Отиди на
Форум "Наука"

Тайният произход на необяснимото.Разум направи животните бавно-създаде уж рая на хората и уж ги изгони от там.


Recommended Posts

  • Потребител

Не се сърдете на учените че често информациите им се разминават и само си преправят теориите-те не са виновни.Съществува нещо тайно и скрито което манипулира света и всичко в него-от фосилите-през телата ни до праха на Марс примерно.От доста години насам съм изследвал всичко възможно-в областта на уфологията-паранормалното-биологията-антропологията-физиката-астрономията и т.н.Имам обяснение -разумно и логично и доказано за всичките феномени които съществуват.Не ме притесняват ни странностите на житните кръгове ни Нло ни процеси и явления като спонтанното самозапалване-ни като разумните кълбовидни мълнии-нито като телепатията-йога нечовешките издръжливости-ни ясновидството и контактйорството нито необяснимите изцеления и всичките.Те не са дело на хората-няма свръхчовеци.Нито са дело на организации тайни правещи си експерименти с хора и животни-било военни или цивилни.Откъде са тогава?Нещо подобно на еволюцията е вярно но не съвсем-аз го наричам външна разумна революция намеса във всичкото.Ако няма извънземни като биологичен вид-а то се доказва че няма -какво са всичките тия неща?Тук май в друга тема обясних защо няма извънземни и какво са.За мен науката като цяло е права.Процесите на планетата изключват креационизмът във видът му който го представят неверните безсмислени и вредни официални религии.И като няма еволюция какво има ще попита някой и ще каже тоя какви ги пише.Ами тайни и доказани неща които не трябва и да се пишат много много но нали наближава евентуалният край на света около 21.12 2012-2013г ще ги кажа.Враждебен разум на хората се е разделил на 2 сили.1-те са правили милиони а може и милиарди години-къде по бавно с леки генни манипулации къде бързо и с внезапно тежки генни манипулации във видове които те са създали от началото на планетата.С цел да объркват и доведат хората до контрол.А и всичко е вид игра-облог между тях-колко ще приемат теорията на 1-те че не Бог е създал хора и животни и теорията на 2-те че уж някакъв Бог ги е създал.Истината обаче е някъде там посредата нито в 1 от 2-та варианта.Хората и животните уж били създадени долугоре по едно и също време според руски експерменти генетични.Четох го преди години някъде си.И дори чавекът уж бил създаден преди животните.Има 2 направления и в генетиката и биологията-физиката и науката като цяло.1то обслужва сектантските идеи-или идеите на официалните креационистични религии че уж Бог е създал хора и зверове и гадини.2-то обслужва сбърканата теория на бавната естествена еволюция на видовете причинявана или от естественият отбор или генни мутации.И 2-те направления вадят козове и се бият яростно -имат си сякаш плюсове но и недостатъци в теориите си които избягват да гледат в очите.Аз като безпристрастен и упорит самоук учен обаче се хващам именно за недостатъците и на 2те и откривам тайната и шокирваща конспиративна истина за света. 2-те сили които за краткост наричам-НННР-невидим неземен нематериален разум обаче направиха хората с тяхният псевдорай и умишлено ги затвориха там-изпитаха ги-тоест-принудиха ги да извършат онова действие-яденето от забраненото дърво на познанието и уж ги изгониха от там.Или с други думи тия НННР-та са в бунт срещу друг по висш разум наричан от мен кратко -ИИ-изкуствен интелект-обяснявял съм в други теми тук по подробно и то днес.Та те се направили на Бог и демони и за да се направят и те на създатели на разумен живот са постъпили така с хората .Хората са нямали шанс-те са били създадени с почти същите тела-да отделят-ходят по нужда-да се размножават и т.н.А от науката е доказано че секс и рай са несъвместими.Че отделяне и рай също са несъвместими.Че раждане и износване и отглеждане на плода-бебето е несъвместима с безпроблемността и с рая.Доказано е че кръвосмешението от секса на братя и сестри в 1 то единствено семейство също са несъвместими с морала уж за който претендират религиите.Или едните правеха всичките познати ви животни много години-някои направо-други бавно насочвайки им еволюцията външно а 2 те си направиха-тяхна си религиозна еволюция и революция при човека.За религигите и конспирациите мога да пиша томове с години вероятно.Как съм ги изобличил тотално съм писъл пак днес в тема тук както и в абв форумите примерно ако не са ги изтрили в новата магнаура и на други места из мрежата-не е мястото да ги повтарям тук-и защото са много и защото темата е друга.Някой да даде смислено научно обяснение и да е дал на тия явления такова-7-8 ли бяхя не ги броих които споменах в началото-няма нали...При явните противоречия на официалната наука и религия остава само тая теория като единствената възможна.Обяснявал съм защо няма извънземни и матрици и т.н пак тук днес.Еволюцията върви с извънземните защото само те обясняват очевидно неземният произход на Нло.Нещо което признаха наскоро и руските военни занимаващи се с тях.Опровергаем ли извънземните се опровергава еволюцията и обратното.Защото Нло не са други хора съгрешил примерно на някакъв си Бог и да са тук за манипулация и зомбирване-хрумна тая теория сега-а може да я има като учение на секта и култ-ерес.Тогава са само това което и обясних и доказах.Знаете си че има странни неща в археологията и палеонтологията-находки които не се връзват и си противоречат.Не само това с тях и не само в книгата -Забранената археология ли бе...Много неща си противоречат и във физиката и навсякъде-ненаучни и нелогични бих ги нарекъл не паранормални а параненормални експерименти.От тази конспиративна теория идва всичкото.Нео-някога си-някъде си на някаквата си планета наречена Земя.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 месеца по късно...
  • Потребител

Леле човече,имам да споря много с теб,не да споря,не точно,но имам за какво да те предубедя.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Не се сърдете на учените че често информациите им се разминават и само си преправят теориите-те не са виновни.Съществува нещо тайно и скрито което манипулира света и всичко в него-от фосилите-през телата ни до праха на Марс примерно.От доста години насам съм изследвал всичко възможно-в областта на уфологията-паранормалното-биологията-антропологията-физиката-астрономията и т.н.Имам обяснение -разумно и логично и доказано за всичките феномени които съществуват.Не ме притесняват ни странностите на житните кръгове ни Нло ни процеси и явления като спонтанното самозапалване-ни като разумните кълбовидни мълнии-нито като телепатията-йога нечовешките издръжливости-ни ясновидството и контактйорството нито необяснимите изцеления и всичките.Те не са дело на хората-няма свръхчовеци.Нито са дело на организации тайни правещи си експерименти с хора и животни-било военни или цивилни.Откъде са тогава?Нещо подобно на еволюцията е вярно но не съвсем-аз го наричам външна разумна революция намеса във всичкото.Ако няма извънземни като биологичен вид-а то се доказва че няма -какво са всичките тия неща?Тук май в друга тема обясних защо няма извънземни и какво са.За мен науката като цяло е права.Процесите на планетата изключват креационизмът във видът му който го представят неверните безсмислени и вредни официални религии.И като няма еволюция какво има ще попита някой и ще каже тоя какви ги пише.Ами тайни и доказани неща които не трябва и да се пишат много много но нали наближава евентуалният край на света около 21.12 2012-2013г ще ги кажа.

Абе ти нормален ли си?!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Приятелю, харесва ми твоят нестандартен начин на мислене. Няма лошо съфорумците да дават нови виждания и идеи. Градиш своята хипотеза от възможностите и заряда на твоят мозък, който е възпитаван и зомбиран по същият начин, както и нашите глави. Според правото на науката нещо може да се счита за вярно, когато може да се провери неговата истинност, чрез наблюдения и експерименти. За сега твоята хипотеза не може да бъде проверена, което не значи, че не е вярна! Както и много "УЖ" научни твърдения са меко казани смешни и до някъде потвърждават твърдението ти за конспирация. Аз не съм привърженик на " конспирацията", ако не сметнем "шуробаджанащината" за такава? Както знаем от опит и наблюдение не само в БГ, ами и по целият свят такъв вид мафия има и не знам защо да не се съглася с теб? Аз също, като всички разумни хора си задавам такива въпроси, но отговори все още не намирам. Ето ти един досаден въпрос ( за научниците разбира се!) "ДНК не може да се е програмирала след появата на живота, трябва някой да я е програмирал преди това?!" Предполагам, че научниците, ще ме определят, като полуидиот или пълен идиот, но няма да ми отговорят на това питане.( Поне до сега аз самият нямам отговор за този закучен философски въпрос). Да съгласен съм с теб, че религиите са създадени за да подчиняват людете и не са по- различно от партийните платформи - измами. Нещата явно не са такива, каквито ни изглеждат и каквито са ни ги насадили още от ученическата скамейка. Затова няма лошо всеки да дава свое виждане и обяснение на това дето не можем все още да си обясним. Защо се създаде Вселената по точно този начин, защо се появиха живи организми на всякъде в небето, в дълбините на океана, на земята...и.т.н. Защо и как се създаде разума за да си задаваме тези въпроси? От къде произлязоха първоначалните условия, константи и закони за да може материята да взема разумни решения и да има критерии кое е правилно и добро и кое е лошо? Как неразумната материя взема разумни решения? Аз не съм учен. Прост инженер- музикант. Живея и работя вече 3 години на Канарските острови и естествено имам малко канарче в клетка. Ако някой от вас се занимава с музика и чуе това мило птиченце как пее всеки ден и не повтаря мелодия нека да ме обвини в креационизъм. Никой не може да ме убеди, че птиченцето пее така, защото Дарвин му е казал и определил, как то да пее. Това е една голяма глупост и заблуда поне за мен. Дарвинизма е точно толкова смешен и недоказуем, колкото Християнската религия. Поне Библията създава някакъв морал за поведение между хората, за разлика от брадаткото Дарвин, който проповядва расизъм в най- наглият му вид. Лягам, ако има заинтересовани от такъв вид дискусия ще обменяме мнения. Поздрав!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Приятелю, харесва ми твоят нестандартен начин на мислене. Няма лошо съфорумците да дават нови виждания и идеи. Градиш своята хипотеза от възможностите и заряда на твоят мозък, който е възпитаван и зомбиран по същият начин, както и нашите глави. Според правото на науката нещо може да се счита за вярно, когато може да се провери неговата истинност, чрез наблюдения и експерименти. За сега твоята хипотеза не може да бъде проверена, което не значи, че не е вярна! Както и много "УЖ" научни твърдения са меко казани смешни и до някъде потвърждават твърдението ти за конспирация. Аз не съм привърженик на " конспирацията", ако не сметнем "шуробаджанащината" за такава? Както знаем от опит и наблюдение не само в БГ, ами и по целият свят такъв вид мафия има и не знам защо да не се съглася с теб? Аз също, като всички разумни хора си задавам такива въпроси, но отговори все още не намирам. Ето ти един досаден въпрос ( за научниците разбира се!) "ДНК не може да се е програмирала след появата на живота, трябва някой да я е програмирал преди това?!" Предполагам, че научниците, ще ме определят, като полуидиот или пълен идиот, но няма да ми отговорят на това питане.( Поне до сега аз самият нямам отговор за този закучен философски въпрос). Да съгласен съм с теб, че религиите са създадени за да подчиняват людете и не са по- различно от партийните платформи - измами. Нещата явно не са такива, каквито ни изглеждат и каквито са ни ги насадили още от ученическата скамейка. Затова няма лошо всеки да дава свое виждане и обяснение на това дето не можем все още да си обясним. Защо се създаде Вселената по точно този начин, защо се появиха живи организми на всякъде в небето, в дълбините на океана, на земята...и.т.н. Защо и как се създаде разума за да си задаваме тези въпроси? От къде произлязоха първоначалните условия, константи и закони за да може материята да взема разумни решения и да има критерии кое е правилно и добро и кое е лошо? Как неразумната материя взема разумни решения? Аз не съм учен. Прост инженер- музикант. Живея и работя вече 3 години на Канарските острови и естествено имам малко канарче в клетка. Ако някой от вас се занимава с музика и чуе това мило птиченце как пее всеки ден и не повтаря мелодия нека да ме обвини в креационизъм. Никой не може да ме убеди, че птиченцето пее така, защото Дарвин му е казал и определил, как то да пее. Това е една голяма глупост и заблуда поне за мен. Дарвинизма е точно толкова смешен и недоказуем, колкото Християнската религия. Поне Библията създава някакъв морал за поведение между хората, за разлика от брадаткото Дарвин, който проповядва расизъм в най- наглият му вид. Лягам, ако има заинтересовани от такъв вид дискусия ще обменяме мнения. Поздрав!

Стига бе, не се сравнявай с господина създал темата.... Той е толкова дълбоко в матрицата, че ни с червено ни със синьо, ни с бембяно хапче ще му просветне...Трябва си някой да го раздруса да вземе да седне малко на земята или поне да стъпи! Не му подклаждай огъня! Прочети му внимателно поста. Аз мисля, че трябва сериозно да му обърнем внимание....и най-вече да му подадем ръка да поспре да си вярва, че не е здравословно...

Освен, че нищо ново и смислено не казва, изразява едновременно цял куп противоречия....

То не е до красив ум...а до осъзнаване на границите на реалността и въображението!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ДНК не можело да се самопрограмира :tooth: бре голям шед :sneaky2: тогава как това "маймунско" ДНК - на тия дет програмират нашето се е програмирало само или и тях някой

май изв. з. ни напрайха земята логнаха се на Марс някъде под марсианските пирамиди (инкогнито) и от там ни дърпат конците :lightbulb: само дет не схващам за какво са ни направили :post-20645-1121105496:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
ДНК не можело да се самопрограмира :tooth: бре голям шед :sneaky2: тогава как това "маймунско" ДНК - на тия дет програмират нашето се е програмирало само или и тях някой

май изв. з. ни напрайха земята логнаха се на Марс някъде под марсианските пирамиди (инкогнито) и от там ни дърпат конците :lightbulb: само дет не схващам за какво са ни направили :post-20645-1121105496:

Нищо не разбрах от твоят толкова спонтанен душеразвселяващ пост! Ако имаш отговор и желание да го споделиш с нас незнаещите обясни ми с думи прости, както се казва, как ДНК се само програмира на Земята , не на Марс или в дъното на някоя "Черна Дупка". С помощта на нейното собствено съзнание или информацията идва от логнатите Марсианци на планетата Нибиру или в Ноевият ковчег. Бъди сериозен, за да се отнасяме сериозно към теб. Ако знаеш, ще ти бъда много благодарен да споделиш!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

от де да знам дали ДНК се самопрограмира или как се самопрограмира.то има ли някой да знае? всичко е теории и предположения. защо зелените да са ни създали :lac: по тази логика тях трябва да са ги създали някви др. например червени човечета. отричате Дарвин-дай сериозен довод, само не скачай с липсващото звено, моля.

ДНК на всички твари на Земята вклч. и човешкото е еднакво, кръвта ни и морската вода имат еднакъв хим. състав. не виждам нищо извънземно ;)

защо, някой ще пътува светлинни години разтояние и да си прави опити с някого след това да изостави всичко или може би не са чак толкова далеко :hmmm: тогава няма да са пък толкова развити ;)

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...