Отиди на
Форум "Наука"

Намира ли се нормална работа за разработчици в България


petko10

Recommended Posts

  • Потребител

Здравейте на всички .

Аз съм от българската младеж ('91) и сега разучавам какви са възможностите за работа каквато искам в България - имам много идеи и на мое мнение достатъчно акъл ,за да да ги осъществявам . В тоя смисъл искам да съм в областта на инжинерството и/или научната дейност ,но по възможност да е за нашата страна ,в чужбина е ясно ,че всичко има . Става дума за военни разработки ,развитие на научна дейност и изобщо виреят ли тея животни у нас .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 седмици по-късно...
  • Администратор
Здравейте на всички .

Аз съм от българската младеж ('91) и сега разучавам какви са възможностите за работа каквато искам в България - имам много идеи и на мое мнение достатъчно акъл ,за да да ги осъществявам . В тоя смисъл искам да съм в областта на инжинерството и/или научната дейност ,но по възможност да е за нашата страна ,в чужбина е ясно ,че всичко има . Става дума за военни разработки ,развитие на научна дейност и изобщо виреят ли тея животни у нас .

Виж, ако имаш желание ще си намериш работа точно каквато искаш. Мисля, че в Пловдивския Университет се учи нещо или в Пловдивското МЕИ..., но не съм сигурен...потърси повече информация, поразпитай. И влезеш ли вече висше... Ако си упорит ще те вземат, стига до тогава да се вълнуваш от това :bigwink: Но както @Frujin Assen каза, по-добре Бойко или някой по-запознат да каже повече.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз се поразтърсих ,пратих мейл до сайта на БА с този въпрос и се надявам до 2 години да ми отговорят :) . После погледнах в Военна академия София за какво става дума и там се оказва ,че има http://rdsc.md.government.bg/BG/About/Zvena/per.php ,което се оказа доста интересно ,бая четох в техния сайт ,но все пак още ми е малко мъгла . Както казвате да се появи и Бойко да каже какво знае по въпроса .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Потребител

Между другото за да има някакъв завършек темата - от БА отговориха доста скоро след мейла ми до колкото помня и общо взето принципа на работа е по конкурси и проекти и така ще бъде за напред .

Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Да, горе-долу мисля, че е така в повечето държави. Обявава се конкурс за дадена технология примерно - давате се изискванията за тези, които могат да участват и стига да отговаряш, ще бъдеш един от тези, които могат да ти възложат проекта...но докато се стигне до там, мисля че много, много труд ще ти трябва...Но може да работиш в такава фирма, която взима поръчки от военните ;)

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...