Отиди на
Форум "Наука"

Развитие и Равновесие в Екосистемите


ZeeloX

Recommended Posts

  • Потребител

Здравейте,

Тъй като имам да подготвя доклад по Екология на тема "Развитие и Равновесие в Екосистемите" И съм доста нов в тази област бихте ли могли да ми помогнете с насоки къде да намеря материали в интернет по въпроса и също така как би трябвало да изглежда в завършен вид докладат ми(т.е. какво трябва да включвам в себе си).Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Ето един много хубав материал изготвен от твоя връстничка - десетокласничката Евелина Евгениева! Пускам ти линка само за пример - тя се е постарала да потърси информация, намерила я е и я е презентирала.

http://www.slideboom.com/presentations/561...%B5%D0%BC%D0%B8

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Биология

Потърси "Основи на Екологията” на Юджийн Одум.

Това мисля, че ти свърши идеална работа!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

благодаря за линка но не съм 10 клас а 2 курс студент и материята трябва да е на по високо ниво и доста по голяма като обем поне около 10-тина страници .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
благодаря за линка но не съм 10 клас а 2 курс студент и материята трябва да е на по високо ниво и доста по голяма като обем поне около 10-тина страници .

Щом си студент направо ме озадачаваш!!! Къде ги е преподавателя? Той би трябвало да ти даде списък с литература щом ти дава задача, а всички студенти имате свободен достъп до много библиотеки в университета!!!

Просто странна ситуация...

Къде учиш?

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...