Отиди на
Форум "Наука"

Истории от Света на Диска


Recommended Posts

  • Потребител

Автор : Тери Пратчет

Книги : Около 30 + Календари и албуми

Една страшно забавна поредица , извинявам се че не ги пиша всички книги сега , но те във БГ бяха издаени от две издателства а сега във малката ми лична библиотека е пълен хаос (всъщност както всичко във стаята ми :whistling: )

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

За съжаление не съм чел нищо на Тери Пратчет,трябва да видя в библиотеката какво има от него и без това имам път натам тия дни.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ще ти хареса ;):good: , аз също съм му фен.

Купи ли си вече последната - "Чудовищна команда"? Това е книгата!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 седмици по-късно...
  • Потребител

Ще ти хареса ;):good: , аз също съм му фен.

Купи ли си вече последната - "Чудовищна команда"? Това е книгата!

Хаха , книгата е наиситна е страхотна ! Сега ще излезът през Декември оше две негови , ще ги чакаме :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Потребител

Стоя си аз на една гара в Англия,имах среща с едно човече,но то закъсняваше вече 45 минути.Викам си "Карай,търпението е добродетел". :smokeing:

Както се бях зазяпала в нищото,изчиствайки всякакви агресивни мисли от съзнанието си и медитирайки върху кръгообразните полети на тлъстите,угоени английски гълъби,съзрях ГИГАНТСКИЯ плакат на предстоящата премиера на новия филм от поредицата истории от "Света на Диска".Вероятно съм гледала същия този плакат през тези 45 минути,но най-после обърнах внимание какво точно стои пред мен :Oo::grin: :grin:

"The colour of magic " :bigwink:

http://www.skyoneonline.co.uk/tcom/

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

А,чудесно :good: Тука премиерата е само по един от тукащните ТВ канали,пук аз не гледам телевизия като цяло,нямам и телевизор :Oo:

Ще взема да го изтегля от Замунда,ако ще да няма субтитри.Не бях много доволна от "Hogfather",гледам че режисьора е пак същия,но като цяло книгите на Пратчет според мен са извънредно трудни за филмиране,не могат да предадат чувството му за хумор в пълни измерения :tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ами и аз съм скептично настроен, Нogfather беше тотален провал, не вярвам и това да е нещо повече. Наистина книгите на Пратчет са изключително трудни за филмиране. По-успешна като че ли беше анимацията на "Посестрими в занаята" :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ха!Кажи от'де да го изтегля "Посестрими в занаята",че преди време го бях виждала само в сайта на Амазон,но беше само за продажба :post-20645-1121105496:

Поздравче към Ваша Светлост с http://youtube.com/watch?v=8tViXmnc-hg :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ох, беше отдавна, забравил съм вече, но мисля, че един приятел го беше свалял от арената.

Мерси много за поздрава, успя да нацелиш една от най-любимите ми групи :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 месеца по късно...
  • Потребител

Пратчет е добър. Един мой познат започна да чете художестеена литература на двайсе и няколко години след като го принудиха едва ли не на сила да пречете нещо от него. Цветът на магията ми е любима и ще гледам филма, Дядо Праз ставаше. Можеше да е по зле :bigwink:

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...