лазерна-епилация-мъже-шия/

 

Благодаря ви предварително за споделянето на вашите мнения, съвети и опит!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 18 минути, deaf said:

Всеки си има вкус,но е добре да знаете,че съм чувал от жени,че те харесват космати мъже и не харесват епилираните...

Аз ти говоря за една зона наречена шия. Няма нищо срамно в това мое начинание.

Имам приятели преди време гърбовете им бяха като на горили. Направо като горили. Беше ги срам да се покажат на плажа. Затова се явиха на лазерна епилация на гърба.🙂

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 28 минути, Ивелин12 said:

Имам приятели преди време гърбовете им бяха като на горили.

Ама то и на мен гърбът ми е силно окосмен,но не съм имал проблеми със жените заради това. Именно за това си позволих да дам добронамерен съвет...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ти си имаш свое мнение.

аз си имам свое мнение

Но както казах ако гърбът на един мъж е силно окосмен наистина е добре да се обърне към средства за обезкосмяване.

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...