Забелязахме, че използвате Ad Blocker

Разбираме желанието ви за по-добро потребителско изживяване, но рекламите помагат за поддържането на форума.

Имате два варианта:
1. Регистрирайте се безплатно и разглеждайте форума без реклами
2. Изключете Ad Blocker-а за този сайт:
    • Кликнете върху иконата на Ad Blocker в браузъра
    • Изберете "Pause" или "Disable" за този сайт

Регистрирайте се или обновете страницата след изключване на Ad Blocker

Отиди на
Форум "Наука"

Тръмп - Европа и войната в Украйна. Какво да очакваме?


Препръчано мнение

  • Администратор
Публикувано
🇺🇦 Зеленски може да се окаже с последния смях над Тръмп. Украинският президент все повече изглежда така, сякаш държи бъдещето на Запада в ръцете си.
 
Кой е по-вероятно да ръководи страната си през 2029 г. – Доналд Тръмп или Володимир Зеленски? Според трезвия анализ – Зеленски. Нито един друг световен лидер не може да се похвали, че е оцелял и укрепнал въпреки враждата и на Тръмп, и на Владимир Путин.
 
Неуспехите на руската „специална военна операция“ му дават шанс да надживее и Путин. Но упоритостта на Зеленски се простира далеч отвъд бойното поле. Той, повече от всеки друг западен лидер, има способността да катализира промени в Европа.
 
Преди 15 месеца в Овалния кабинет Тръмп представяше Зеленски като губещ. Сега тонът се промени. На последната среща на Г-7 Тръмп вече говореше за „устойчивостта“ и „новия импулс“ на Украйна, а Г-7 обеща повече оръжия и помощ.
 
Макар Тръмп да не може да прости на Зеленски отказа да копае кал срещу Байдън, вече не го представя като слабак. Камарата на представителите прие нов пакет от 8 млрд. долара помощ за Украйна, а украински отбранителни предприемачи съветват Пентагона по дроновата програма.
 
Зеленски предлага реални сделки и иновации, докато Путин отказва преговори. С яснотата на целите си украинският президент напомня на Запада за собствените му ценности и има по-голямо влияние върху бъдещето на Европа и НАТО от почти всеки друг лидер.
 
- FT
 

730621412_1730109321314505_8177709054866398042_n.jpeg

  • Харесва ми! 4
  • Мнения 626
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител
Публикувано
Преди 4 часа, Р. Теодосиев said:
🇺🇦 Зеленски може да се окаже с последния смях над Тръмп. Украинският президент все повече изглежда така, сякаш държи бъдещето на Запада в ръцете си.
 
Кой е по-вероятно да ръководи страната си през 2029 г. – Доналд Тръмп или Володимир Зеленски? Според трезвия анализ – Зеленски. Нито един друг световен лидер не може да се похвали, че е оцелял и укрепнал въпреки враждата и на Тръмп, и на Владимир Путин.
 
Неуспехите на руската „специална военна операция“ му дават шанс да надживее и Путин. Но упоритостта на Зеленски се простира далеч отвъд бойното поле. Той, повече от всеки друг западен лидер, има способността да катализира промени в Европа.
 
Преди 15 месеца в Овалния кабинет Тръмп представяше Зеленски като губещ. Сега тонът се промени. На последната среща на Г-7 Тръмп вече говореше за „устойчивостта“ и „новия импулс“ на Украйна, а Г-7 обеща повече оръжия и помощ.
 
Макар Тръмп да не може да прости на Зеленски отказа да копае кал срещу Байдън, вече не го представя като слабак. Камарата на представителите прие нов пакет от 8 млрд. долара помощ за Украйна, а украински отбранителни предприемачи съветват Пентагона по дроновата програма.
 
Зеленски предлага реални сделки и иновации, докато Путин отказва преговори. С яснотата на целите си украинският президент напомня на Запада за собствените му ценности и има по-голямо влияние върху бъдещето на Европа и НАТО от почти всеки друг лидер.
 
- FT
 

730621412_1730109321314505_8177709054866398042_n.jpeg

С това, че ЕС от първият ден на войната помага Украйна и до последно ще я помага диге доста рейтинка на ЕС ако хохлште наистина принудят РФ да клекне. 

Досега зеткоментаторите и то не само те ковореха за ЕС и НАТО като зе нещо сваршено разпадашо се кошара с дърти овце на които наскоро есламските бабаити ще им теглят ножат за курбан че са я превзели....И ето какво става. Първа в мире с лидерат си Трампча се осараха. Заедно с еврейските си банкери един Иран ги направи на маймуни. С най-далгата европейска война второя в мире заедно с путлерът си е на път към крайцера Москва на х*й. Казват, че Кетай печели от това?

Какво печели? Войската и е като на руснаците за масова атака и боеве като при Курск във ВСВ. Затова мълчат и се учат упорито.

Иранците с Украинската тактика еб*ха мамката на амерканосите, хезбола по мадярски Бровди стил напада евреите в Ливанл Колко Меркава танка и воника са елимивирали на 200/300 ? - някак си не се резпространява по нета...

ЕС почва да се засилва, с всеки изминат ден. СМСМ

  • Харесва ми! 4

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...
×

Подкрепи форума!

Дори малко дарение от 5-10 лева от всеки, който намира форума за полезен, би направило огромна разлика. Това не е просто финансова подкрепа - това е вашият начин да кажете "Да, този форум е важен за мен и искам да продължи да съществува". Заедно можем да осигурим бъдещето на това специално място за споделяне на научни знания и идеи.