Отиди на
Форум "Наука"

Проблем с левия крак


Recommended Posts

  • Потребител

Незнаех как да кръстя темата, то и проблема не е само в левия крак де, ама все пак..

Значи преди около десет дни ми се появи една болка в кръста. С нея тръгна и изтръпване на левия крак. Невролога ми постави следната диагноза: Увреждане на междупрешленните дискове в поясния и другите отдели на гръбначния стълб с радикулопатия.

След лечение с Волтарен,Неуралгин и Милгамма изтръпването остана само в стъпалото, по външния ръб. Също така имам и слабост при ходене на пръсти. Та молбата ми е някой ако може по-подробно да ми обясни какво ми има.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

най-добре се обърни към лекуващия те лекар, защото така който и да ти каже нещо без да е запознат подробно с анамнезата и изследванията няма да е точно

все пак по това което казваш най-вероятно има увреждане на гръбначния стълб, а е известно че нервните окончания излизат от междупрешленните пространства, тук очевидно има притискане на някои нерв и от там изтръпването

та отиди отново при този лекар- не оставяй нещата така

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...