Нови наблюдения - взрив на първична черна дупка, или източник на тъмна материя?
-
Подобни теми
-
- 5 мнения
- 488 прегледa
-
Какво, ако тъмната енергия се създава при колабиране на звездите в черни дупки?
От scaner,
- черна дупка
- тъмна енергия
- (и 1 повече)
- 0 мнения
- 308 прегледa
-
Безкрайно релативистично забавяне на времето и хоризонт на събитията на черна дупка 1 2 3 4 7
От Петко Кинчев,
- черна дупка
- релативистично забавяне на времето
- (и 2 повече)
- 153 мнения
- 18119 прегледa
-
-
Последна активност
-
- 42 мнения
- 2755 прегледa
-
- 55 мнения
- 1765 прегледa
-
- 3 мнения
- 1186 прегледa
-
За Исторически парк, Величие и начина на водене на бизнес и политика в периферията
От makebulgar, in Клуб "Политика"
- 10 мнения
- 224 прегледa
-
- 629 мнения
- 37401 прегледa
-
-
Последно разглеждащи 0 Потребители
- No registered users viewing this page.

Препръчано мнение
Напиши мнение
Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.