Отиди на
Форум "Наука"

Дискордианизъм


Recommended Posts

  • Потребител

Last Roman,определено имаш чувство за хумор,щом си публикувал материал за Дискордия :tooth::biggrin: Аз щях да го правя,когато темата за Макароненото чудовище беше отворена,но се въздържах.Не знам с каква цел постваш това тук,но все пак....Поздравления. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Е навсякъде имаме право да се посмеем... Всъщност факт е, че хората измислят какво ли не... И понякога го измислят сериозно... И човек им се чуди...после почваме да се смеем.

Дискордия....сещам се за нея от филмчето за Зина Принцесата воин... Беше нещо като не особено привързана приятелка на Арес..много готино парче (мадама).

Колкото до информацията за тази ъъъ (дали е религия точно?) светогледна система - малко ми е. Някой има ли още информация. Пък защо да не се порадваме на това какви неща може да родят умовете на хората,...когато не са заети с някаква сериозна дейност.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз имам много информация за Дискордия,дори едно приятелче беше правило специален бг форум за дискордизъм,но материалите са си негови и първо трябва да го питам,преди да публикувам нещо тук.Доста смях ще падне. :tooth:

Хайл,Ерис!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Това сега всъщност сериозно учение ли е или е някакво гъбаркане? Като култа към Розовия Слон (оказа се че го има и последователите му наистина се занимават с розови дейности)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

За някои хора си е направо сериозно,ако успея да публикувам някои от "магическите" ритуали в чест на Ерис,една част от форумците ще се заливат от смях,друга сигурно ще ми пращат гневни заплахи на личните съобщения... :yeah::116:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Сутрешна дискордианска практика

Когато си подбирате чорапите всяка сутрин, рецитирайте следното:

“Избирам тези чорапи да покриват нозете ми

Чрез този акт, едновременно съм избрал:

да нося този чифт

И да не нося друг чифт

Макар че току що се пресегнах към

чекмеджето с чорапи

И избрах един чифт наслуки

Аз избирам да се въздържа от активен избор

И това само по себе си също е избор

няма значение дали тези чорапи си отиват или не,

Няма значение дали тези чорапи са скъсани или не

Ще ги нося цял ден

Освен ако не се намокрят, или не засмърдят

или не започнат да ме дразнят

Тогава ще си избера други чорапи

(или пък няма,

което също е избор)

Но засега, съм си избрал тези чорапи,

да покриват нозете ми.

Повтаря се за всяка част от облеклото и така докато времето ви за обличане сутрин не стигне 4 часа и/или това наистина започне да вбесява хората около вас.

Сайтът е на мое приятелче,с което много се тачим.Приятно разглеждане.....и практикуване. :tooth: :tooth:

http://discordia.inchaos.org/index.php

Link to comment
Share on other sites

  • 4 седмици по-късно...
  • Глобален Модератор

продължаваме с влиянието на спагетеното чудовище върху гравитацията /защото другата тема е заключена/:

http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=rel...;sb=5&part=

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...